18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Golf 2 VR6 Turbo GT40 1.3 bar
d................4 • 2013-03-11, 20:25
Co tu dużo pisać Golf ładnie wygarniający nawet przy 3 kapcia rwie



Zgłoś
Avatar
dziaad 2013-03-12, 17:03 2
siwers3 nie napinaj się tak, bo ci żyłka jebnie. golf 2 jakikolwiek by nie był to i tak padaka i chuj. pora z drzewa zejść.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-03-12, 17:24 1
Co tak słabo skurwysyny, dalej kłóćcie się
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-12, 18:30 2
siwers3 napisał/a:



No i co jeszcze?
Masz jeszcze jakiś oryginalniejszy tekst? Czy próbujesz być śmieszny?
Czy masz świadomość, że takimi tekstami robisz z Siebie jebanego gimbusa?
Volkswagen Golf 2 to bardzo dobre auto, i w porównaniu do wraków typu matiz, tico wypada bardzo dobrze.
Co Ty sobie myślisz, że będziesz obrażał VW bo w internecie się tego naczytałaś. Kretyn... po prostu człowieka kurwica bierze jak widzi takie ograniczone komentarze. Weź się człowieku czasem wysil, robisz z Siebie matoła kurwa mać. Mimo, że chuja kogokolwiek w tym internecie obchodzisz to robisz sobie źle.

Trzymaj się! Pozdrowienia

PS. Sam napiszę do moda o ostrzeżenie dla mnie, bo się trochę zagalopowałem.


Nie przejmuj się większość tutaj jeszcze nawet kursu nie zaczęła na prawo jazdy. Mówią tak o autach, którymi nie mieli okazji jeździć nawet. Cóż poradzić
Zgłoś
Avatar
Truckerek 2013-03-12, 18:57
Cieki mnie tylko ile kasy trzeba włożyć aby taki motor wytrzymał turbodoładowanie.
Zgłoś
Avatar
Basterus 2013-03-12, 19:39
To i tak Golf...
Zgłoś
Avatar
gregory_1 2013-03-12, 23:15
Jest duzo lepszych aut niż VW gówno. Zaczawszy od passatow a konczac na golfach. Jesli sie jest głabem i nie ma swoich pogladow tylko slucha matolow ze do vw czesci nie produkuja bo po huj jak sie nie psuja. Gdzie czlowiek nie pojdzie wszedzie golfy az SRAC SIE CHCE.

ps mam mitshubishi i SPIERDALAJCIE Z TYM GOWNEM
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-12, 23:47 1
gregory_1 napisał/a:

ps mam mitshubishi i SPIERDALAJCIE Z TYM GOWNEM


Gratuluję oryginalności. Jutro odbierzesz laur konsumenta roku 2013
Zgłoś
Avatar
Quarez 2013-03-13, 2:51
W średniej szkole jak ktoś miał Golfa III w TDI to szpan niesamowity był. Brylowały jeszcze Calibry i Civic "na V-TECU". Generalnie Golfy III to już wyżyłowane wozy i średnio widzę sens pakowania kasy w to. Ani to unikalne, ani ładne.
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2013-03-13, 3:06
byaki napisał/a:

Chuj wie o co chodzi, czy on na hamowni jest czy się dziecko kierownicą bawi, ani licznika nie pokazał ani szyby. Co za gówno? Film instruktażowy jak zmieniać biegi do podłożonego głosu?



Kod:
http://speedy.sh/k3AX3/golf.bmp


sorry za taki link, ale nie mogę wgrać obrazka(ważącego po odchudzeniu 500kb), bo pokazuje mi, że obrazek musi mieć mniej niż 1Mb. Logika to podstawa.

siwers3 napisał/a:



No i co jeszcze?
Masz jeszcze jakiś oryginalniejszy tekst? Czy próbujesz być śmieszny?
Czy masz świadomość, że takimi tekstami robisz z Siebie jebanego gimbusa?
Volkswagen Golf 2 to bardzo dobre auto, i w porównaniu do wraków typu matiz, tico wypada bardzo dobrze.
Co Ty sobie myślisz, że będziesz obrażał VW bo w internecie się tego naczytałaś. Kretyn... po prostu człowieka kurwica bierze jak widzi takie ograniczone komentarze. Weź się człowieku czasem wysil, robisz z Siebie matoła kurwa mać. Mimo, że chuja kogokolwiek w tym internecie obchodzisz to robisz sobie źle.

Trzymaj się! Pozdrowienia

PS. Sam napiszę do moda o ostrzeżenie dla mnie, bo się trochę zagalopowałem.



Jak porównasz gówno do matiza czy tico to też wypadnie na ich tle dobrze...
Każdy się napierdziela z golfów, bo zauważ, że 9 na 10 kierowców golfa to buraki...
Za filmik piwo poszło, bo fajnie to idzie
Zgłoś
Avatar
d................4 2013-03-13, 17:25
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-03-13, 20:55
siwers3 napisał/a:



No i co jeszcze?
Masz jeszcze jakiś oryginalniejszy tekst? Czy próbujesz być śmieszny?
Czy masz świadomość, że takimi tekstami robisz z Siebie jebanego gimbusa?
Volkswagen Golf 2 to bardzo dobre auto, i w porównaniu do wraków typu matiz, tico wypada bardzo dobrze.
Co Ty sobie myślisz, że będziesz obrażał VW bo w internecie się tego naczytałaś. Kretyn... po prostu człowieka kurwica bierze jak widzi takie ograniczone komentarze. Weź się człowieku czasem wysil, robisz z Siebie matoła kurwa mać. Mimo, że chuja kogokolwiek w tym internecie obchodzisz to robisz sobie źle.

Trzymaj się! Pozdrowienia

PS. Sam napiszę do moda o ostrzeżenie dla mnie, bo się trochę zagalopowałem.


nie zapomnij iść się wyspowiadać

Truckerek napisał/a:

Cieki mnie tylko ile kasy trzeba włożyć aby taki motor wytrzymał turbodoładowanie.


kto powiedział, że wytrzymuje więcej niż przejazd z włączoną kamerką

Quarez napisał/a:

W średniej szkole jak ktoś miał Golfa III w TDI to szpan niesamowity był. Brylowały jeszcze Calibry i Civic "na V-TECU". Generalnie Golfy III to już wyżyłowane wozy i średnio widzę sens pakowania kasy w to. Ani to unikalne, ani ładne.


pewnie do zawodówki na wiosce się zapierdalało?
Zgłoś