18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Golf II i 900 KM
Nap_Limak • 2012-05-29, 13:09
Jak sprawuje się tak podrasowany Golf? Przyspieszenia może pozazdrościć mu niejeden właściciel Ferrari. Wiekowy niemiec pierwszą setkę osiąga w 2,3 sekundy. To jednak dopiero zaostrza apetyt kierowcy na mocne wrażenia. Dalsze wciskanie gazu w podłogę połączone z umiejętnym używaniem skrzyni biegów powoduje, że prędkość 200 km/h da się osiągnąć w 6 sekund od startu, a 250 km/h w 8,27 sekundy.

Zgłoś
Avatar
Kottu 2012-05-30, 2:23
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
majkel1615 2012-05-30, 7:23
Kottu napisał/a:



No to powiem Ci, że akurat do Hondy to może się nie przypierd***j bo jeżeli porównamy seryjnego Golfa II z CRX albo chociaż Civic'em IVgen to może on co najwyżej possać.
Osobiście jak nie trudno zauważyć jestem fanem japońskich aut ale z góry uprzedzam debilny hejting, że nie jeżdżę po wiosce bitą IGŁA Hondą z epoki kamienia łupanego i z góry mogę powiedzieć że to co Ty mówisz w prosty sposób pokazuje jaki jesteś płytki w temacie motoryzacji.
Człowiek będący fanem jakiejś marki czy chociaż stylu (tak jak ja powiedzmy JDM) potrafi docenić TAKIEGO Golfa II (albo nawet zwykły rat style) mimo, że uważam, że jest to zwykły klocek, który bez modyfikacji blokuje drogę. To samo mogę powiedzieć o wspomnianej "gołej" CRX i IVgen...
Więc jeżeli możesz, to siedź już gościu cicho bo jedyne co tutaj jest wsiurskie to Twój komentarz... Mogę obstawić że jeździsz jakimś bokolotem pokroju E30 i fan niemieckiej motoryzacji, geniusz wręcz i drifter prawdziwy kierowca... Boże, czemu...

A Golfik zajebisty, dużo bym dał za możliwość takiej modyfikacji auta, nawet za możliwość pracy przy czymś takim



Najpierw zrozum przekaz mojego komentarza a później coś sap do mnie. Po drugie - e30 to może pół rodziny Twojej zapierdala, samemu się wyniosłeś ponad wyżyny i zająłeś się hondą to nie znaczy, że każdy na forum oprócz Ciebie jeździ bmw Po trzecie : nie będę przechwalał się czym jeżdżę bo nie zniżę siędo Twojego poziomu. po czwarte : zluzuj tam gdzie Cie ciśnie ejjj
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-05-30, 8:25
uuu, sie chłopaczki wzięli na ostro. Jeden pewnie jeździ golfem taty, a drugi matizem mamy:)
Zgłoś
Avatar
majkel1615 2012-05-30, 10:23
dziaad napisał/a:

uuu, sie chłopaczki wzięli na ostro. Jeden pewnie jeździ golfem taty, a drugi matizem mamy:)



Wole tym niż autobusem jak ty
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-05-30, 13:34
dojebałbym ci czymś ale musiałbym zejść do piwnicy i położyć się na glebie żeby złapać twój poziom.
Zgłoś
Avatar
Kottu 2012-05-30, 14:13
majkel1615 napisał/a:



Najpierw zrozum przekaz mojego komentarza a później coś sap do mnie. Po drugie - e30 to może pół rodziny Twojej zapierdala, samemu się wyniosłeś ponad wyżyny i zająłeś się hondą to nie znaczy, że każdy na forum oprócz Ciebie jeździ bmw Po trzecie : nie będę przechwalał się czym jeżdżę bo nie zniżę siędo Twojego poziomu. po czwarte : zluzuj tam gdzie Cie ciśnie ejjj



Nigdzie nie przechwalałem się czym jeżdżę, to tak na początek. Wspomniałem nawet o takim debilnym komentowaniu w moim poście więc nie wiem czemu mimo wszystko i tak komentowałeś to, czym jeżdżę. Ale mniejsza
Po drugie ok, mogłem nie zrozumieć przesłania więc dla spokoju sorry.
I po trzecie nikt nie oczekuje od Ciebie że będziesz nam się chwalił czym jeździsz. Jak dla mnie możesz jeździć nawet maluchem albo smartem...
Zgłoś