18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mikel1994 2012-03-29, 22:24
Japierdolę... A ja wychodząc na ring po 2 minutach potrafię opadać sił -.-
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-03-29, 22:36
Andrzej przetarł szlaki naszym "teraźniejszym" bokserom, walczył z najlepszymi pięściarzami na świecie nie będę twierdził, że walk nie sprzedawał jednak nikt mi nie powie, że Andrew nie potrafi walczyć!!!
Zgłoś
Avatar
siwy989 2012-03-29, 22:59
oczy w łzach.. tyle
nie mogę uwierzyć , że on nie miał mistrza- przecież to jeden z najlepszych bokserów lat 90, gdyby tylko miał mocną psyche
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2012-03-29, 23:07 3
Swoje w życiu wygrał, a to że czasami przegrywał... biorąc pod uwagę jego przeciwników, to żaden wstyd.
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-03-30, 0:06
Brudna, brudna walka ze strony Gołoty. Tamtego dnia, położył walkę którą miał w kieszeni. Miał chłop potencjał ale go zmarnował.

Poza tym lamerskim waleniem po jajach, to pare w łapach miał, trzeba przyznać.
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2012-03-30, 0:22
Tak czy siak, nakurwiał ostro, wiadome było ze mu mozg wytłuką predzej czy pozniej, ale był najlepszy i to sie liczy. Nie ma nic za darmo. Teraz wszyscy mowia ze Gołota miernota etc., bo nie pamietaja czasow jak nakurwiał, wtedy sie mogli pochwalić na świecie, za cene tego ze teraz ogłupiał, teraz to już nie mistrz tak?
Zgłoś
Avatar
Rybciok 2012-03-30, 1:29
BongMan napisał/a:

To najlepszy polski pięściarz wszech czasów i jedyny polski sportowiec, który zrobił karierę w USA. Rozsławił nasz kraj w świecie boksu. Szacunek się należy.


Marek Piotrowski polecam
Zgłoś
Avatar
elvese1 2012-03-30, 7:33
no cóż, moze nie wygrywał wszystkiego tak jakby wiekszosc fanów sobie wymarzyła, ale nigdy tanio skóry nie sprzedał
Zgłoś
Avatar
ŻyrafyWchodząDoSzafy 2012-03-30, 10:19
Szybki był Andrzej jak na kategorię w której walczył, trzeba mu to oddać. Lewa prosta wymiatała!
Zgłoś
Avatar
harvest 2012-03-30, 11:18
ja zawsze bede cenil golote za jego walki i za to ze mial ogwage i szanse stanac na ringu z takimi slawami jak: Lennox Lewis, Michael Grant, Riddick Bowe czy Mike Tyson. nikt sie nie umywa nawet w tej chwili do Goloty z tamtych czasow a myslenie ze jak sie przeskoczy na wyzsza wage przybierajac troche tluszczu a nie miesni i walka z Golota po 40-stce jest wyczynem to spoko. jakby ten "bokser" goral czy jak on sie zwie zstanol z Andrzejem na ringu w tych czasach co walczyl na filmie to nie wiem czy cokolwiek by z niego zostalo.

Panie Andrzeju szacun za wszystko i dla nas Polaków zawsze bedziesz Mistrzem. Amen
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-03-30, 19:11
Zgłoś
Avatar
chilas 2012-03-30, 20:31
gdyby nie Pershing o ile dobrze pamiętam z Wołominu( chodzi mi o mafie) to gołota nie wszedłby nawet na ring. przecież był osobistym ochroniarzem jednego z największych mafiozów Polski.
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-03-30, 21:32
I to się nazywa boks a nie jakieś miźanie się po twarzy.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-11-12, 15:01
Pamiętamy też te gorsze chwile Andrzeja

Zgłoś