18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:26
Cytat:

Chińczyk obrywa spadającym szkłem (dziwne tam burze mają) podczas rozmowy ze znajomym. Zgon na miejscu





gościu powinien się znaleźć w ten piosence:

Zgłoś
Avatar
hogg 2014-07-28, 11:08 2
Polska wersja

______________

Stay back 100 meters or you will be shot
البقاء على بعد 100 متر الظهر أو تكونوا بالرصاص
Zgłoś
Avatar
GoToDark 2014-07-28, 11:50
To za jeżdżenie na kiblu
Zgłoś
Avatar
szybki_czopek 2014-07-28, 14:10 2
W zeszłym roku miałem fana w bloku mojej dziewczyny. Zsiadłem z motocykla na parkingu i idąc do bloku przed wejściem do klatki schodowej jakiś ukryty wojownik z góry zrzucił słoik z petami z balkonu. Blok ma 10 pięter, ja nie miałem już kasku na głowie, na szczęście ktoś przestrzelił o ok.0.5m i skończyło się strachem. Oczywiście na balkonach nikogo nie było jak podniosłem głowę. Dzień później jeszcze siedząc na maszynie na parkingu, obok nogi spadło kurze jajko i od tamtej pory spokój a jednak dopiero pod daszkiem ściągam kask...
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-07-28, 15:20 1

______________

WIELKI BIAŁY NAPIS
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-07-28, 16:21
Piwko za zajebistą piosenkę
Zgłoś
Avatar
hardpagan 2014-07-28, 20:19
jest taka gierka na androidzie z bohaterami tej piosenki, tak dla mobilnych sadoli
Zgłoś
Avatar
G3ralt94 2014-07-28, 20:33
@hardpagan to zamiast tylko wspominać, daj nazwę tej gierki! za piosenkę piwko
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2014-07-29, 0:00
@up gra nazywa się dumb ways to die... zaskoczenie co nie
Zgłoś
Avatar
Technic_69 2014-07-29, 16:19
Jakby miał kask to by z tego wyszedł
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2014-07-29, 21:56
Czy tylko ja zauważyłem że w pasku wiadomości jest mowa o MH17 ?

______________

==============================================
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów