18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Skoczek48 2020-05-28, 17:34 1
raczej kurwiasz kurwnął w błotnik nadkole
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-05-28, 19:26
ta w szarym wdzianku co podleciała nawet nawet
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-05-28, 20:26
nano50 napisał/a:

O kurwa, uwaga! Mamy tu samca alfę! Ja pierdolę, co za dno mułu xD Współczuć dziecku takiego ojca.



Cienki jesteś. Jeśli już, to samca ALFA nie alfę. Następny błysnął intelektem jamochłona.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-05-28, 21:08 4
Juzwa napisał/a:

Cienki jesteś. Jeśli już, to samca ALFA nie alfę. Następny błysnął intelektem jamochłona.



Gościu, nie kompromituj się już. Wrzucasz swoje gówno teorie reprezentujące tylko twoją osobę i płyciznę intelektualną, podniecasz się jakimiś randomowymi zjebami na necie, jakbyś był przed pierwszym razem. Dno mułu jak to wcześniej określiłem. Czekać tylko jak będziemy oglądać Twoją córkę na hardzie jak połyka penisy, bo z takim ojcem świetlanej przyszłości jej nie wróżę.

Nowy w internecie, czy ki chuj
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-05-29, 0:22
nano50 napisał/a:

Gościu, nie kompromituj się już. Wrzucasz swoje gówno teorie reprezentujące tylko twoją osobę i płyciznę intelektualną, podniecasz się jakimiś randomowymi zjebami na necie, jakbyś był przed pierwszym razem. Dno mułu jak to wcześniej określiłem. Czekać tylko jak będziemy oglądać Twoją córkę na hardzie jak połyka penisy, bo z takim ojcem świetlanej przyszłości jej nie wróżę.
Nowy w internecie, czy ki chuj



Twoją córkę już nawet z internetu usunęli, bo nikt nie mógł na nią już patrzeć bez porzygania się. Nawet nie nadaje się do darknetu z filmami najgorszych zjebów walących rozkładające się trupy.
Co jest z tobą, przypierdoliłeś się do mnie jak kleszcz. A czep się swojej spleśniałej starej.
Zgłoś
Avatar
Szyna90 2020-05-29, 1:04
Dziecko wybiegło na ulicę i radocha po chuju fest. Oczywiście materiał adekwatny jak na tematykę portalu i o to w tym chodzi - ale - jebane marszczyfiuty trochę pokory i współczucia proszę okazać. Możliwe że będziecie kiedyś zdolni do zobaczenia cipki na żywo i splodzenia dziecka, a wtedy zrozumiecie co moga czuć rodzice w sytuacji jak w filmie. Dobry material!
Zgłoś
Avatar
henzo31 2020-05-29, 14:31
Smutne, brakło rąk do trzymania bachora. Teraz hulajnoga pewnie trafi na ichni olx
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2020-05-29, 15:26 2
Jest gówniak jest piwerko
Zgłoś
Avatar
czaszka123 2020-05-29, 17:12
ach te gówniaki
Zgłoś
Avatar
Krav_Maga_Zawsze_Pomaga 2020-05-29, 21:38 1
Juzwa napisał/a:

Na ciebie wołają jak na psa? Współczuję. Posmaruj sobie szyję, żeby ci łańcuch skóry nie obdarł.
Jestem ojcem dziewczyny mającej imię. Jakby ktoś nazwał ją gówniakiem wyjebałbym mu zęby, albo połamał żebra. Do wyboru. Jesteś chętny?



Twoja mała to gówniak.
Uwierz mi, że jeżeli mnie kiedykolwiek w swoim życiu tkniesz, stracisz więcej niż ząb.
Gówniak to pochodna gówniarza, czyli pojęcia od wielu lat stosowanego w odniesieniu do człowieka w postaci larwalnej.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-06-02, 16:01 1
Juzwa napisał/a:

Jakby ktoś nazwał ją gówniakiem wyjebałbym mu zęby, albo połamał żebra. Do wyboru. Jesteś chętny?



Warto o gówniaka bójki wszczynać?
Zgłoś