18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
Avatar
szefooo 2014-03-14, 20:06
kondziu7 napisał/a:

gówno gównem ale nawet jak się utrzymasz w tym szambie na powierzchni to metan wypiera całe powietrze więc nawet jeśli oddychasz to nic ci to nie da 1-2 minuty i po człowieku



No dobra, bez spiny!
Byłeś, widziałeś.

Wierzymy na słowo.

______________

ironią w ryj
Zgłoś
Avatar
dupeczki 2014-03-14, 20:37
kondziu7 napisał/a:

gówno gównem ale nawet jak się utrzymasz w tym szambie na powierzchni to metan wypiera całe powietrze więc nawet jeśli oddychasz to nic ci to nie da 1-2 minuty i po człowieku


siarkowodór jak już
Zgłoś
Avatar
jac_12 2014-03-14, 23:06 2
Miałem szkolenie z Ratownictwa Medycznego na I semestrze studiów i pewien ratownik opowiadał nam historię jak to cała rodzina(4 osoby) wpadając jedna po drugiej do szamba. Pierwszy wpadł jakiś dzieciak, później jego starszy brat chciał go ratować, później kolejny brat wpadł chcąc ratować obu braci, a na koniec ojciec chciał uratować swoje dzieci i również wpadł do szamba. Zanim przyjechało pogotowie wszyscy byli wewnątrz i nie dało się ich odratować.
Zgłoś
Avatar
pablov2 2014-03-14, 23:30
Brzydziła się zrobić usta usta, więc stwierdził zgon
Zgłoś
Avatar
j................a 2014-03-14, 23:32 1
jak byłam w podstawówce to też przeżyliśmy ciekawą sytuację. przyjechał koleś wybrać szambo i kot kręcił się obok. gość włączył pompę, kot się wystraszył i w szale ucieczki wpadł do szamba. od razu zniknął pod powierzchnią. dziadek zachował trzeźwość umysłu i chwycił za podbierak, którym biedaka wyciągnął z tego gówna kot cały dzień dochodził do siebie, mama go wykąpała na ogrodzie i położyła ledwo żywego w cieniu, gdzie spędził resztę dnia. dodam, że nieszczęśnik dożył sędziwego wieku.
Zgłoś
Avatar
borys_ru 2014-03-15, 0:06
Nic śmiesznego, słyszałem/czytałem w gazecie historie jak to komuś dziecko wpadło, metan zabił dziecko i dwie osoby co chciały ratować.
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-03-15, 22:30
Tak właśnie powstają "Teorie Gówna"
Zgłoś
Avatar
tarak 2014-03-17, 23:08
kondziu7 napisał/a:

gówno gównem ale nawet jak się utrzymasz w tym szambie na powierzchni to metan wypiera całe powietrze więc nawet jeśli oddychasz to nic ci to nie da 1-2 minuty i po człowieku


Niestety się mylisz... Metan wypiera tlen z powietrza, ale można powiedzieć, że w takiej sytuacji jest on najmniej niebezpieczny. Metan jest lżejszy od powietrza więc unosi się do góry. Większe zagrożenie stwarzają tutaj sierkowodór i CO2 które również wypierają tlen, ale są cięższe od powietrza i tym samym unoszą się na powierzchni szamba.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów