18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
lysymisio6969 2022-09-23, 21:42 2
flodzia.. co ty robiłaś w męskim kiblu??
Zgłoś
Avatar
programista4k 2022-09-23, 22:17
ochydne, co wy wrzucacie, wypad z pedalstwem
Zgłoś
Avatar
willoo 2022-09-23, 23:52
Ej bez kitu, to jest jakaś kurwa plaga. Kilka tygodni temu w galerii handlowej magnolia we Wrocławiu ide do kibla się odlać. Wchodzę do kabiny, i widzę na podłodze cień typa obok w kabinie, który marszczy pytonga.... Myślę, kurwa... otrzepuje śmierdziela żeby nie kapnął w spodnie... się kurwa bardzo pomyliłem - trzepał cały czas jak ja lałem. Pierdolony zbokol...
Zgłoś
Avatar
szlugi 2022-09-24, 1:48
ale kurwa cfel hahah
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-09-24, 10:00
willoo napisał/a:

Ej bez kitu, to jest jakaś kurwa plaga. Kilka tygodni temu w galerii handlowej magnolia we Wrocławiu ide do kibla się odlać. Wchodzę do kabiny, i widzę na podłodze cień typa obok w kabinie, który marszczy pytonga.... Myślę, kurwa... otrzepuje śmierdziela żeby nie kapnął w spodnie... się kurwa bardzo pomyliłem - trzepał cały czas jak ja lałem. Pierdolony zbokol...



Zbokolem to by był, jakby stał na środku kibla i walił konia. Był zamknięty w kabinie, nie zdawał sobie sprawy, że i tak widać, co robi. Może zobaczył fajną laskę, podniecił się i chciał sobie ulżyć. A co powiesz na to, że mój ojciec jak ja jeździ ciężarówką, staje na pauzie gdzieś u nazistów, idzie do kibla się odlać, łapie za klamkę kabiny, kabina otwarta, a tam dwóch typów w wieku 60-70 lat sobie chuje ciągnie?
Zgłoś
Avatar
willoo 2022-09-25, 1:16
radek225 napisał/a:

Zbokolem to by był, jakby stał na środku kibla i walił konia. Był zamknięty w kabinie, nie zdawał sobie sprawy, że i tak widać, co robi. Może zobaczył fajną laskę, podniecił się i chciał sobie ulżyć. A co powiesz na to, że mój ojciec jak ja jeździ ciężarówką, staje na pauzie gdzieś u nazistów, idzie do kibla się odlać, łapie za klamkę kabiny, kabina otwarta, a tam dwóch typów w wieku 60-70 lat sobie ch*je ciągnie?



wniosek z tego jest tylko jeden... pora zacząć lać do pisuarów.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-09-26, 13:59
Cały materiał

sport.pl/pilka/7,65037,28952469,michniewicz-przylapal-szczesnego-w-toa...
Zgłoś