18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pewnie tak potoczyłyby się wydarzenia gdyby George R. R. Martin nie uśmiercał każdej naszej ulubionej postaci, a zamiast tego zaczął słuchać sugestii fanów.
Zgłoś
Avatar
Nearr 2013-04-05, 16:14
Zgłoś
Avatar
marek232 2013-04-05, 18:29
poczekajcie na krwawe gody wy serialowcy ^ ^
Zgłoś
Avatar
tofur 2013-04-05, 19:14
spoiler:
catelyn i rob giną na krwawych godach (catelyn zostaje zombi)
Zgłoś
Avatar
marek232 2013-04-05, 19:21
@ Robb*
Zgłoś
Avatar
Kryptonius 2013-04-05, 20:54
SPOILER ALERT SPOILER ALERT SPOILER ALERT:

W sumie to w tym filmiku theon ma troche lepiej niż w książce dalej...
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-04-05, 20:57 4
@wekio

Ojej, no rzeczywiście jak ktoś zaczął czytać książkę po zobaczeniu serialu to nagle jest chujowym fanem. Ja pierdole... Kto jest prawdziwym fanem, ten kto przeczytał książkę kilka lat temu i przestał się interesować tematem czy ten, którego uwagę przyciągnął serial, następnie przeczytał książkę (w tym przypadku kilka tomów) i ciągle interesuje się światem Gry o Tron?

Na moim przykładzie, o Pikniku na Skraju Drogi dowiedziałem się po zagraniu w STALKER Cień Czarnobyla, potem obejrzałem świetny film na podstawie świata z książki, a na sam koniec przeczytałem dzieło braci Strugackich. Jestem ogromnym fanem Stalkera w różnej odmianie. Tak samo było z Wiedźminem czy Dungeons and Dragons, zainteresowałem się systemem po zagraniu w cudownego Tormenta i w bardzo dobrą trylogię, licząc z dodatkiem, Wrót Baldura (książki też przeczytałem). I co, nie mogę być fanem bo zainteresowałem się danym temetem później i z nieco inne źródła niż te pierwotne?

Podsumujmy, bredzisz i zabraniasz ludziom uznawania się za fanów tylko dlatego, że ich zainteresowanie wzięło się z innego źródła niż te, które wg Ciebie jest właściwe.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-04-06, 3:44
@up chwała Ci za to, że się zainteresowałeś ciekawymi rzeczami, normalnie piwko postawię za to. Ale przyznaj, że sporo osób ma kisiel w gaciach od gry o tron, a pewnie spora część z nich nawet nie wie że książki były pierwowzorem.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-06-05, 3:35
Najlepiej dla osób które przeczytały sagę wcześniej - po prostu mieć wyjebane na sezonowców serialowych, dzieciaczki usłyszały o serialu w którym leje się krew i są cycki ... hura do telewizorków -_-
Zgłoś