18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne

Za parę dni matura, w szkole nic się nie dzieje więc postanowiliśmy pograć w baseball ( a co, kto zabroni! ). Wszystko było ładnie do czasu, gdy podszedłem uderzyć w piłkę.

Pierwszy mój materiał własny na sadolu więc bez spinania mi się tutaj. Ja w roli "głównej".
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-04-26, 0:46 2
Czym gracie? Pozwolenie policji jest?
Cytat:

Ustawa o broni i amunicji.
Art. 4. 1. Ilekroć w ustawie jest mowa o broni, należy przez to rozumieć:
a) broń białą w postaci:
- pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy,

Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-04-26, 10:17
oj Ty mała łamago
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-04-26, 12:33
Zgrzytek napisał/a:

To nie hameryka, tu sie gra w gałe.



Ile można grać cały czas w gałę albo kosza
Pierwszy raz spróbowaliśmy w 'baseball' i było spoko, Tobie też polecam spróbować
Zgłoś
Avatar
Aplik 2013-04-26, 16:31 3
remi1982 napisał/a:

Jakże modnie jest grać w hamerykańskie gry, które mają korzenie w naszej jakże pięknej ale nieco zapomnianej grze w palanta. Poza tym nie żebym się czepiał, ale straciłem 47 cennych sekund swojego życia oglądając to coś.



boże co za idiota.
obyś takim kijem w dupę dostał

do palanta potrzeba drewnianego kija i małej piłeczki, a w hamerykańską jak to ująłeś twardej jak szmata piłki i kija (drewno/aluminium). ja wiem, że lubisz bardzo grać tylko w piłkę i Twój prostacki umysł nie potrafi nic innego niż tylko narzekać i wyzywać własne materiały, ale jak na Twój wiek (31) powinieneś mieć trochę mózgu. chłopacy się postarali, a Ty ból dupy.

propos baseballa:
jak się zlepi drużynę, kupi rękawicę, kilka piłek i kij, to można całymi dniami napierdalać w jakże kozacką grę. nie wiem czy jest coś lepszego od łapania piłki, która leci 30 metrów nad Twoją głową. nie poczujecie tego dopóki nie spróbujecie.

tak, gram w baseball
Zgłoś