18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
ManiacGregor 2020-04-13, 21:48 4
jajkob napisał/a:

haha ja pierdole dobry świr, tylko kociarze niech się nie zesrają. TO jest identyczna sytuacja gdy ktoś robi krzywdę małym dzieciom a ja wyrażam swoją dezaprobatę, a jakieś szczury piszą jaką to tatuśkowie są pizdami. Więc teraz kociarze pierdolcie się.



Co to w ogóle znaczy? Ja nie rozumiem co ty tu wyskrobałeś. Ten śmiech w tle... Uczenie dzieci przemocy i braku szacunku do samych siebie. Rzuciłbym każdym frajerem znęcającym się nad kotami. Weź swoim bachorem niemytym rzuć o butelki to zobaczysz reakce kota. Ja chętnie obejrzę jak rzucasz swoim gowniakiem z okna w ludzi, albo coś w ten deseń. Chętnie się pośmieje.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-04-13, 21:57
Jakbym tylko z tym manym porozmawiał.... o tym, że koty są gówniane i do niczego niepotrzebne i dla pedałów, a on by mi pokazał taki filmik od siebie z chaty, to może wkońcu bym zmienił zdanie.
Zgłoś
Avatar
Mar90 2020-04-13, 22:04
Przez okno teraz!
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-04-13, 22:16
Śpieszę wytłumaczyć: ot, kolejny "Homo-sovieticus": youtu.be/bzesnoIf7Sg?t=2568
Zgłoś
Avatar
Angevil 2020-04-13, 22:20
Post godny portalu, oby więcej maltretowania sierściuchów. Lubię zwierzęta żeby nie było że sam katuje ale popatrzeć na to i owo też chętnie.
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2020-04-13, 22:53 1
Niiieee, jak oni mogli biedne kocisko.
Zgłoś
Avatar
M................i 2020-04-14, 0:40 1
fajnie tam stary rechocze, matka sportwomen, a dzieciaczek zapłakany ehhh niby po rosyjsku gadają, ale klimacik jak w polsce
Rosjanin, Polak - dwa bratanki
Zgłoś
Avatar
jajkob 2020-04-14, 1:45 3
ManiacGregor napisał/a:

Co to w ogóle znaczy? Ja nie rozumiem co ty tu wyskrobałeś. Ten śmiech w tle... Uczenie dzieci przemocy i braku szacunku do samych siebie. Rzuciłbym każdym frajerem znęcającym się nad kotami. Weź swoim bachorem niemytym rzuć o butelki to zobaczysz reakce kota. Ja chętnie obejrzę jak rzucasz swoim gowniakiem z okna w ludzi, albo coś w ten deseń. Chętnie się pośmieje.



A ja chętnie się pośmieje z twojego kotka jak go rzucasz o butelki. Wogóle to jesteś amebą umysłowo jak poruwnujesz kota do dziecka. A widać to Ty jesteś tym stulejarzem który woli ruchac koty od panienek skoro tak twierdzisz.
Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2020-04-14, 3:01
Szkoda ,że nie ma wirusa , który zabija wszystkich poniżej 120 IQ ....
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-04-14, 5:47
Wytrzymałe są te kocury
Gdyby tak człowiekiem rzucić to miałby poważne obrażenia. Jednak ludzie to słabizny.
Daniels85 napisał/a:

Jebana patola oby zdechli


Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe.

jajkob napisał/a:

TO jest identyczna sytuacja gdy ktoś robi krzywdę małym dzieciom


Zwierzę nic nie znaczy w porównaniu z człowiekiem.
Zabicie czy krzywdzenie dziecka to zbrodnia, a rzucanie kotem to nic wielkiego.

UkrytaPodNickiem napisał/a:

mała już jest spaczona i należy ją odstrzelić razem z resztą rodziny w sumie


Zwierzę to tylko zwierzę. Nie można życzyć śmierci władcom tej ziemi (czyli ludziom), tylko za to, że trochę znęcają się nad zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-14, 8:43
marinis napisał/a:

Wytrzymałe są te kocury
Gdyby tak człowiekiem rzucić to miałby poważne obrażenia. Jednak ludzie to słabizny.



To się zgadza, przebijesz takiego widłami i jeszcze bedzie popierdalał z duża szansą na przezycie.

Czaszki twarde ze kamieniem cięzko rozłupać, stąd na bruk woła się czasami "kocie łby".

Co do dziewczynki bawiącej się kotem w domu. Lepiej niech wyjdzie na dwór, poleje kapka denaturatu i podpali. Kotu nie stanie sie wiksza krzywda a mozna zaobserwowac ciekawe rzeczy.
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2020-04-14, 9:01 2
marinis napisał/a:

Zwierzę to tylko zwierzę. Nie można życzyć śmierci władcom tej ziemi (czyli ludziom), tylko za to, że trochę znęcają się nad zwierzętami.



idz sobie pojebany cymbale tłumacz to takim kretynom jak ty sam
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-14, 9:01
Nie lepiej wysc na dwór podlac kapka denaturatu i podpalic?

Dzisiejsza młodzierz nie potrafi sie bawic.
Zgłoś
Avatar
rayner1790 2020-04-14, 9:08 1
orpradek napisał/a:

pierdolony huj !



DużyKutas napisał/a:

Czemu tak nie nawidzisz kotów?



mówił o twoim starym przyjebie, i miał racje

marinis napisał/a:

Wytrzymałe są te kocury
Gdyby tak człowiekiem rzucić to miałby poważne obrażenia. Jednak ludzie to słabizny.
Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe.
Zwierzę nic nie znaczy w porównaniu z człowiekiem.
Zabicie czy krzywdzenie dziecka to zbrodnia, a rzucanie kotem to nic wielkiego.
Zwierzę to tylko zwierzę. Nie można życzyć śmierci władcom tej ziemi (czyli ludziom), tylko za to, że trochę znęcają się nad zwierzętami.



a ciebie stary chyba w garku trzymal w piwnicy
jesteś nic nie znaczącym smieciem dla systemu a tWOJE ego jest rozjebane jak dupsko DaSilvovej rozklepanej raszpli

poligon6 napisał/a:

Nie lepiej wysc na dwór podlac kapka denaturatu i podpalic?
Dzisiejsza młodzierz nie potrafi sie bawic.



i do tego poligon znowu udowadnia ze jest analfabetą bez szkoły i każdy kto go słucha bedzie popierdalac w klapkach w zime
smutne miał chłop zycie, nauczył sie internetu i pokazuje nie sadystyczny tylko poprostu wiesniacko okrutny "wydzwięk", ciągle to samo i myśli ze klepie se reputacje
a MŁODZIEŻ chuju zostaw w spokoju
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-04-14, 10:35 1
Ale mnie wkurwił. Jakby psem rzucił to chuj z tym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie