18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
Murekkk 2013-12-13, 16:15
Ogonix, jakiego odzewu mogłeś się spodziewać na sadolu? Nie próbuj im trafić do rozumu bo dla nich ktoś kto jest od nich lepszy w graniu w gry jest nolifem, pomijając, że wcale nie jest to łatwa sztuka. Jestem graczem co nie zmienia faktu, że nie uprawiam innych sportów czy siedzę non stop przed monitorem. Z resztą po chuj się tłumaczyć, jeszcze spróbują swoich sił w LoLu czy innych grach, im mniej debili tym lepiej
Zgłoś
Avatar
siwy66 2013-12-13, 17:15 1
Pierdole to wasze gadanie. Grałem w LoLa, Cs'a czasem jeszcze zagram, oglądałem turnieje pare lata temu jak WCG wygrywali. Lecz jako człowiek który uprawia sport przez całe życie nazwanie tych chujoz sportowcami to jest obraza dla ludzi trenujących. Nie przekraczajmy pewnej granicy. Powinno się to nazywać PC Games ale nie e-sport to jest kurwa przesada. Oddzielmy pewne rzeczy co ma gówno do twarogu. Co ma komputer do bieżni. Gówno można zjeść i twaróg też. Tak samo można rywalizować na bieżni jak i na komputerze lecz są to dwie oddzielne kategorie. Spierdalać nerdy!
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-12-13, 17:32 1
Okej... Więc Dart, Pen Spinning, Kręgle, wszystkie gry karciane lub bilard nie zalicza się do sportu bo ni chuja ma się do jakiegokolwiek wysiłku?
Zgłoś
Avatar
MateuszNajlepszy 2013-12-13, 17:54
youtube.com/watch?v=B6nheyJ2I6s
to jest znacznie lepsze
Zgłoś
Avatar
Koklok 2013-12-13, 18:27
Granie na komputerze nazwano esportem bo jest rywalizacja tak jak w zwykłym sporcie, nie ma to żadnego innego związku ze sportem.
Sam się esportem interesuję i mogę wam powiedzieć, że emocje podczas grania występują cały czas od śmiechów i radości z wygranej do krzyków i złości ale ten debil przedstawiony na filmiku przesadził i to bardzo (nie zdziwiłbym się jakbyś my zobaczyli jego ciało na hardzie po wyjściu z lana ) .
Zgłoś
Avatar
ogonix 2013-12-13, 18:34 1
dlatego nazywa się to E-SPORT. a nie SPORT.
tak samo jak korespondencja wysyłana za pomocą internetu nazywa się E-MAIL, a nie MAIL.

wyjaśnione?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-12-13, 18:38 2
ogonix napisał/a:


wiesz ile zarabiają profesjonalni zawodnicy e-sportu? widziałeś jak wyglądał finał World Championship 3 sezonu League of Legends na Staples Center (stadion LA Lakers) ? doinformuj się troszkę kolego, bo żyjesz w jakimś ciemnogrodzie.


A wiesz ile zarabiają profesjonalne kurwy?

Swoją drogą, esport? No nie róbcie sobie jaj. W chwilach wolnych uprawiasz e-seks i pijesz e-piwo? Nie zdziwiłbym się.

@up Nikt nie kwestionuje "e", tylko tego co jest dalej.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2013-12-13, 19:18 1

użytkownicy sadistica - jak zwykle można przeprowadzić owocną dyskusję
solidne argumenty przede wszystkim
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-12-13, 19:30
Sporo pozwala sobie na coś takiego podczas turnieju, to już jestem sobie w stanie wyobrazić jaką jebaną kurwą i ostatnim padalcem jest podczas gry przez sieć.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-12-13, 23:45
Pedał drze ryja bo jest najcieńszy w całej ekipie i ma na to czas, bo czeka na respawn.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-12-14, 13:16
ogonix, coś Ci się zaczyna pierdolić w mózgownicy. Powiedz że jeszcze płacisz za oglądanie jak ktoś gra na komputerze to już w ogóle nie ma o czym z tobą gadać.
Zgłoś