18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Granica odc. 2137 - Papieros
C0C0JUMBO • 2021-11-21, 20:28
"Pijani Białorusini pod bronią pełnią służbę na granicy. To nie pierwszy taki przypadek, z którym spotkali się nasi żołnierze." -M.O.N.

Zgłoś
Avatar
Dualamangor 2021-11-22, 1:53 3
~maderfakermen napisał/a:

Korwin o tym mówił. Zaminować, wyjebałoby jednego, drugiego i reszta by sobie poszła. No ale unia jewropejska zabrania stosowania min...



Nie Unia a Traktat Ottawski który ,w przeciwienstwie do ruskich czy bialorusinów, debilnie podpisaliśmy.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-11-22, 3:30 3
UrlichUrwich napisał/a:

Pijany ale przynajmniej próbuje mówić po angielsku i wtrąca polskie "zajebiście". A po jakiemu odpowiada mu Polak? Ręce opadają. Ani języka sąsiada ani międzynarodowego angielskiego...


Nie ogarniasz tematu. Przecież nasi po prostu nie będą zniżać się do ich poziomu, nawet jeśli zapytałby ich o chiński. Że też to trzeba tłumaczyć.

Lololoney napisał/a:

w moment po zgłoszeniu
...
a nie kurwa nagrywanie by wrzucić do neta...


1. Ale że co? Co tu zgłaszać, komu i po co?
2. Niech świat widzi poziom tego "kryzysu humanitarnego".
Zgłoś
Avatar
kuzano 2021-11-22, 10:24
Lololoney napisał/a:

Podpisaliśmy traktat o wycofaniu min przeciwpiechotnych... Także ten... Korwin, czy ktokolwiek może sobie pierdolić...



No jak mówisz przeciwpiechotnych nie możemy stosować, to może przeciwczołgowe? Jak dupnie to nie będzie trzeba leczyć
Zgłoś
Avatar
metyoo 2021-11-22, 14:18
Jurand350 napisał/a:

Jak tam jest obowiązkowa służba i biorą lumpów do armii to taki jest efekt.



lump, nie lump, przynajmniej potrafi coś po angielsku sklecić, a ten nasz inteligent nawet nie potrafi odpowiedzieć, ani odmówić...
Zgłoś
Avatar
ofens14 2021-11-22, 19:36 1
kuzano napisał/a:

No jak mówisz przeciwpiechotnych nie możemy stosować, to może przeciwczołgowe? Jak dupnie to nie będzie trzeba leczyć



Pczeciwczołgowe nic nie dadzą . Potrzeba odpowiednio dużego nacisku na zapalnik aby doszło do ekspsplozji . Tak że dupa z pomsu
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-11-22, 21:37
UrlichUrwich napisał/a:

Pijany ale przynajmniej próbuje mówić po angielsku i wtrąca polskie "zajebiście". A po jakiemu odpowiada mu Polak? Ręce opadają. Ani języka sąsiada ani międzynarodowego angielskiego...



Mówi o prostu dawnym językiem pana - Polaka. I chuj mnie obchodzi, czy ta wschodnia kacapia mnie rozumie
Zgłoś
Avatar
skunastuk 2021-11-23, 16:04
Chłop chciał się zmienić na pallmalle hah
Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2021-11-23, 16:25
Od ch..ja tu lingwistów widać...
W paru miejscach na świecie byłem i uwierzcie mi My Polacy bardzo dobrze ogarniamy języki obce, zwłaszcza angielski.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2021-11-24, 18:08
Mogli mu kupić ramę pallmalli żeby poznali łaskę Pana. Czemu nie.
Zgłoś