18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Grób nieznanego żołnierza
Schabik • 2012-10-31, 6:54
Taka moda na wstawianie jakichś pojebów "tańczących" jakieś gangnam style i inne gówna w czasie huraganu Sandy, to i ja się dołączę, ale jakimś takim wg. mnie bardziej pozytywnym akcentem.



Dodam, że na tym grobie warta jest trzymana bez przerwy od 1948 roku.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-10-31, 17:06 1
Na prawde nikt nie dostrzega w tym nic pozytywnego? Przecież kolesie stoją w deszczu. No kurwa.
Zgłoś
Avatar
canon91 2012-10-31, 21:17 1
sedroo napisał/a:



zdychaj lewaku



zdychaj faszysto
Zgłoś
Avatar
kosciej 2012-10-31, 22:28
Polacy przynajmniej maj ą jakiś dach , amerykanie nie wymyślili
Zgłoś
Avatar
Dża 2012-10-31, 23:24 2
Moi pradziadowie ginęli za to, żeby waszych matek teraz nie ruchał brudny niemiec.

Co za ignorancja. Teraz ludzie mają w dupie głęboko przynależność narodową i historię. Przypomnicie sobie o niej, jak wasze córki i matki wypierdoli syfiasty szeregowiec frontowiec z Rosji.

Pamiętajcie - Historia lubi się powtarzać.

Teraz jest miło i przyjemnie. Bo kurwa siedzicie w domu, pod spódnica mamy i nie wiecie co się na świecie wyrabia.

Wejdziecie na HARDA i się będziecie podniecać, że nie mierzi was widok roztrzaskanej głowy. Są kraje, gdzie takie widoki są codziennie na ulicy. Tylko, że ta rozjebana głowa może być twoim bratem lub ojcem.

Chuj wam w dupę. W razie potrzeby wolę walczyć o wolność, niż pozwolić aby zaborca zagarnął mój język i kulturę.

Pakujcie w samochody, samoloty i idźcie cwaniakować gdzie indziej.

Nie jestem popieprzonym nacjonalistą, ale nie zdzierżę też srania we własne gniazdo. Nie jestem za nienawiścią, ale historię trzeba znać i szanować. Szanować inne narody, ale też i uważać na swoje interesy. Kurwa w 1939r. też mieliśmy sojuszników. Ale do rozdawania ulotek, bo walczyć nie było komu.

SZACUN DLA ŻOŁNIERZY. NA POSTERUNKU BEZ WZGLĘDU NA OKOLICZNOŚCI.

Do reszty ignorantów: Za dobrze w dupach macie.
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-11-02, 8:14
NafazowanyKoleś napisał/a:



Sprawdź temat ile zarabia taki żandarm, oni nie są pojebani, to biznesmeni.

A są tam po to, by w razie wu kiedy taki debil jak ty bez pamięci i przeszłości podejdzie narysować na pomniku kutasa - wypierdolić go mordą w glebę, a jak będą jakieś problemy zamienić w sito



No to sie zdecyduj dziecko czy to sa biznesmeni czy patrioci, bo mi to zalatuje hipokryzja.

bujaszaka napisał/a:



Tak tępego, ograniczonego umysłowo i ignoranckiego komentarza jeszcze tu nie przeczytałem. Gratulacje, jesteś nominowany, a teraz idź uczyć się do egzaminu, bo kwiecień już niedługo.



Co? tez nie zdales kursy na wozek widlowy?
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2012-11-09, 17:31
Dża napisał/a:

Moi pradziadowie ginęli za to, żeby waszych matek

Dża napisał/a:

Przypomnicie sobie o niej, jak wasze córki i matki

się Pan spiąłeś się... weź poluzuj zwieracza, bo Ci na zdrowie zaszkodzi.

Ps. Twój dziadek sam o Polske nie walczył wiec z łaski swojej wypierdalaj z takimi porównaniami, bo to właśnie przez takich ludzi jak Ty chce się rzygać w tym kraju. JA, MOJE no i MOJA MOJSZOŚĆ (a nie twoja twojszość) rozpierdala Polske bardziej niż jakikolwiek zaborca. chcesz leczyć swój kraj, to zacznij od siebie
Zgłoś