18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Avatar
Rodzyn 2012-09-05, 22:27
bingo100 napisał/a:

Oj kaspersky, kaspersky...I co Ci te studia daly? Ja studiowalem przez kilka lat, potem zdecydowalem sie na wyjazd i doksztalcilem sie sam. Mam kilka certyfikatow Microsoftu i jakbym Ci powiedzial ile zarabiam na instalowaniu serwerow w angielskich szkolach to by Ci te Twoje studia w piety poszly

A z ludzi na zmywakach sie nie smiej, bo radza sobie tak jak potrafia i generalnie chuj Ci do tego co kto robi skoro Tobie w droge nie wchodzi. Sam sie na poczatku nasprzatalem i naharowalem w fabryce ale bardzo milo to wspominam a z ludzmi, ktorych tam poznalem mam kontakt do dzis, po szesciu latach.

@up Widze, ze podobna historie mamy

Takze kaspersky - juz masz dwa przyklady na to, ze mozna.



@up

Nawet jeśli ktoś robi na zmywaku to przynajmniej widać u niego jakąś inicjatywę i co najważniejsze pracuje.
Zgłoś
Avatar
Cryan 2012-09-05, 22:31
Nie wiem czy wiecie, ale w Krakowie też są teraz licencje dla grajków ulicznych.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-09-05, 22:55
Raczyłbyś napisać gnoju od której minuty akcja, a nie muszę słuchać tego pierdzenia.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-09-05, 23:16
na początku tylko dzieci go oglądają, pewnie wycieczka szkolna
Zgłoś
Avatar
mabsik 2012-09-06, 1:06
Stacja shepherds bush w londynie. Mieszkałem niedaleko kiedyś tej stacji
Zgłoś
Avatar
miniszuta 2012-09-06, 11:50 1
mjrZenada napisał/a:

Ktoś rower zajumał, samo koło zostało



Nieee To Tylko Master Y0da cwiczy lewitacje.
Zgłoś
Avatar
szleszym 2012-09-06, 12:39 1
@rimogyz
na temat licencji dla grajków w Europie wiem niewiele bo za bardzo światowy nie jestem ale wiem że takie licencje są np. wydawane w Nowym Jorku. Raz do roku jest przegląd artystów ulicznych i wyłaniani są ci którzy reprezentują jakiś poziom swojej twórczości. Z tego co wiem liczba licencji jest nieograniczona, chodzi po prostu o to aby nie torturować miejscowych/turystów byle rzępoleniem lub darciem ryja
Zgłoś
Avatar
k0rdian 2012-09-07, 4:14
Wkurwia mnie brytolski akcent
Zgłoś
Avatar
Sivy121 2012-09-09, 3:12
kaspersky16 napisał/a:

@ sivy czyli jestes jednym z wielu nieudacznikow dorabiajacych na zmywaku za granica?



Ciebie chyba pojebalo czlowieku siedze tutaj pare ladnych lat i nie po to tu jestem zeby na zmywaku pracowac , to sa juz twoje ambicje. De fakto nie jest kolorowo ale nie pracuje na zmywaku stac mnie na wiecej. Tak na marginesie to jestem mechanikiem (studiuje i pracuje) .
Zgłoś