18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
krz2 2012-08-24, 1:18
Tylko ci, którzy dozują sobie humarianę wiedzą co to jest lolo i inne głupoty
Zgłoś
Avatar
ZaOsiemMinutBędzie 2012-08-24, 1:31 3
Film pt. Jak wciskać koszulki idiotom, poprzez wmawianie im że jak palą to muszą to mieć i w ogóle jakie to jest "COOL".
Zgłoś
Avatar
Szarky 2012-08-24, 2:33 2
Tak mi się przypomniało...

.. "Afro LoLo"?
Zgłoś
Avatar
Galson 2012-08-24, 6:47
Znam paru typów, którzy mają te koszulki: Palą raz na 2 miesiące, na ogół jak ich ktoś poczęstuje, bo sami mieliby problem cokolwiek ogarnąć. No, ale w koszulce co 3 dni trzeba się pokazać...
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-08-24, 10:39
krzyhhh napisał/a:

...wybacz mistrzu, odnosisz się do klasyki, a główny beat z kawałka jaki zapodałeś to jednak nie oryginał tej melodii, tylko przeróbka intro do piosenki Son Of A Preacher Man, pierwotnie w wykonaniu Dusty Springfield...



Aha... i uważasz, że kolesie od grubego lolo, podkładając tę nutę w tło, akurat mieli na myśli Son Of A Preacher Man?
Nawiasem mówiąc Sherlocku, to spora część utworów secny Rap, czy HH (choć nie tylko), wykorzystuje jakieś inne, z reguły starsze, często wręcz klasyczne melodie.
Poza tym, ta konkretna aranżacja jest wykonastwa Cypress Hill, a DeSalvoo pytał o tytuł konkretnego kawałka, a nie o jego genezę.
Zgłoś
Avatar
pararara 2012-08-24, 11:29
chujowe ale i tak wstrzyneę marihuaninę do żyłę ; _ ;
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2012-08-24, 12:49
Teraz czekamy na hejterów i wielkich znawców zdrowotnych na pogardę i opisy jaka ta marihuana jest zła i bardzo be i wszyscy to ćpuny!!!
Zgłoś
Avatar
mathew14 2012-08-24, 13:27
Ale ta mariuhuanina jest zła a wszyscy co ją biorą to ćpuny.
Zgłoś
Avatar
wypasacz 2012-08-24, 13:35
Co to znaczy "szlugi"? jak już coś to "szluga" gamoniu. Od kiedy papieros to rodzaj żeński?
Zgłoś
Avatar
matiponiatowa 2012-08-24, 19:13
Junior Stress )))
Zgłoś
Avatar
l................e 2012-08-24, 19:24
stery_srh napisał/a:



No kurwa... Za nieznajomość takich rzeczy, powinno się chłostać.
Toż to klasyka gatunku: Cypress Hill - Hits from the Bong


Dzięki Ci wybawco Faktycznie, kurwa znam ten kawałek i go nie rozpoznałem. Czas pogodzić się z tym, że jestem idiotą
Zgłoś