18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
srf66 2023-10-22, 0:39 1
jebane brudasy, potem przyjeżdżają do Polski i zachowują sie jak u siebie w gównoindiach
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-10-22, 6:45
Kto nie miał odrobiny spermy w ręce poprzez Cześć moje masz

Tają tradycja, ręka o rękę a masz ty moje
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-10-22, 6:54
Ten śmieć omyłkowo nazywany ludzkim cofnie eruropę o 50lat wstecz. Jebać komuchowską unię
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2023-10-22, 9:37 1
darayavahus napisał/a:

Ten śmieć omyłkowo nazywany ludzkim cofnie eruropę o 50lat wstecz. Jebać komuchowską unię



Ty już jesteś "cofnięty"
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2023-10-22, 10:16
Maszyna do lodów włoskich powinna być myta CODZIENNIE pod koniec dnia. Nawet w Polsce mało kto tak robi niestety. Zresztą, lody które są podawane są z reguły mocno napowietrzone, niby wielkie, ale na jednego liza. Mało jest miejsc z prawdziwymi włoskimi
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-10-22, 14:41
Robiłem kiedyś w lodziarni ubaw mieliśmy po pachy kozy z nosa dodawaliśmy do lodów, palec w dupie a potem do loda palec hehe
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-10-22, 16:26
KremufkowyPotwor napisał/a:

Jebane brudasy, ja podziwiam ludzi którzy jedzą kebsy od nich bo coraz więcej kebabów w kraju prowadzą właśnie Hindusi albo inne Wietnamce. Aż się nie dobrze robi na samą myśl o tym.



Wietnamczycy jedzą co sami ugotują a ciapaty nigdy nie je kebsa na zapleczu więc ,kebsowow unikać a chińszczyzna jest ok ,pamiętaj nie ufaj kucharzowi który nie je swoich dan , żaden ciapaty nigdy nie je kebsa !!
Zgłoś
Avatar
Majomir 2023-10-22, 19:26
Na pewno to szczanie dupą
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-10-23, 14:03 1
Zbysław napisał/a:

Kto nie miał odrobiny spermy w ręce poprzez Cześć moje masz
Tają tradycja, ręka o rękę a masz ty moje



Ty masz kurwa wylew. Albo jesteś totalnym zjebem. A najpewniej jedno i drugie.
Zgłoś
Avatar
karakal 2023-10-23, 15:17
KremufkowyPotwor napisał/a:

Jebane brudasy, ja podziwiam ludzi którzy jedzą kebsy od nich bo coraz więcej kebabów w kraju prowadzą właśnie Hindusi albo inne Wietnamce. Aż się nie dobrze robi na samą myśl o tym.



Ciapate ci nic nie wyrzuci
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-10-26, 2:12
Prawie jak nasza kiełbasa że zielonych szczurów. Zawsze rano jakieś mielą w masarni.
Zgłoś