18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Gienek2 2013-05-23, 12:10
mnie najb ardziej wkurwiają kierowcy którzy czekają na zielone żeby dopiero wbić bieg spupścić ręczny i kurwa ruszyć w połowie trwania zielonego.... a za nim kurwa cała ulica samochodów..... jak widać są asy
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-05-23, 12:50
A nikt nie zauważył, że samochód z lewej się zatrzymał i przepuścił to auto, a samochód z lewego skrajnego pasa nie i to on był sprawcą wypadku?
Zgłoś
Avatar
pinio09 2013-05-23, 13:37
Haha, kobieta... Czasami to już nudne się robi.
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-05-23, 13:38 1
@Edmund
Wykażę się troszkę indolencją dot. przepisów (bo 100% pewności nie mam), ale w ogóle istnieje coś takiego jak konieczność zatrzymania się, kiedy samochód z pasa obok wpuszcza inne auto? Trochę wątpię... Bo gdyby przepuszczał pieszych na pasach to sprawa jest bezdyskusyjna, ale tu? Chyba jednak sprawcą jest kierowca kii.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-05-23, 15:06 1
EdmundKemper - jedyna dla Ciebie nadzieją, że nie masz prawo jazdy. Gdyby sie jednak okazało, że kiedyś sobie załatwłieś za łapówki - to weź je wypierdol i oszczędź wszystkim stresu na drodze.
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-05-23, 15:27
Do egzaminu na prawko dodałbym jeszcze jedną część sprawdzającą. Test ilorazu inteligencji. Odsiałoby to myśle z 10% ludzi powodujących wypadki.

______________

Life is brutal, and full of zasadzkas
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-05-23, 16:31
Sonal napisał/a:

EdmundKemper - jedyna dla Ciebie nadzieją, że nie masz prawo jazdy. Gdyby sie jednak okazało, że kiedyś sobie załatwłieś za łapówki - to weź je wypierdol i oszczędź wszystkim stresu na drodze.



Mam prawo jazdy i o dziwo jakoś nie miałem wypadku. Więc może też powiesz, że skoro na pasie obok Ciebie ktoś zatrzymuje się i przepuszcza auto to Ty jedziesz dalej?
Zgłoś
Avatar
kwiato7 2013-05-23, 21:44
Nie koniecznie, ale jeśli jadę nie jestem sprawcą wypadku bo miałem takie prawo. A to że nie miałeś wypadku to żadna sztuka, moja matka ma prawko od 90 roku i też nie miała nigdy wypadku ale za kierownicą siedziała 3 razy.

______________

NieWiemZeWiem napisał/a:


powinno powstać nowe pojecie które utożsamia większość ludzi - SADOL- osoba która jest chrześcijaninem mało w chuj praktykującym, przeklina, wali konia, ogląda laski z kutasami itd itd.

Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-05-23, 23:25
kwiato7 napisał/a:

Nie koniecznie, ale jeśli jadę nie jestem sprawcą wypadku bo miałem takie prawo. A to że nie miałeś wypadku to żadna sztuka, moja matka ma prawko od 90 roku i też nie miała nigdy wypadku ale za kierownicą siedziała 3 razy.



Wydawało mi się, że jesteś zobowiązany tak samo przepuścić kogoś.
A ja za kierownicą siedzę co najmniej kilka razy w tygodniu
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-05-24, 16:22
Edmund - dalej sie kompromitujesz pisząc, że wydaje Ci się iż trzeba przepuścić. Powiedz - ile dałeś w łapę za prawko. Przeciez Ty NIE ZNASZ podstaw prawa o ruchu drogowym. Jak kurwa mając pierwszeństwo masz kogoś przepuścić. Debilizm debilowaty. A jadać lewym pasem - chuj mie obchodzi po co ktoś się zatrzymuje na lewym - może dostał sraczki i chce szybko do rowu. Co Ty jedziesz i jak widzisz, że ktoś sie na prawym zatrzymuje - to Ty też? Zajebista musi być twoja jazda: co chwila start, stop, start, stop hehehe
Tak mnie lekko wkurwiłeś bo miałem ostatnio zdarzenie z penwmy Heńkiem - chyba kolegą z Twojego kursu - który był przekonany, że Łun włunczył kierunkowsaż to może jechać... Czekaliśmy aż 2 godziny na policję która dała mu lekcję z przepisów za jedyne 300pln. A jeszcze jego głupsza żona się wpierdalała to już w ogóle były jaja.. Ona mnie oskarży bo ja za ich pieniądze chcę sobie auto wyremontować.
A może Ty baba jesteś? Bo z takim pojmowaniem logiki przepisów...
Zgłoś