18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
GhostRider32 2017-09-01, 21:43
Właśnie mamy swoją patologię, z którą nie można sobie poradzić (ba, państwo nawet tej patologii daje pińcet+, zasiłki rodzinne, fundusz alimentacyjny, dodatki mieszkaniowe, zasiłki celowe i okresowe), więc nie potrzebna jest nam patologia bliskowschodnia i afrykańska.
Zgłoś
Avatar
adasko224 2017-09-01, 21:49 3
Nie kumam takiego ścierwa które się szczyci tym że ujawniło takie materiały... To teraz dla porównania belgiska policja która również przedstawiła podobny raport za 2016 rok jest prawie identyczny z tym że powierzchnia Belgii jest 10x mniejsza.... Jest tam hmm za to mają w huj kozojebcow .... Ciekawe czy ma to z tym jakiś związek?
Też bym nasrał temu lewakowi do ryja....
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-01, 21:50 8
Kolejny chce srać do ryja? Cholera, zawsze myślałem, że wszelkie dewiacje są domeną lewactwa
Zgłoś
Avatar
adasko224 2017-09-01, 21:53
Tb303 sram natwoje lewactwo.... Idź obciągnij rudemu makreli i makaronowa....
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-09-01, 21:55
@sezamkowyrozpierdol Pierdolisz jak potluczony, Afryka jeszcze nie zdobyla i dlugo nie zdobedzie postepu cywilizacyjnego, bo dzieki temu co sie tam dzieje, bogate kraje takie jak USA czy Chiny moga czerpac ogromne korzysci. Afryka jest niezwykle bogata w surowce naturalne i dopuki tak bedzie, doputy rzady mocarstw na zlecenie korporacji beda ich drenowaly bez litosci. Takie juz naturalne prawo tego okrutnego swiata, silniejszy wykorzystuje slabszego.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-01, 21:55 6
adasko224 napisał/a:

sram natwoje lewactwo....


No i znowu coś o sraniu. Czyżby jakieś głębokie pragnienie, zaspokojenia swoich dewiacyjno-seksualnych fantazji?
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2017-09-01, 22:05 2
A ja lubię czytać te pojazdy po lewackich, antypolskich śmieciach, ale także po katoprawakach cebulakach również. Piszcie więc, ja nie będę zniżał się do ich poziomu.
Zgłoś
Avatar
psysutra 2017-09-01, 22:06 5
Velture napisał/a:


Miło mi panie Pablo.
Na moje oko ma rysy krzyżówki żyda z arabem. Wystraszone oczy i śniada cera a do tego łysina i broda typu kilkudniowy zarost.

Więc Pablo, jeśli się mylę to mnie popraw... Pablo.


Mam kumpla rodowitego polaka od pokoleń i nieraz go biorą za Araba

Skończ więc waść pierdolety o tym że śniada cera to pleplepleple (prawackie pierdolenie)
voidinfinity napisał/a:



Zrób sobie badania DNA. Wyniki są jakby to powiedzieć...wyzwalające dla niektórych


Ale nacjololo tego nie pojmie, to dla nich nie do ogarnięcia...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-09-01, 22:16 6
Velture napisał/a:

wrzucam aby uzmysłowić jaki to jest polak z krwi i kości.



To zrobiłeś sobie już te badania DNA? Jak się okaże że masz 30% genów z żyda - to jebniesz baranka o ścianę?

sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Bo ci idioci pogubili się w swoich przekonaniach,



Nie pogubili się. Po prostu nie bardzo mają wyjście.

Myślicie przez pryzmat kraju homogenicznego jak Polska - gdzie nie ma silnych niekompatybilnych mniejszości etnicznych.

Co ma zrobić taka Francja czy Niemcy mając kilkanaście procent takich ludzi? Przypominam - oni są obywatelami. Mają takie same prawa jak biali chrześcijanie, część z nich jest w strukturach państwa (np. w policji).

Obozy dla nich pobudować? Ekstremiści tylko czekają na taki ruch. To jest zresztą taktyka walki plemion arabskich z europejskim najeźdźcą. Jeżeliby udało im się wywołać wojnę domową w europie - to otwiera im jakieś możliwości manewru.

A może zadacie pytanie skąd w ogóle te mniejszości? A stąd, że mamy demokrację i lud chciał mieć wygodnie - czyli zasiłki, emeryturki i inne socjalistyczne gówna. Więc trzeba było ściągnąć siłę roboczą w głębokim przekonaniu, że uda się ich zintegrować.

Tak więc sorry ziomeczki - nie myślcie że przywódcy zachodni są debilami. Nie są - oni po prostu mają w tym momencie chujowe karty w ręce.

My powinniśmy robić wszystko by nie mieć tego problemu - ale jak tak dalej pójdzie (patrz prognozy dzietności na rok 2030 GUS) to i tak będziemy musieli imigrantów ściągać. Problemem jest oczywiście (jak zawsze) socjalizm.

Imigranci nie są problemem - tak długo jak nie ma zasiłków. Wtedy wiadomo, że przyjedzie lekarz czy inżynier (mówiąc hasłowo) - bo analfabeta i tak pracy nie dostanie.

A co do tematu - daje piwa, bo jak murzyni zgwałcili Polkę to była imba "żejapierdolę". Nawet kapłana chcieli zlinczować, za rzekomo jego wpis o ochronie życia dzieci z islamskiego gwałtu.

Jesteście jednocześnie hipokrytami - bo nie macie takiego samego bólu dupy, jak gwałci seba z matim. Wtedy można kazać rodzić itd.

Należy wam się podniesienie ciśnienia. Paw was pięknie uruchomił
Zgłoś
Avatar
durabo2 2017-09-01, 22:23
Temat troll ale i tak rozbijają mnie takie staty które mówią nam ze nie mamy się czego bać bo i tak jest źle a kilka gwałtów, włamań czy morderstw więcej nie zrobi nam różnicy 1000 czy 10000 kto by tam zauważył
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2017-09-01, 22:24
a Chuj z tym czy 1200 gwałtów rocznie, czy 120 000, wpuścisz małpy, żeby podwoić liczbę?
Zgłoś
Avatar
lucilla 2017-09-01, 22:38
@DoubleBorger
Ej... Ja rozumiem, że trwa werbalna potyczka prawaków z lewakami ale od małp to Ty się odpierdol.
Zgłoś
Avatar
sviruz 2017-09-01, 22:50 12
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-09-01, 23:38 1
O kurde, chłopak mu nie dał albo dał za ostro i taką żenującą wstawką odreagowuje
Zgłoś
Avatar
Lenart 2017-09-02, 0:03
Hahahaha
Te zgwałcone baby to pewnie jakieś jebane feministki które wyszły za księcia orientu a teraz płacz.

A jak masz lewacką kurwo ból dupy to bierz na chate ciapatych tylko podpisz ze bierzesz za nich odpowiedzialność jak coś ukradną, kogoś pobiją albo zgwałcą.

Do lewaków powinno się kurwa strzelać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie