18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
S................e 2017-03-01, 16:34 1
fantastico napisał/a:



Przecież to logiczne zerotematowy użytkowniku :/



Jak bym mógł odzyskać swoje poprzednie konto a raczej hasło i maila z którego je zakładałem ćwoku (i gdyby się Centowi zachciało mi pomóc je odzyskać) to byś zobaczył czy jestem zerotematowym użytkownikiem. Więc ssij pyte kretynie. Na chwilę obecną nie będę nic wrzucał tylko po to żeby wrzucać tak jak ty.
Zgłoś
Avatar
lizardhino 2017-03-01, 16:35 2
fantastico pokazuje tu elastycznosc składni w naszym pięknym języku.nie ma co spinac tylko gimnastykowac głowę.
z drugiej jednak strony sadistic jest tak wybredny ze nawet wódka by sie znudziła
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-03-01, 16:38 1
lizardhino napisał/a:

fantastico pokazuje tu elastycznosc składni w naszym pięknym języku.nie ma co spinac tylko gimnastykowac głowę.
z drugiej jednak strony sadistic jest tak wybredny ze nawet wódka by sie znudziła



Tak, tak, to jak słynne "na rowerze samochodem". Taki poziom prezentuje wasz guru spierdolinostico.
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2017-03-01, 17:04 1
Daję 2/4
Zgłoś
Avatar
pluszowa 2017-03-01, 17:21 1
W takie kręgle nie grałam
Zgłoś
Avatar
kuba21045 2017-03-01, 18:08 1
Jak Fantastico pisze normalnie to się sracie ze jest źle jak pisze pojebane opisy tez kurwa źle. Administracja powinna dodać opcje wielu podpisów dla innych użytkowników sadistica i świat byłby piękniejszy tylko ze nikt by sie wtedy przyjebac o nic nie mogł :-p
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-03-01, 18:22 4
Sabajone napisał/a:



Więc ssij pyte kretynie. Na chwilę obecną nie będę nic wrzucał tylko po to żeby wrzucać tak jak ty.



Jesteś niezwykle elokwentnym ludziem, który prezentuje niesamowitą czystość języka i lotność lingwistyczną, a Twoje wypowiedzi cechuje polot i nadzwyczajna charyzma.

Chylę członka...oj, czoła przed Twoimi złotymi ustami
Zgłoś
Avatar
Coco_flanel 2017-03-01, 18:22 1
Musza jakoś zadbać o obiecane w raju
dziewice
Zgłoś
Avatar
łełiłeła 2017-03-01, 18:46 1
mógł trochę bardziej w lewo skręcić, albo chociaż pasażer (jeśli był) - otworzyć drzwi
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-03-01, 19:22 1
Nie pochwalam, ale rozumiem...
Zgłoś
Avatar
Byczys 2017-03-01, 19:46 1
Co to do kurwy nędzy w takim razie jest ludź, fantastico? Widzisz? Fantazjujesz.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-03-01, 20:43 1
Byczys napisał/a:

Co to do kurwy nędzy w takim razie jest ludź, fantastico? Widzisz? Fantazjujesz.



Mowa potoczna, tak pokieruję Twój tok myśli
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2017-03-01, 21:00 1
Oj, widzę, że wielu użytkowników poziomem elokwencji nie dorasta do pięt fantastico. Też uważam te jego opisy pod filmami za idiotyczne, ale po prostu ich nie nie czytam, cenię gościa za fajne wstawki, musi trochę czasu poświęcić na to, żeby je znaleźć i umieścić na forum. Do kościoła też nie chodzę i nie przeszkadza mi że inni chodzą. Nie wiem co was tak to boli, że ktoś pisze bzdury jako opis filmu.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2017-03-01, 21:38 3
Sam w dwóch czy trzech pierwszych wstawkach fantastico, go hejtowałem za opisy. Potem jednak zrozumiałem, że przecież dla takich filmów powstał ten portal, a nikt poza nim tak sadystycznych ale jednocześnie legalnych filmów nie wrzuca. I przecież po to powstał ten portal. Bolą was jego opisy? Dodajcie jego nick do ignorowanych. Ja obecnie go lubię i szanuję, bo wiem, że on nie robi tego na poważnie, tylko śmieje się z waszego hejtu (z mojego, jak wspomniałem na początku też się śmiał). Tak tworzy się historia tego portalu Jak pod jednym z jego tematów ktoś wspomniał, BongMan umarł, niech żyje fantastico
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-03-02, 0:02
Musicie się pod każdym postem spuszczać na temat fantastico? Weźcie sobie temat o nim załóżcie i tam wylewajcie swoje gorzkie żale to wam ulży.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie