18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Gryfice i okolice - opuszczone miejsca
e................e • 2013-06-23, 19:06
Postanowiłam rozejrzeć się po moim mieście i po okolicach i poszukać opuszczonych miejsc. Okazało się, że wcale nie jest ich tak mało. Chwalić się raczej nie ma czym, zdjęcia jak zdjęcia - nie powalają, a miejsca są ciekawe i tajemnicze, dlatego chcę z wami się nimi podzielić

Cukrownia:







Most kolejowy:









Dwa inne budynki:









Zgłoś
Avatar
e................e 2013-06-23, 21:13
lofi, zamiast jednostki jest blok mieszkalny. Całą trasę kolejki odnawiają i stawiają nowe stacje, z tego co wiem ma jeździć ta stara i dwie nowe a linia kolejowa raczej działa
Zgłoś
Avatar
refree 2013-06-23, 21:20
nie przyjeżdżać do Szczecina wieśniaki.
Zgłoś
Avatar
lofi 2013-06-23, 21:23
Ale kicha bo chciałem kiedyś podjechać w drodze nad może i zobaczyć co tam u was słychać. No cóż pewnie i tak z ciekawości zaglądnę aby pokazać rodzince gdzie tatuś kiedyś stacjonował.
Pewnie przy tej trasie kolejowej można by zrobić sporo zdjęć opuszczonych budynków stacyjnych.

Pozdro dla Gryfic
Zgłoś
Avatar
sasungnim 2013-06-23, 21:28
piękne zdjęcia !! piwo!
Zgłoś
Avatar
e................e 2013-06-23, 21:34
refree, spoko, nigdy nie przepadałam za Szczecinem, większość ludzi jest wrednych, dziwnych...
Zgłoś
Avatar
stefanoprodi 2013-06-23, 21:36
a najgorsze jest to że w Polsce jest multum takich budynków które niszczeją i są rozkradane...a jakby tak zachęcić inwestorów - z zastrzeżeniem żeby to wykorzystywali do celów komercyjnych, ale pod warunkiem zrewitalizowania i utrzymania w dawnym klimacie - Polska by piękniała. I do autorki słów kilka - dobry materiał - masz piwko. Ale jeszcze dobrze by było jakbyś pokazała cycuszki
Zgłoś
Avatar
e................e 2013-06-23, 21:40
stefanoprodi, zgadzam się z tobą i dzięki za piwo. Ale to ostatnie zdanie mogłeś sobie darować
Zgłoś
Avatar
darecki328 2013-06-23, 22:36
Nie rozejrzałeś się tylko zajebałeś foty z Opuszczone.pl
Zgłoś
Avatar
e................e 2013-06-23, 22:43
darecki328 napisał/a:

Nie rozejrzałeś się tylko zajebałeś foty z Opuszczone.pl



po pierwsze *aś, po drugie są to moje zdjęcia, gdybym brała je z jakiegoś portalu to bym napisała...
Zgłoś
Avatar
buciah5n1 2013-06-24, 0:17
Pierwsze zdjęcie mostu powala
Zgłoś
Avatar
mrgreen 2013-06-24, 10:18
Zajebiste zdjęcia! zaglądałaś do środka?
Zgłoś
Avatar
e................e 2013-06-24, 11:40
mrgreen, dzięki! niestety nie, na tym ostatnim budynku były napisy 'budynek grozi zawaleniem', 'teren prywatny, zakaz wstępu', oczywiście, że bym weszła, ale obok była ulica, dosyć ruchliwa, a po chodniku chodziło dużo ludzi, bałam się trochę, że mnie ktoś jeszcze pogoni. Jeśli chodzi o cukrownie nie podchodziłam blisko pod ten budynek, który znajduje się na drugim zdjęciu, bo wydawało mi się, że ktoś tam się kręci, to również jest teren prywatny i słyszałam, że ktoś tego pilnuje - wolałam nie ryzykować, podeszłam tylko pod budynek z trzeciego zdjęcia, ale wszystkie drzwi były pozamykane. Żałuję strasznie, jeszcze max 3 lata temu mogłabym na luzie zwiedzić cała cukrownie, bo moja rodzina tam pracowała, teraz ktoś ją już kupił jeśli jednak uda mi się coś załatwić lub 'jakoś wejść' to podzielę się z wami zdjęciami
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-06-24, 14:15
Pierwsze trzy zdjęcia - Jak Stary Rostok ze S.T.A.L.K.E.R.a Nic tylko ASG Party zrobić
Zgłoś
Avatar
czub1789 2013-06-24, 20:07
Dziewczyna sama przeszla sie aby zrobic te zdjecia no no uwazaj mała w takich miejscówkach zwykle zbiera się patologia
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-06-27, 7:00
czub1789 napisał/a:

Dziewczyna sama przeszla sie aby zrobic te zdjecia no no uwazaj mała w takich miejscówkach zwykle zbiera się patologia



Oj w Gryficach jest wiele patologii
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie