18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
s................u 2012-03-28, 16:19
@el_AdameK
nie musisz rozumieć, bo rządzący na sadisticu są gorsi od komunistów...
Zgłoś
Avatar
c................i 2012-03-28, 16:33
jak dla mnie to chujowe. Chamsko obraża , rozumiem ze można obie zażartować, ale jego żarty są prostackie.
Zgłoś
Avatar
Grzybowski 2012-03-28, 16:43 2
Janusz (z domu) Sram napisał/a:

Grzybowski, założyłeś konto, żeby wypromować tutaj komika? Czy to Ty? Przyznaj się!



Oczywiście, że to ja panie Rutkowski kto ma mnie wypromować jeśli nie ja sam?
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-03-28, 17:51
Grzybowski napisał/a:

Oczywiście, że to ja panie Rutkowski kto ma mnie wypromować jeśli nie ja sam?



ile zgarniasz za wystep?
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-28, 18:05
Dwa piwa i trochę oklasków. Dla mnie zbyt denne i płaskie, grono odbiorców - gimbaza - powinno być mimo wszystko zadowolone.
Zgłoś
Avatar
corusci 2012-03-28, 18:34
"Generalnie" daje rade
Zgłoś
Avatar
Grzybowski 2012-03-28, 18:59
Wiochmen napisał/a:



ile zgarniasz za wystep?



Nic a nic ludzie zazwyczaj nie lubią płacić za coś czego nie znają, a znajomych mam raczej skąpych
Zgłoś
Avatar
jasnejasne 2012-03-28, 19:03
eL_AdameK napisał/a:

I z jakiej racji jasnejasne dostał warna, jeżeli Janusz zaczął go obrażać a ten odbił piłeczkę? Za ładnie napisane wypierdalaj, bo nie rozumiem...



dokładnie, nie rozumiem tylko dlaczego dostaje warny.. to i tak dobrze, że nie usuwają mi postów jak wcześniej (dlatego właśnie Panie "sram" mam 1 post na miesiąc ;] )

dostaje ostrzeżenie za to, że obraziłem przydupasa góry? ciekawe tak tu było zawsze ;/ ehh
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-28, 19:05 1
jasnejasne napisał/a:


dostaje ostrzeżenie za to, że obraziłem przydupasa góry?



Wydaje mi się, że jednak za stosowanie pedalskich gwiazdek zamiast literek.
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-03-28, 19:26
Stres żre chłopaka jak rumun darowaną bułkę, ale całkiem fajne
Zgłoś
Avatar
hgh 2012-03-28, 20:33 1
Jak ten humanista chce takimi słabymi, wulgarnymi występami zaistnieć?
Z tymi bluzgami i poczuciem humoru na budowę cegły podawać.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-28, 20:36
@Up - albo studiować socjologię.
Zgłoś
Avatar
Stabilq 2012-03-28, 21:35
Piwko na zachętę i za promowanie mojej dzielnicy dresami^ ^
Zgłoś
Avatar
Din 2012-03-28, 21:43 2
Taki podwórkowy humor, składający się w dużej części z wulgaryzmów. Jakbym takiego rodzaju rozrywki nagle sobie zechciał, to bym poszedł na pierwsze lepsze blokowisko. Poza tym, bycie zabawnym polega na byciu nieprzewidywalnym, zaskakującym. Taki Bałtroczyk lub Andrus jak rzuci kurwą raz na ruski rok, to jest wtedy śmieszne, bo nikt się tego po nim nie spodziewa. Natomiast gdy strzela się kurwami jak z MG42, publiczność szybko się przyzwyczaja i z każdą kolejną kurwą robi się to coraz mniej śmieszne. Nie wspominając nawet o tym, że duża część publiczności nie lubi wulgaryzmów w ogóle. Praca nad dykcją na pewno by pomogła, bo zacinanie się zaraz przed końcem żartu bardziej denerwuje niż śmieszy. I na koniec czemu on się tak uczepił tego mikrofonu jak chuja w nocy? Chyba nie musi go cały czas trzymać skoro stoi na stojaku...?

Ale ja się tam nie znam, jestem tylko hejtującym gimbusem.
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-03-28, 23:00 2
Niеbieski napisał/a:



Wydaje mi się, że jednak za stosowanie pedalskich gwiazdek zamiast literek.



Nie ma zakazu cenzurowania przekleństw. I nie próbuj mi nawet wrzucić linka z tematem, gdzie wszyscy z góry płaczecie o tym co powinno być dodane do regulaminu, bo jest to tylko wasze głupie pisanie/ gadanie. Nikt akceptując regulamin nie jest poinformowany o wpisach z waszego "tematu- zażalenia" więc za "pedalskie gwiazdki" nie miał nikt prawa mu bana dać. Szczerze to ludzie którzy założyli ten portal powinni się zastanowić nad tym czy taki "pseudo sadysta- ignorant" jak Ty powinien być w składzie sadistic.pl.
Dziękuje nie Pozdrawiam.

@~marnotrawna

jasnejasne napisał:
weź wyjdź wogóle. Widać właśnie jak Ty nabiłeś sobie wiekszość postów. Głupim pier****niem ;/"

a Ty dałaś mu warna za:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Jeżeli uważasz, że ten post był podszyty nienawiścią to Twój kolega, do którego jasnejasne pisał powinien dostawać warny za każdego posta...
A jeżeli uważasz tak jak linkk, że niepotrzebnie ocenzurował wulgaryzm, to jesteście po prostu siebie warci...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie