18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
arekwroclaw 2012-08-09, 0:25
@Tworas co to znaczy żydokomuch? prawactwo ma dla mnie niezrozumiałe określenia. Czyli, że Pan Michnik siedział w więzieniach podczas komuny za to, że był komunistą?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-09, 1:20 2
Pener666 napisał/a:

czemu jest taka niechęć do GW? Jakaś nowa moda? Nie wiem o czymś? Kurde, staram się być na bieżąco a w TVN nic o tym nie wspominali



Jak wszyscy za, ja przeciw. Jak wszyscy przeciw, ja za.



anonymousm napisał/a:

@up
No i rząd powstał. I dzięki temu, chwała Bogu, mamy wolną Polskę, Unię Europejską, wolność słowa, która pozwala ci publikować te skurwiałe głupoty.
Zresztą Lech Kaczyński też był w Magdalence.
Dobranoc.



Ty jesteś kurwa głupszy niż ustawa przewiduje Czyżby wyborca PO/Ruchu podtarcia Palikota?
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-08-09, 2:25
A idźcie sobie w chuj czytać waszą Gazetę Polską, konia sobie zwalcie przed Jarkiem i obciągnijcie Rydzykowi, ale wypierdalać mi z tym gównem z sadistica na pielgrzymkę.
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-08-09, 2:49 1
@Zly_wrecz_okropny

Dzięki temu, że Żydokomuna dogadała się z Komuną możesz pisać te głupoty, bo jakby się wszyscy zaczęli napierdalać to nie jestem pewien czy twój tata miałby okazję mieć wytrysk w twojej mamie.

Jak ktoś ma dwadzieścia parę lat to wybacz ale gówno wie co się działo przed 1989 rokiem i jakie ciśnienia po kraju chodziły.

Przecież gdyby we władzach Solidarności przewagę mieli ludzie pokroju Macierewicza, którym się wydawało, że mogą wszystko i komuna im chuja zrobi to cała ta walka o wolność od sierpnia 1980 rozpierdoliłaby się w drobny mak w parę miesięcy. Coś za coś - my pozwalamy wam zrobić transformację ustrojową i demokrację, wy pozwalacie nam żyć a jak nie to problem Solidarność załatwimy warstwowo: warstwa Solidaruchów, warstwa ziemi itd.

Komuna w tym czasie miała wszystkie resorty siłowe (to nie była fasada jak Caucescu w Rumunii) i gdyby z jej strony nie było dobrej woli to takich Przemyków i Popiełuszek miałbyś całe mogiły.

Nie przepadam za GW i Michnikiem, bo lubią moralizować a sami mają za uszami ale mam na tyle przyzwoitości, że potrafię oddać szacunek Michnikowi za to, że mógł klepać benefity w PRL ale wybrał drogę hipstera i sporo zrobił dla walki o niepodległość. Tak samo jak Kuroń, Modzelewski czy (tak tak) A. Macierewicz. Garowanie za politykę to nie były wakacje, bo robiło się to na celi z gitownią i frajernią a takiego politycznego to uważano, że ma się za lepszego od innych i nie było łatwo.

Najbardziej drą japę ci co jak przychodziło do brania na klatę wyroku za działalność wywrotową to szczali po spodniach i oddalali się w miejsca tylko im znane. Teraz kurwa odważni i wielcy patrioci.

A. Macierewicz jest dla mnie wyjątkiem, bo to dziwny człowiek, piękna karta historii ale po 1989 r. coraz większy odjazd i brak kontaktu z rzeczywistością. Swego czasu miałem okazję pogadać z byłym oficerem służb PRL (doktorek filozofii i psychologii) właśnie o Antku i powiedział, że o niego nigdy tak naprawdę się nie martwili, bo gość ma tendencje do samodestrukcji i wystarczy pozwolić mu na samonapędzanie się w jego fobiach i paranojach i sam płynie hen daleko...
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2012-08-09, 8:42
@lapsikoss
twój sarkazm jest na podobnym poziomie co twoje IQ... tak na przyszłość: jak chcesz zgrywac wazelinę to lepiej żebyś mi opiredolił pałę...
Zgłoś
Avatar
uookie 2012-08-09, 13:23 4
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-08-09, 14:46
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-08-09, 15:56
anonymousm napisał/a:

Znów banda chuliganów i kretynów będzie utrzymywała, że więcej robią dla Polski, niż Michnik, który siedział w komunistycznym więzieniu, pisał ważne książki[...]


[...] oraz otrzymywał od generała Kiszczaka dalsze wskazówki kogo z Solidarności usunąć i samą solidarność zniszczyć i nie pozwolić jej odebrać czerwonym władzę.

anonymousm napisał/a:

Nie rozumiem, dlaczego Michnik ma być odpowiedzialny za rzeczy, które miały miejsce przed jego urodzeniem albo kiedy był małym chłopcem.


Tu nie chodzi o jego odpowiedzialność za czyny rodziców tu chodzi o pokazanie w jakim domu się wychował, jakie wartości były tam głoszone. One w te dziecko wsiąkają. Hollywoodzkie filmy o dzielnych nastolatkach dzielnie broniących własnych idei sprzecznych z rodzinnymi to bujda.
Poza tym. Ta michnikowska kurwa zeznała na korzyść gen. Kiszczaka i Jaruzelskiego w sprawie wydania rozkazów strzelania na wybrzeżu i w "Wujku"...

anonymousm napisał/a:

No i rząd powstał. I dzięki temu, chwała Bogu, mamy wolną Polskę, Unię Europejską, wolność słowa, która pozwala ci publikować te skurwiałe głupoty.
Zresztą Lech Kaczyński też był w Magdalence.
Dobranoc.


Bardzo ciekawy rząd. Władzę przejął jakiś "komitet honorowy przy Lechu Wałęsie", albo jak kto woli "komitet postępowej tranfomracji przy TW Bolku" a nie Solidarność...
Wolna polska? Spróbuj nie posłać swoje dziecko do szkoły. Spróbuj nie dac mu szczepionki, spróbuj zatrudnić kogoś za 800zł, spróbuj rozdawać biednym ludziom za darmo nadwyżki chleba ze swojej piekarni. Albo chociaż spróbuj nie zapiąć swoich pasów w swoim aucie... Mamy pierdoloną komunę w wersji takiej by debile myślały że mają wolny kraj...
Co do UE: Wiesz że tworzyli ją i rządzą w niej ludzie związani z ruchami komunistycznymi?
Co do wolności słowa: Serio? Rzucę przykładem, który cię zaraz oburzy bo pewnie tego pana nie lubisz, ale przykład idealny i jego katolickość nie ma nic do tego. W. Cejrowski... Skazany prawomocnym wyrokiem sądu za publiczne stwierdzenie faktu że nasz komunistyczny prezydent Kwasior upijał się na grobach w Charkowie. To jest wolność słowa? Albo zwolnienie pana Ryśka Makowskiego z publicznej posady za piosenkę "Platforma cię kocha". I znowu pytam czy to jest ta wolność...?
Po drugie co ma do tego wszystkie Kaczyński? On sam jest lewicowym graczem na scenie politycznej.

#Shatter
Brawo dla pana. Właśnie zniżyłeś się do poziomu komunistycznej propagandy. O to chodziło ci?
Zgłoś
Avatar
HoseBanditos 2012-08-09, 17:23
Zgłoś