18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
maxboats 2012-11-15, 21:37 5
bo to kurwa sadistic, i chuj z tego, nie znaczy że mam tolerować każde gówno , jakie ktoś wrzuci patałachy, pedofilo-adoratorzy się znaleźli .
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-15, 21:57 8
Cytat:

Jak was to tak śmieszy to życzę wam aby wasze siostry/matki zostały zgwałcone na waszych oczach, każdemu jednemu debilowi który postawił piwo do tego gówna.


autor trafił w czuły punkt?
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2012-11-15, 22:18 1
ale to przeciez nawet smieszne nie jest. Oklepany motyw juz tutaj. Pierwsze kilka moze troche bawilo, a teraz to juz jak dla Karola
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2012-11-15, 23:04 3
Nie wiem co to za moda na kawały o rodzinnym seksie.. Za 1 razem jak czytałem to pomyślałem "sadol, wszystko możliwe". Za 2,3,4 razem jak czytałem podobne kawały to jeszcze byłem w stanie to wybaczyć, no ale kurwa... ile można?
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2012-11-15, 23:45
Macie kurwa strażników moralności
Zgłoś
Avatar
Neruviel 2012-11-15, 23:50
Ktoś usiłuje tworzyć ramy moralne dla sadola? No to poleciałeś... jak ci pierdolnięci muzulmanie, co to swoje święta odpalają z fajerwerkami a inne usuwają z kalendarza. Powiem tak: thecolt, życzę ci, byś zmienił strony, po których surfujesz. A jeśli nadal chcesz oglądać sadola to nieumoralniaj innych, kurwa mać. Dowcip suchy, nie suchy, nieistotne. Piszecie jak jebnięci katole albo muslimy, co to uznają swoją prawdę za najmojszą. A chuj wam w dupę, moralizatorzy
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-11-16, 0:27
jacek44 napisał/a:

Znam jedną dziewczynę, której ojciec w dzieciństwie dobierał się do gaci. Zajebać mu już nie można, bo się na szczęście powiesił kilka lat temu... Ale zrobił to we własnym domu, tak, że widziała i żona i dzieci. Dziewczynie przekreślił życiorys na zawsze. Powiem tyle - sadol sadolem, ale kurwa bez przesady. Może większość użytkowników tutaj zarejestrowanych potrafi sobie wszystko pięknie ogarnąć w życiu, ale dla dzieciaka co mu ktoś łapy w gacie, albo kutasa w usta wkłada, to nie wytłumaczysz, że ten żart jest śmieszny. Rozumiem rozjebane ręce, połamane kości, pożyganie przy obciąganiu, ale nie kurwa coś takiego. Nie ma piwa! za pedofilię nigdy nie będzie!



A możesz wyjaśnić jak to jej przekreślił życiorys? Nie może się pozbierać i od lat siedzi na utrzymaniu kogoś innego? Nie przesadzajmy...
Zgłoś
Avatar
chiver5 2012-11-16, 0:35
A jak ktoś wam opowiada kawał z brodą, ten o słoniu i myszy, który się w jego dupie schowała to też was wkurwia i życzycie jego autorowi, żeby znalazł się w dupie słonia, bo to nic przyjemnego? Ja pierdolę, ogarnijcie się...
Zgłoś
Avatar
artemi 2012-11-16, 0:56 2
Dowcipy tego typu akurat coraz słabsze się robią bo stają się przewidywalne.

A wrażliwi na sadistic niech nie wchodzą, tak naprawdę na każdy dowcip można coś znaleźć. Np. jakoś pod kawałami o Jasiu i pijanych rodzicach nikt nie współczuł dziecku wychowywanemu w patologicznej rodzinie.

.3lite napisał/a:



A możesz wyjaśnić jak to jej przekreślił życiorys? Nie może się pozbierać i od lat siedzi na utrzymaniu kogoś innego? Nie przesadzajmy...



Podaj namiary na siebie, zrobimy mały eksperyment (no, nie taki mały jeśli znajdzie się Murzyna) i zobaczymy ile czasu zajmie Ci pozbieranie się, trollu.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-16, 1:05 3
Ja pierdolę... Cipom znudził się kwejk i zaczęli się zlatywać na sadola, a kiedy okazuje się, że pojawia się tutaj czarny humor to pierdolą smutne teksty jak edwardos czy thecolt...
Ludzie, jak chcecie jakiegoś humoru wysokich lotów to sobie zapuście ''Monty Pythona'', a nie żalicie się na SADYSTYCZNYM forum.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-11-16, 9:48
Neruviel napisał/a:

Ktoś usiłuje tworzyć ramy moralne dla sadola? No to poleciałeś... jak ci pierdolnięci muzulmanie, co to swoje święta odpalają z fajerwerkami a inne usuwają z kalendarza. Powiem tak: thecolt, życzę ci, byś zmienił strony, po których surfujesz. A jeśli nadal chcesz oglądać sadola to nieumoralniaj innych, kurwa mać. Dowcip suchy, nie suchy, nieistotne. Piszecie jak jebnięci katole albo muslimy, co to uznają swoją prawdę za najmojszą. A chuj wam w dupę, moralizatorzy



Widzę, że dla kolegi ludzie którzy mają jakieś wartości, wierzą w coś i potrafią tego bronić, to już temat zbyt trudny do ogarnięcia

.3lite napisał/a:



A możesz wyjaśnić jak to jej przekreślił życiorys? Nie może się pozbierać i od lat siedzi na utrzymaniu kogoś innego? Nie przesadzajmy...



Dziewczyna ma 23 lata i nie może sobie znaleźć partnera, nie wychodzi na żadne dyskoteki, festyny, nawet zwyczajnie latem na miasto. Jest ładna to i ma powodzenie, ale tatuś zadbał o to, by oblewała się potem i miała mdłości, gdy tylko jakiś facet na nią 'spojrzy'. Ciężko ogarnąć? Życzę żeby ktoś Ci bliski miał taką sytuację, jak taki kurwa wielki z ciebie sadysta i zimny skurwysyn!
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-11-16, 9:53
ja rozumiem zboczony kawał, ale to kurwa śmierdzi gimbazą na kilometr... napisane na siłe, bez skrytej pointy, na poczekaniu można wymyślić coś lepszego typu"

Nigdy nie wybacze ojcu, że zgwałcił moją młodszą siostrę, zrobił to tak brutalnie, że mała już nigdy nie weźmie mi do ust...

Czy cokolwiek kurwa bardziej zawiłego
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2012-11-16, 10:46
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
TheColt 2012-11-16, 15:50
Ranger napisał/a:

Ja pierdolę... Cipom znudził się kwejk i zaczęli się zlatywać na sadola, a kiedy okazuje się, że pojawia się tutaj czarny humor to pierdolą smutne teksty jak edwardos czy thecolt...



"Twardzielu z Sadistica" jak bym widział film na którym ktoś ci rozpierdala łeb wiertarką to nawet bym se przy nim zwalił ale za setny kawał o ruchaniu siostry/matki chuj jak słonia trąba w dupę autorowi i każdemu kto daje za niego browara.

kashshaptu82 napisał/a:

Tu się tapla w gównie z najciemniejszych zakamarków internetu i wesoło tupie do tego nóżką.

Ojojoj aleś ty mrocznym internautą jest...
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-11-16, 16:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie