18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nevermore90 2012-09-07, 23:45
Można było pójść do przychodni żeby to wyjęli, ale materiał na sadola się sam nie nakręci.
Zgłoś
Avatar
Aeon 2012-09-07, 23:47
Ma namiastkę tego co czują ryby
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-09-08, 0:03
ja to może jestem głupi ale jakby mi sie tak haczyk wrył to bym do szpitala poszedł

kiedyś mi się wbił podobnie ale wyszedł przy zwykłym pociągnięciu
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-09-08, 0:58 1
wormarder napisał/a:

ja to może jestem głupi ale jakby mi sie tak haczyk wrył to bym do szpitala poszedł

kiedyś mi się wbił podobnie ale wyszedł przy zwykłym pociągnięciu


Kto Ci ciągnął?
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2012-09-08, 0:59 1
Haa, nieraz tak się zdarzało na rybach.. z kotwicą miałem do czynienia ze dwa razy, finał podobny, ale dałem radę skubańca samemu szczypcami wyrwać (do tej pory jak sobie to wspominam, ciśnienie mi skacze ).. pojedyncze haczyki zakończone łopatką a nie oczkiem są łatwiejsze do wyjęcia - wcisnąć coś do gęby, zacisnąć zęby, przebić w miarę możliwości haczyk przez skórę i przeciągnąć wraz z łopatką. Jak jest wystarczająco mała, nie trza jej zrywać i niszczyć haczyka

Jeden przypadek wspominam naprawdę zabawny - mały haczyk z wędki do łowienia uklei, rzuciłem sprzętem pod ścianę domku letniskowego, nie zauważyłem, że żyłka z zestawem lata luźno.. Odkładam kij, wychodzę, naraz kij się przewraca, a ja czuję jakieś delikatne szarpnięcie na łydce.. Patrzę, w łydce tkwi sobie niemal po łopatkę malutki uklejowy haczyk. Nawet gnojka nie poczułem, jak się złapałem..
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-08, 1:03
Mając około 10 lat, pewnego ranka "jeździłem" bezmyślnie i bez powodu kciukiem zawiniętym w rękaw po brzegu starej drewnianej szafki kuchennej. Nagle coś mnie zabolało, wyciągam kciuk z rękawa a tam z dwóch stron palca wystaje drzazga długości zapałki - wbiła się, odbiła od kości i wyszła drugą stroną.
Mało nie zemdlałem z przerażenia, a za chwilę miałem iść do szkoły. Będąc jeszcze w szoku usiadłem i powoli wyjąłem to normalnie palcami na żywca. Bolało jak skurwysyn, ale nie chciałem nikomu o tym mówić. Krwi nie było zbyt dużo. Podejrzewam, że gdybym się uspokoił to musieliby mi to wyjmować pod znieczuleniem.
Zgłoś
Avatar
witex811 2012-09-08, 1:05 4
Drze jape jak pizda. Przy kobiecie to choćby mu rękę ucinali ma to przyjąć z uśmiechem na twarzy.
Zgłoś
Avatar
suppai 2012-09-08, 1:55
Aaaa, przypomniało mi się, jak kiedyś nadepnęłam na takie gówno bosą stopą...
Zgłoś
Avatar
pioper8 2012-09-08, 2:00
kolana też piękne
Zgłoś
Avatar
SpiderCK 2012-09-08, 2:41
Penerę napisał/a:

piękne paznokcie wyciągającej


psychofreak napisał/a:

Coś mi się przypomina
sadistic.pl/wypad-na-ryby-vt116406.htm


Widze ze nasze nauki nie poszly w las
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2012-09-08, 8:15
Przynajmniej teraz chuj wie jaki ból sprawia rybie.
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2012-09-08, 10:25
DiesIrae napisał/a:

Dwa tygodnie temu miałem szyty łeb 'na żywca'. Powiem Wam tyle, nie ma lepszego znieczulenia niż 4,3 promila



PRzecinek Ci sie w prawo przesunął
Zgłoś
Avatar
vniveri25 2012-09-08, 13:43
co za pizda
Zgłoś
Avatar
rysiu90 2012-09-08, 17:37
Nie takie ryby się łowiło....
Zgłoś