18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Haka - Rytualne przedstawienie taneczno-wokalne rdzennych mieszkańców Oceanii,

haka peruperu - wykonywana przez wojowników przed bitwą, miała ona ukazać ich siłę, wolę zwycięstwa i w ten sposób przestraszyć lub odstraszyć przeciwnika, wykonywana od 1905 roku przez reprezentację narodową Nowej Zelandii w Rugby

Zgłoś
Avatar
ls87 2012-12-27, 23:45
Wayas napisał/a:

Haka ok ale czemu dodałeś All Blacks? Probowalem znależć kilku czarnuchów a tu same białasy.



all blacks bo taki przydomek ma druzyna Nowej Zelandii
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-12-28, 0:15
@Sarkos

jaskiniowiec nie tylko ze względu na wygląd? jeśli ma taką ksywę z tego powodu o którym myślę to chyba jednak zrezygnuję z dalszej części tego filmu

@ls87

pytanie do specjalisty:
czyżby mieli taki przydomek bo grają w czarnych strojach???
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-12-28, 1:19 3
Za każdym razem gdy widzę Hake mam ciary, trenowałem ten wspaniały sport i wiem że All Blacks to mega kocury...

A i jeszcze jedno tępe dzidy, nie porównujcie tego do Amerykańskiego Footballu bo to dwie różne dyscypliny, mnie osobiście nie przekonuje NHL (dobrze mówię?) ale nie mówię jest gówniany czy chujowy.

Naprawdę mało jest tu ludzi kompetentnych by porozmawiać o tym pięknym sporcie a większość zabierających głos ma gówno do powiedzenia, a szkodaaa, bo człowiek zamiast wyluzować musi się wkurwiać że taki baran jeden z drugim trolluje i hejtuje coś co dla innych jest całym życie. Życzę wam plugastwo hejterskie miliona chujów w dupę i żeby was pies pogryzł
Zgłoś
Avatar
surojak 2012-12-28, 1:21 4
Tam kata jakaś to jest dopiero MOC



p.s Rugby Sportem Narowowym
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-12-28, 4:40 1
kurwa. szczerze mówiąc, jakbym byl w przeciwnej drużynie i zobaczylbym takie show w wykonaniu przeciwnika to myśłę, że podpisał bym testament. Przecież ciarki mam jak tylko słyszę i widzę coś takiego. Robi wrażenie, zwłaszcza że tam każdy chłop wiekszy od poprzedniego : D
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-12-28, 6:58
Koleś przypomina mi Vaas'a z Far Cry 3
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-12-28, 9:58
Taniec godowy
Zgłoś
Avatar
Sys3k 2012-12-28, 11:49
Fajnie pajacują
Zgłoś
Avatar
grabarz1988 2012-12-28, 11:58 2
Piękna tradycja ,ale i jak skuteczna ,popatrzcie na ich oczy kiedy wykonują hakę ,to są oczy fanatyków ,poziom adrenaliny w ich krwi skacze o 200% ,obrócili by w takiej chwili w perzynę każdą "bojóweczkę" stadionową
Zgłoś
Avatar
dealwithit 2012-12-28, 12:58
To jest po prostu zajebiste
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-12-28, 13:28
SiaraSiarzewski napisał/a:

Za każdym razem gdy widzę Hake mam ciary, trenowałem ten wspaniały sport i wiem że All Blacks to mega kocury...

A i jeszcze jedno tępe dzidy, nie porównujcie tego do Amerykańskiego Footballu bo to dwie różne dyscypliny, mnie osobiście nie przekonuje NHL (dobrze mówię?) ale nie mówię jest gówniany czy chujowy.

Naprawdę mało jest tu ludzi kompetentnych by porozmawiać o tym pięknym sporcie a większość zabierających głos ma gówno do powiedzenia, a szkodaaa, bo człowiek zamiast wyluzować musi się wkurwiać że taki baran jeden z drugim trolluje i hejtuje coś co dla innych jest całym życie. Życzę wam plugastwo hejterskie miliona chujów w dupę i żeby was pies pogryzł



Jesteś jebanym ignorantem pisząc o niekompetencji ludzi w danej dziedzinie, a sam nawet nie jesteś pewien jak nazywa się najsłynniejsza liga footballowa świata (nie mówię, że najlepsza i najciekawsza).
Do tego wyzywasz ludzi od "hejterów", a pierwszą osobą której chyba żyłka pierdolnęła pod tym tematem jesteś Ty (ja już drugą, bo gotuje się czytając baranów Twojego pokroju).
No debil. Zwykły debil...
Zgłoś
Avatar
Palozz 2012-12-28, 14:05 1
@ chrap kolega SiaraSiarzewski zna się na Rugby a nie na Footballu Amerykańskim więc ty jesteś j***nym ignorantem bo nawet nie rozumiesz co napisał. Różnic jest masa, zaczynając od zasad, poprzez stroje, kończywszy na wymiarach boisk, a ty wrzucasz football i rugby do jednego wora. Milcz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-12-28, 14:38
@up Ja pierdole. Miałem na początku napisane, że nie ma pojęcia o "siostrzanym do rugby footballu", ale zmazałem to, bo jakoś chujowo brzmiało, a nie sądziłem, że znajdzie się jakiś idiota, który będzie chciał się wykazać swoją niesamowitą wiedzą na temat różnic w rugby i footballu, a założyłem, że nawet tzw. "gimbaza" to kuma. W samym rugby masz w chuj odmian. Football amerykański (kumpel gra w amatorskim sabercats sopot, ale tam zapierdalają kobietki w porównaniu do rugby) i australijski też się różnią. Mieszkam i pochodzę z trójmiasta - miejsca gdzie jeśli chodzi o rugby, to w Polsce dzieje się najwięcej. Parę razy byłem na meczach Lechii (zazwyczaj derbowych z Arką). Pierwszy raz - mega zaskoczenie. Kibice obu drużyn siedzą między sobą w spokoju, a na boisku napierdalanka. W tym roku byłem tylko na meczu Polska - Niemcy. Ogólnie to zmierzam do tego, żebyś najlepiej rzucił się w gówno.

PS. Na chuj gwiazdkujesz przekleństwa?
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-12-28, 15:10
chrap napisał/a:



Jesteś jebanym ignorantem pisząc o niekompetencji ludzi w danej dziedzinie, a sam nawet nie jesteś pewien jak nazywa się najsłynniejsza liga footballowa świata (nie mówię, że najlepsza i najciekawsza).
Do tego wyzywasz ludzi od "hejterów", a pierwszą osobą której chyba żyłka pierdolnęła pod tym tematem jesteś Ty (ja już drugą, bo gotuje się czytając baranów Twojego pokroju).
No debil. Zwykły debil...



hahaha rozśmieszyłeś mnie do łez kretyniarzu hahah 5 dla Ciebie za to i piwo kondolencyjne hah. Najchętniej przyznałbym Ci medal idioty roku , przecież Ty nawet czytać nie umiesz więc nie mam pretensji że źle zrozumiałeś co napisałem, grałem w rugby podczas gdy Ty grałeś w warszawę albo skakałeś na gumie z koleżankami. Przyjebałeś się chuj wie do czego ale spoko, muszą być tacy jak Ty żeby było weselej. A to co napisałAś że nie wiem jak się nazywa najsłynniejsza drużyna footballowa to zwaliło mnie z kanapy i nie mogę się podnieść, gówno mnie ona interesuje bo nie jara mnie latanie w pancerzu i zdobywanie yardów, Ty się najwyraźniej brandzlujesz na meczach z podniety, ja NIE. i nie pójdę na taki mecz bo nie jestem tłuściutkim amerykanem z hamburgerem w dłoni. RUGBY a FA mają tyle wspólnego co rap z reagge ale Ty specjalisto chyba nie widzisz różnicy. Zawodnicy FA to pionki które mają ŚCIŚLE określone zadanie i skupiają się tylko i wyłącznie na nim, w rugby jesteś od wszystkiego, nawet liniowy czasem wdaje się w bezpośrednie starcie, ale po co ja Ci to tłumaczę, wiesz lepiej nie? haha Durniu na baterie 5 dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-12-28, 15:46
Zapraszam na mój sadisticowy profil i w ostrzeżeniach jest moja odpowiedź na Twój post. Ostrzeżenie przyjmuję na klatę z uśmiechem i radością.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie