18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Halloween
Krówka • 2013-10-31, 11:58
Dzisiaj rano moja dziewczyna się na mnie obraziła. Powiedziałem tylko że dzisiaj nie musi się malować, bo jest Halloween


Tak, naprawdę mam dziewczynę...
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-11-01, 18:16
@kolborano wolał bym mieć taką dziewczynę jak któraś z tych zdjęć niż walić tak jak ty do końca twojego marnego życia i prosić innych ludzi o zdjęcia piersi ich dziewczyn. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kolborano 2013-11-01, 20:39
Converter napisał/a:

@kolborano wolał bym mieć taką dziewczynę jak któraś z tych zdjęć niż walić tak jak ty do końca twojego marnego życia i prosić innych ludzi o zdjęcia piersi ich dziewczyn. pozdrawiam

To "wolał bym mieć" oznacza że nie masz partnera w swoim życiu, prawda? inaczej byś napisał "ja przynajmniej mam chłopaka" czy coś w tym stylu. Cóż kto wybrzydza ten nie rucha, więc jak masz ciśnienie to rozumiem że nawet przy tych fociach fapkujesz.
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-11-01, 23:21
kolborano napisał/a:

To "wolał bym mieć" oznacza że nie masz partnera w swoim życiu, prawda? inaczej byś napisał "ja przynajmniej mam chłopaka" czy coś w tym stylu. Cóż kto wybrzydza ten nie rucha, więc jak masz ciśnienie to rozumiem że nawet przy tych fociach fapkujesz.


jak masz chlopaka to gratuluje, w sumie bo tym pedalku w awatarze mozna wywnioskowac ze lubisz chlopcow
Zgłoś
Avatar
Jestem Wojtkiem 2013-11-02, 5:52
Tiquer napisał/a:

Wracając do tematu... chuj w to, że masz dziewczynę, ale na bank jej tak nie powiedziałeś cipko.



Ty chyba też nie masz dziewczyny

albo masz bardzo ograniczone relacje...

dlaczego uważasz, ze tak nie powiedział? dobry żart
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-11-02, 9:35
Chuj mnie to boli czy wierzysz że jej tak powiedziałem czy nie. Nie będe się tłumaczył przed Tobą na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Jestem Wojtkiem 2013-11-02, 12:53
Krówka napisał/a:

Chuj mnie to boli czy wierzysz że jej tak powiedziałem czy nie. Nie będe się tłumaczył przed Tobą na sadisticu.



ja jestem z tych wierzących :/ mam dziewczyne
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-11-04, 12:02
Przez Was trafiłem na jakiś mitrzów...

mistrzowie.org/559862/
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-11-04, 15:02
Krówka napisał/a:

Przez Was trafiłem na jakiś mitrzów...

mistrzowie.org/559862/


i co? chcesz żeby Ci zrobić zdjęcie?
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-11-04, 23:27
tip.top napisał/a:


i co? chcesz żeby Ci zrobić zdjęcie?



Nie rozumiem po co się unosisz... stwierdzam tylko fakt ze jestem na mistrzach, a zdjecie sobie moge sam zrobic bo dostalem nowy telefon w abonamencie
Zgłoś