18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Prosty 2024-09-21, 20:49
Autor napisał/a:

Niemców nie żałuję. Bardzo im kurwa dobrze.
Niestety nasze safandulstwo doprowadzi do tego samego.
Pierwsza ekipa, która do szkiełka pierdoliła: "ani jednego nielegalnego migranta". Wpuszczała po 100 tyś dziennie, dziennie kurwa. Jakoś przez ostatnie lata pociemniało na ulicach. A obecna ekipa już nawet nie ukrywa się z tym, że chętnie przyjmuje przydział.
Polskojęzyczna hołota głosuje na tych samych skompromitowanych ludzi od ponad 30 lat. Więc szkoda prądu na nerwy...
No nic, bogaci się skryją w swoich enklawach, a najbiedniejsi jak zawsze poniosą konsekwencje swojej głupoty.



Tych też mi nie szkoda
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-09-21, 21:40
To chyba kurwa po Sylwestrze.
Zgłoś
Avatar
outline 2024-09-21, 22:05
Autor napisał/a:

Niemców nie żałuję. Bardzo im kurwa dobrze.
Niestety nasze safandulstwo doprowadzi do tego samego.
Pierwsza ekipa, która do szkiełka pierdoliła: "ani jednego nielegalnego migranta". Wpuszczała po 100 tyś dziennie, dziennie kurwa. Jakoś przez ostatnie lata pociemniało na ulicach. A obecna ekipa już nawet nie ukrywa się z tym, że chętnie przyjmuje przydział.
Polskojęzyczna hołota głosuje na tych samych skompromitowanych ludzi od ponad 30 lat. Więc szkoda prądu na nerwy...
No nic, bogaci się skryją w swoich enklawach, a najbiedniejsi jak zawsze poniosą konsekwencje swojej głupoty.



Kurwa, czy któraś oferma potwierdzi te rewelacje, nie na podstawie artykułu z onetu "gdzie anonimowy urzędnik mówił"? Czy bedzie jak z podsłuchami pegasusa, ze pierdolili wszyscy jacy to nielegalnie podsłuchiwani a bodnar w wywiadzie mowi że kurwa wszystko było legit za zgodą sądu :DDD
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-09-21, 22:22
Ale kurewski syf....a pierdole. U nas nawet za komuny tak nie było.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-09-21, 23:19 2
Geraldinio napisał/a:

pis wydało setki tysięcy wiz i to jest kurwa udowodnione, ale pisowcy skurwieńcy nie uwierzą w żadne fakty, bo to by zryło im psychę i wyjebało blue screena. Tylko dlatego ich nie widzisz masowo na naszych ulicach, bo jesteśmy biedni i woleli spierdolić np do Hamburga.
Murzynów, nie pisowców.
aczkolwiek pisiwcy też spierdalają, coraz ich mniej ze skróconym do 1 literki nazwiskiem i oby trend się utrzymał.



Gdzie to jest udowodnione? W wyborczej ? Bo w sadze to udowodnili tylko 256sztuk
Zgłoś
Avatar
Adamlosss 2024-09-22, 0:26
Że się aryjczycy za mocno opalali w Afryce i Hiszpanii 😂
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-09-22, 0:31
Hamburg, zobaczcie sobie na YT filmiki z polskim bezdomnym o ksywie Hahment i jego księżniczce Kindze.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-22, 15:32 2
Wygląda jak slumsy z filmu "Książę w Nowym Jorku", pamiętam że jak pierwszy raz widziałem ten film to się zastanawiałem jak taki syf może być w dużym cywilizowanym mieście, teraz widać że nawet w cywilizowanych miastach Zachodu może tak to wyglądać, to jest totalny upadek.
Zgłoś
Avatar
Wojtalo23 2024-09-23, 7:02 1
Europa zawsze chciala do Ameryki to teraz mamy Amerykę u siebie. Narazie mają ja Nimcy a my jak zawsze sto lat za murzynami . A tak serio to myślałem , ze to Ameryka a tu sąsiedzi .
Zgłoś
Avatar
Szambo 2024-09-23, 7:54
Autor napisał/a:

Niemców nie żałuję. Bardzo im kurwa dobrze.
100 tyś dziennie,

ty ŚŚŚ oncuw???

Zgłoś
Avatar
ldzi2020 2024-09-24, 9:51
Kraków kazdego ranka tez tak wyglada, tylko w Hamburgu mniej żygowin
Zgłoś
Avatar
MarcinHolmes 2024-09-25, 7:00
Autor napisał/a:

Niemców nie żałuję. Bardzo im kurwa dobrze.
Niestety nasze safandulstwo doprowadzi do tego samego.
Pierwsza ekipa, która do szkiełka pierdoliła: "ani jednego nielegalnego migranta". Wpuszczała po 100 tyś dziennie, dziennie kurwa. Jakoś przez ostatnie lata pociemniało na ulicach. A obecna ekipa już nawet nie ukrywa się z tym, że chętnie przyjmuje przydział.
Polskojęzyczna hołota głosuje na tych samych skompromitowanych ludzi od ponad 30 lat. Więc szkoda prądu na nerwy...
No nic, bogaci się skryją w swoich enklawach, a najbiedniejsi jak zawsze poniosą konsekwencje swojej głupoty.



To, że poniosą konsekwencje swojej głupoty to ok, ale dlaczego ja mam ponosić konsekwencje ich głupoty?
Zgłoś