18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................n 2014-02-15, 15:39 3
gerbrfyls napisał/a:

muraaas skąd wiesz , że jegomość na filmie nie chciał przystrzelać karabinu, a sposób zawarty na filmie jest jednym z nich.
Z racji dostępności do broni w Polsce, zapewne nie miałeś ostrej broni w rękach zatem Twój komentarz oparty na niewiedzy był i jest zbędny.



1. Jeśli już to przestrzelić broń a nie przystrzelać broń
2. Nawet jeśli chciał przestrzelić to nie robi się tego w ten sposób, tylko oddaje się broń do rusznikarza, lub po prostu mocuje się ją na chwytaku i strzela z pewnej, bezpiecznej odległości za pomocą linki.
3. Sposób przestrzeliwania na filmiku wykonują tylko hamburgery ( if U know what i mean)
4. Kto wam powiedział, że kolbę przykłada się do obojczyka? Jeśli już to do ramienia i dociska się ją z całej siły - kto był w woju ten wie.
5. Ewidentnie widać, że przyłożył kolbę do obojczyka i efekty są jakie są.
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2014-02-15, 15:52 1
Albo przylłożył do obojczyka i otwartego się dorobił, albo bark wyłamał tak bardzo że staw puścił wraz z tluszczem i skórą, czyli urwało mu łapkę.
Życzę gościowi jednak otwartego obojczyka, choć sądząc po długości łapki to niestety staw puścił..

Shit happens.

Ale absurdalna jest strzelnica ze stolikami, żeby dupę usadzić, karabin oprzeć i hamburgera na chwilę odłożyć.
Kto jak kto, ale amerykanie nie powinni mieć jednak dostępu do broni.
A tu kurwa my nie możemy pistoletu gazowego posiadać...
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-02-15, 17:17
@Dexterkrak Ale .950 to nie jest karabin ani strzelba tylko działo. Bo wszystko co ma 20mm kalibru i powyżej nazywane jest działem. (nie będę już pisał o jednym wyjątku).
Zgłoś
Avatar
gerbrfyls 2014-02-15, 18:29 1
alexandrus k*rwa kolejny znawca
1. Dobrze wiem co napisałem. Przestrzelić można drzwi, broń się przystrzeliwuje.
2. Broń przystrzeliwuje się indywidualnie przez strzelca ze względu na budowe anatomiczną i predyspozycje biologiczne (wzrok) strzelca i jeśli chcesz osiągać wyniki musisz to zrobić sam.
3. Nie tylko hamburgery ale całkiem sporo osób na całym świecie w tym również w Polsce.
4. Nie do ramienia tylko do dołka strzeleckiego/strzelniczego.
5. Gratuluje wzroku tudzież szóstego zmysłu, niestety przez gabaryty filmowego bohatera ja nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić, można się tylko domyślać iż powodem tego była właśnie źle przyjeta postawa.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-15, 19:03 1
O czym pierdoli alexandrus? Ktos wie? Bo ja nie wiem a kurwa, strzelam lekko licząc 23 lata...

Koleżko- nie wiesz- zamknij mordeczkę. To, że byłeś w wojsku CHUJA Ci daje z wiedzy o broni i strzelaniu. Wbrew pozorom- serio- włąśnie chuja Ci daje. Więc usta zawrzyj i nie wypowiadaj sie.

EDIT bo zauważyłem:
xjan, działo to twój stary.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-16, 21:05 1
@up

Twój podpis pod nickiem mówi wszystko... Tyle w temacie.
Zgłoś