18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Hamit chcę rozwodu!
~Angel • 2015-02-10, 14:47
Ja ci kurwo dam rozwód!



Reakcja męża na wiadomość o planowaniu rozwodu przez żonę.
Turcja - Denizli

ukryta treść
In Denizli,Turkey woman who wants to divorce her husband, was stabbed repeatedly by her husband in the middle of the road. Bystanders rushed to help her. A brave guy saved her .She is alive and fine according to news agencies.

Unfortunately this is somehow common in rural parts of Turkey. Women usualy exposed to violence by men. Instead of focusing on this problem,Turkish government officials are busy with women's laugh,dress,cosmetics...
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-02-10, 20:27 1
Filogyna napisał/a:



Jeśli Turcy to ciapaki, to ciapakami również są Grecy, Chorwaci, Włosi i jeszcze mieszkańcy państw bałkańskich. Jak chcesz.



Ty se w huja lecisz xzy to taki trollling?

JAk może porównywać zupełnie dwie rózne kultury
wiem żeś kobieta i masz 2 zwoje mógowe więcej od konia ale tez coś od was nalezy waymagać , wkoncu rownouprawnienie
My europa wuroślismy na gruncie chrzrześcijanstwa teraz wprowadzamy , sekularyz własnie dzięki temu kożeniowi , turacja laicki kraj muzółmanski który zmieża w fanatyzm
Wiem że polki lubia opierdalac kebaby ale bez przesady
Zgłoś
Avatar
Lech1111 2015-02-10, 21:01 4
@up A tak poza tym wszyscy zdrowi?
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2015-02-10, 21:05 4
Luqas95 napisał/a:



Ty se w huja lecisz xzy to taki trollling?

JAk może porównywać zupełnie dwie rózne kultury
wiem żeś kobieta i masz 2 zwoje mógowe więcej od konia ale tez coś od was nalezy waymagać , wkoncu rownouprawnienie
My europa wuroślismy na gruncie chrzrześcijanstwa teraz wprowadzamy , sekularyz własnie dzięki temu kożeniowi , turacja laicki kraj muzółmanski który zmieża w fanatyzm
Wiem że polki lubia opierdalac kebaby ale bez przesady


"Ty se w huja lecisz xzy to taki trollling?
Twoja obecność tutaj jest wysoce niestosowna, paszoł na хуй.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2015-02-10, 21:19
Skurwysyna bym tylko złapał w łapska.
Zgłoś
Avatar
raper900 2015-02-10, 21:26
Wiadrem! Wiadrem go!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2015-02-10, 22:04
ukamieniować i po sprawie
Zgłoś
Avatar
hejcior 2015-02-10, 22:39
Haha niewiele brakło a to wiaderko by jej gębę rozkwasiło i było by po ptokach szybciej
Zgłoś
Avatar
meriadoc 2015-02-10, 22:41 2
Dla informacji Turcy to ani ciapaki, ani biali (czyli indoeuropejczycy), Turcy należą do plemion Turkijskich, spokrewnieni są z ludami azji środkowowschodniej i wschodniej syberii. Chociaz faktem jest że przez setki lat się sporo wybielili i dzisiaj zdarzają się wśród nich np szatyni bądź rudzi, co jest cechą ludów indoeuropejskich
Zgłoś
Avatar
P................� 2015-02-11, 0:11
Koleś dostał zrzut broni i wkroczył do akcji
Zgłoś
Avatar
Skurwodaktyl 2015-02-11, 1:19
jak bym coś takiego zobaczył to jak bym mu wypierdolił buta w pysk i później skakał mu po głowie to aż czuje podniecenie na samą myśl o tym
Zgłoś
Avatar
ihu25 2015-02-11, 19:39
Fakt, że turki i to całe bałkańskie ścierwo to nie ciapaki ale za to zmazańce i trza tepić jak ciapaków.Kargul nie miał racji dzikij to nie człowiek.
Zgłoś