18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ChybaTy1 2019-09-05, 0:08
Teraz przez kolejne 10 kilometrów będzie się z powrotem rozpędzał do tej prędkości z którą jechał.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2019-09-05, 1:18 3
szkoda, że się sam głupi chuju nie rozwawliłeś tym starym 15 letnim mercedesem. Chcesz zapierdalać to jedź na tor, mistrz prostej kurła.
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-09-05, 8:16
Nigdy w życiu to nie było 220, nawet nie 200. Patrząc po czasie wyprzedzania ciężarówek to było maksymalnie 160 km/h lub nawet mniej.

Pytanie brzmi czy ty w ogóle możesz rozwinąć taką prędkość, bo ja np. nie dam rady przekroczyć 200 - koniec przełożeń (moc swoją drogą ).
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2019-09-05, 9:05
Jak skodą jechalem 210 to myslalem ze zaraz bede podrozowac w czasie i jakos te otoczenie zapierdalalo ale wtedy to prawie pusto bylo na autostradzie. Po pierwsze nie narazaj innych
Zgłoś
Avatar
S................e 2019-09-05, 9:08
Debil z nagrywającego. Wykastrować żeby zjebanych genów dalej nie przekazał
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2019-09-05, 9:20 1
Smakowales ze wiesz ze mietowy?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-09-05, 17:40 1
Wkurwiony_Zygfryd napisał/a:

Po pierwsze to jesteś kurwa skończonym idiotą by przy takim natężeniu ruchu zapierdalać 220km/h .
Po drugie na moje oko to max 150 km/h mogło być


Zajebisty post. Lżysz na kolege że zapierdala 220 by następnie napisać ze tam było max 150.
Więc jak tam było 150 to po chuj się prujesz że autor jest idiotą skoro nie jechał 220?
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-09-05, 18:01
Jesteś zwykłym kurwa debilem pierdolonym.
Zgłoś
Avatar
bart_tychy 2019-09-05, 18:15
Gruszek83 napisał/a:

Następnym razem leć 375 km/h to lukniemy cię na hardzie



sadistic ostatnio to zbiorowisko rurkowców. chciał jechać 220 czy nawet 420 to nie jest wasza sprawa. pizdusie jak chcecie wyprzedzić coś to gaz w podłogę albo spierdalać na lewy pas... za zajechanie drogi powinni ucinać penisa ( w przypadku kobiet obcinać penisa męża - ojca - brata za przyzwolenie na jazdę samochodem)
Napiszę językiem który nawet gimnazjaliści zrozumieją : nie wy jesteście od wymierzania sprawiedliwości, wystawiania mandatów (nawet gdyby jeden z rudym chciał) od tego są odpowiednie służby!
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-09-05, 19:17
Codziennie mam takie akcje kilkanaście razy... serwer sadistica by spuchł jakbym miał wrzucać wszystkie....
Z góry zakładam że jak zapierdalam lewym pasem (nieistone czy 120 czy 150 czy 200km/h) to zawsze jakaś kurwa zajedzie mi drogę i jestem na to przygotowany... bez paniki... ale zawsze taką kurwę strąbię, pokaże faka, oślepię światłami... no i chuj.. i jadę dalej nie mam czasu na pierdoły.

Cytat:


To chyba jakaś gra słów, bo każdy kto pojeździł trochę szybciej w życiu ma rozeznanie jak otoczenie zapierdala przy 220km/h


No.. jak się jedzie we wsi między drzewami i zagrodami dla krów świń i kur.. to faktycznie...
Na autostradzie gdzie są szerokie pasy, brak zabudowań i większość obok ciebie porusza się około 140kmh... to 220 nie robi żadnego wrażenia....
Przestań pierdolić.

A dlaczego tak zapieralam lewym pasem ?
Bo jestem przedstawicielem handlowym w Januszex sp. z o.o. sp. k.
I muszę kurwa sprzedać paletę serków topionych żeby te kurwy tirowcy mieli z czym jeździć.. bo przecież by z głodu pozdychali bez roboty...

żartuję....

... Oprogramowaniem handluję
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-09-05, 20:52 1
Dobrze, że wrzuciłeś filmik z dźwiękiem to po języku słychać z kim ma się do czynienia.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-09-05, 21:21
Dżizas_kurde napisał/a:

No.. jak się jedzie we wsi między drzewami i zagrodami dla krów świń i kur.. to faktycznie...
Na autostradzie gdzie są szerokie pasy, brak zabudowań i większość obok ciebie porusza się około 140kmh... to 220 nie robi żadnego wrażenia....
Przestań pierdolić.



Słabo sobie dobrałeś rozmówcę do dyskusji o prędkości, ale nie zamierzam się tutaj przechwalać. Oczywiście pisząc o zapierdalającym otoczeniu miałem na myśli wyprzedzane ciężarówki i elementy krajobrazu jak słupy barier itp
Ale jestem w stanie zrozumieć twoją frustrację. Chciałeś przykozaczyć starym kiblem, a zostałeś pociśnięty za wszystko:
1 Ewidentna ściema co do prędkości
2 Burackie zachowanie, trąbienie i bluzganie, bo ktoś przed ciebie wjechał jadąc 20km/h wolniej
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-09-05, 23:50 1
Cytat:


2 Burackie zachowanie, trąbienie i bluzganie, bo ktoś przed ciebie wjechał jadąc 20km/h wolniej


To się nazywa "Wymuszenie pierwszeństwa"
Wracaj do piwnicy, odłącz modem bo pół twojej wsi się do "Nocy Magii" dodzwonić nie może .

Cytat:


1 Ewidentna ściema co do prędkości


Z filmu wynika (jeżeli kompresja i uploader nie zmieniły FPS ) że gość porusza się z prędkością około 190-200km/h.
Policz sobie jaką odległość przebywa w ciągu sekundy trwania filmu (słupki hektometrowe po prawej stronie)
MOGŁEM się pierdolnąć w obliczeniach ale nie wiecej niż 5m/s

Nie pozdrawiam w chuj.

Od znaku który informuje o 300 metrach do zjazdu (niebieski z białym skosnym pasem) do zjazdy mija około 6 sekund (za słaby filmik - mała rozdzielczość)
w ciągu 6 sekund gość pokonuje te 300 metrów...
Co daje 50 metrów na sekundę.
Po przeliczeniu oznacza to że jesdzie 210km/h.

Biorąc pod uwage błąd pomiaru (FPS filmu, niedokładność mojego stopera , długość kutasa w twojej dupie)
Można przyjąć rząd wielkości 180-220km/h...

Tak - zapierdalał.
Ale gość mu wymusił.

Cytat:


Nigdy w życiu to nie było 220, nawet nie 200. Patrząc po czasie wyprzedzania ciężarówek to było maksymalnie 160 km/h lub nawet mniej.

Pytanie brzmi czy ty w ogóle możesz rozwinąć taką prędkość, bo ja np. nie dam rady przekroczyć 200 - koniec przełożeń (moc swoją drogą


Co miałeś z fizyki ? czy nie dotarłeś do 6 klasy ?
Co miałeś z matmy ? czy nie dotarłeś do podstawówki i zaraz po przedszkolu trzeba było obierać cebulę u wujka za snickersa ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-06, 0:48
Znów komentarze najlepsze
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-09-06, 8:34
co to kurwa, zlot ciotek które jeżdzą przepisowo a prędkość 220 /h graniczy z prędkością światła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie