18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


Pakistan

2022-12-09, 11:43
assoholicxx napisał/a:

Na takich sk***ysynów wybudowałbym wielki młynek do mięsa



Żyłki do interesów to ty nie masz za grosz. Na bank znaleźliby się chętni. Myślę, że nie jeden stary bogaty Austriak, chciałby sobie kupić takiego gówniaka.

2022-12-09, 11:59
HenrykS. napisał/a:

łki do interesów to ty nie masz za grosz. Na bank znaleźliby się chętni. Myślę, że nie jeden stary bogaty Austriak, chciałby sobie kupić takiego gówniaka.



nie jeden młody nawet z Polski mający chore dziecko wymagające nagłego przeszczepu czy to serca czy wątroby kupiło by takiego dzieciaka na części wszak dostać takie organy z wypadku graniczy z cudem

2022-12-09, 12:28
Sadol wchodzi od lat ale te filmy z dzieciakami, dla mnie sa za mocne. Oby odj***l tych typow jakis inny gang

2022-12-09, 12:59
intermag napisał/a:

k***a w Pakistanie takich niusów szukacie a za wschodnia granicą to całkiem normalne




Jest mała różnica. Nikt za 70k dzieciaka na części jienoupi albo do burdelu bo się nie opłaca. Z Ukrainy szarpali bogaci z zachodu i zapewniali im dostatnie życie.
A te brudasy dzieciaki za parę złotych oddają/kradną.
Takiego gnoja tylko na pal nabić. Niech se zdycha. Ale najpierw kijoterapia przez rodziny dzieci (wiadomo, zażyłość sprawi że będą się przykładać do napie**alania) oczywiście ktoś rozsądny dyryguje wszystkim żeby ścierwo za szybko nie zmarło. Najpierw miażdżenie np. jak, później wszystkie stawy poprzetracać. Zaj***ć w żyłę trochę opioidów żeby nie zmarł na zawał z bólu.

2022-12-09, 13:35
A w Indiach specjalnie okaleczają dzieci żeby mogły skuteczniej żebrać. I co się Dziwisz ?

2022-12-09, 15:05
To jest k***a przykre jak się ogląda takie filmy i czuje się bezradność. Jestem ojcem i i ten obraz jest straszniejszy niz inne filmy na hardzie. Nie ma w ludziach człowieczeństwa.

2022-12-09, 15:29
Kazdy Gwalt na dziecku. Kazde sprzedanie dziecka pedofilom albo dla zabicia na organy. Zabicie dziecka = Kula w lep oprawcy.

Zgłszam sie do wykonania wyroku.

2022-12-09, 18:25
Neonówka napisał/a:

Masz rację, w Rosji to downów, takich jak ty, można na bazarku kupić.




oho,jakiś niechciany fakt na temat ukrainy i już psy szczekają.Pewnie jak słyszysz o Wołuniu to mówisz,że to wina Polaków?Ha tfu na takich antypolskich propagandzistów! j***ć jednym i drugich!

2022-12-09, 22:22
intermag napisał/a:

k***a w Pakistanie takich niusów szukacie a za wschodnia granicą to całkiem normalne



Coś ci się pomieszało. Ukraina to żadna zagranica tylko część składowa Polin od morza do morza.

2022-12-09, 22:51
Bambrych napisał/a:

Jest mała różnica. Nikt za 70k dzieciaka na części jienoupi albo do burdelu bo się nie opłaca. Z Ukrainy szarpali bogaci z zachodu i zapewniali im dostatnie życie.
A te brudasy dzieciaki za parę złotych oddają/kradną.
Takiego gnoja tylko na pal nabić. Niech se zdycha. Ale najpierw kijoterapia przez rodziny dzieci (wiadomo, zażyłość sprawi że będą się przykładać do napie**alania) oczywiście ktoś rozsądny dyryguje wszystkim żeby ścierwo za szybko nie zmarło. Najpierw miażdżenie np. jak, później wszystkie stawy poprzetracać. Zaj***ć w żyłę trochę opioidów żeby nie zmarł na zawał z bólu.



Bredzisz... chyba nie wiesz za ile sprzedaje się narządy. Bogaci ludzie to opłacają decydentów i dostają się na szczyt list adopcyjnych jesli chca dziecko lub opłacają surogatki. Jesli potrzebuja ratować swoje dziecko - wtedy kupuja dziecko na ukrainie na części. Handel dziecmy na ukrainie trwal od lat i dla nikogo to nie była tajemnica.

2022-12-10, 02:21
intermag napisał/a:

k***a w Pakistanie takich niusów szukacie a za wschodnia granicą to całkiem normalne



Poczytaj trochę więcej na ten temat.
Lepsze to niż aborcje huhu

2022-12-10, 03:51
k***a aż mi tchu brakło. Ja pie**ole nie mogę takich rzeczy oglądać

2022-12-10, 06:00

2022-12-10, 09:13
Lepiej sprzedać niż zabijać jak w US lub Polsce.

2022-12-10, 13:56
intermag napisał/a:

k***a w Pakistanie takich niusów szukacie a za wschodnia granicą to całkiem normalne


k***a za wschodnią granicą szukacie, a u nas to chleb powszedni.