18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
przejebka 2012-01-12, 15:51 5
Tu z dodatkiem kilku innych instrumentów
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2012-01-12, 21:24 1
za 1500 euro to sobie możecie kupować gitary i pianina ale mojego i tak nie przebijecie

Zgłoś
Avatar
SNk 2012-01-12, 22:24
Zajebiste wygłuszenie scian napisz jak to sie robi
Zgłoś
Avatar
ore 2012-01-13, 1:36
podejrzewam że sprzęt elektryczny zastąpił właśnie ten instrument, ale nie znam się wiec wale na to chuja, spoko garnki
Zgłoś
Avatar
Obi-Wan Kenobi 2012-01-13, 15:02
jaką nazwę dzierży to ustrojstwo?
Zgłoś
Avatar
bieniu2106 2012-01-13, 16:56
Tytuł, kobieto...
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2012-01-14, 20:41
dla tych co piszą coś o garnkach, patelniach i innym chujostwie mam do powiedzienia tylko tyle:
CHUJA WIECIE O INSTRUMENTACH I TWORZENIU MUZYKI!
Hang jest warte swojej ceny choćby dla czystości dźwięku (tak! jest coś takiego leszcze!), i keyboardy może i mają masę efektów ale czy to znaczy, że ma się nimi wszystko zastępować?!
poza tym i co najważniejsze hang kupują ludzie którzy chcą tworzyc ten specyficzny gatunek muzyczny, łącząc dźwięki tego druma wraz ze didgeridoo jak i masą różnych przeszkadzajek, fletów, okaryni innych..
jeśli komuś zależy na graniu muzyki etnicznej to nie będzie z keyboarda grał tylko właśnie zainwestuje w coś takiego jak hang bo jest warte tych pieniędzy.
niestety wielu nie rozumie co to znaczy grać na jakimś instrumencie bo sami umiecie tylko grać na skórze od ptaka rytmicznie fapując....
Zgłoś