18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Żeby była jasność.
Jestem fanem wrestlingu i będę go oglądał, czy to komuś pasuje czy nie.
Możecie sobie mówić, że "udawane" albo "to jest teatr" itp. tylko powiem jedno:

1.Nie jesteście w stanie wykonać nawet 5% tych akcji
2.Nie wytrzymalibyście w ringu nawet minuty
3.Nie chcielibyście znaleźć się na ich miejscu

WWE:

TNA:


PS. Co do punktu 1. i 2. to doświadczyłem tego na własnej skórze. Skończyło się złamaniem reki, siniakami i wstrząsem mózgu. Dlatego specjalnie dla tych, co chcą spróbować, prezentuję to:

Zgłoś
Avatar
extremes 2011-01-10, 21:18 1
chujowe, ale faza koleś 2,5 metra od mordy uderza drugiego w mazak, a ten się zatacza.
Zgłoś
Avatar
RdK 2011-01-10, 23:10 1
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2011-01-11, 2:08 1
Co do punktów 1 i 2. Oni też by wielu akcji nie zrobili gdyby sobie nie pomagali. A jakby naprawdę mieli sobie zrobić krzywdę walki nie powinny trwać dłużej niż minutę. Wolę mma i k1- nic nie poradzę
Zgłoś
Avatar
delpozzo 2011-01-11, 15:29
1) szydełkować też nie umiem i nie płaczę
2) się składa że na ringu nie ale na macie to i owszem
3) no pewnie, że nie. Nigdy mnie do cyrku nie ciągnęło.
Zgłoś
Avatar
Świeży 2011-01-11, 18:16
A ja powiem Ci tyle: jeżeli nie umiesz grać to na pewno coś spieprzysz
Zgłoś
Avatar
Pabliell 2011-01-11, 22:11 8
Marik1234 napisał/a:

piwa nie będzie bo jest to żałosne - gapić się na spoconych obściskujących się facetów. w następnym poście wstaw coś takiego, to może piwko się znajdzie


Mówisz - masz.
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-01-11, 23:14 1
a co mnie to pierdoli, co oglądasz ?
Zgłoś
Avatar
bodzio133 2011-01-11, 23:28
@Dr Jarvis Strange: "1.Nie jesteście w stanie wykonać nawet 5% tych akcji
2.Nie wytrzymalibyście w ringu nawet minuty
3.Nie chcielibyście znaleźć się na ich miejscu", chcielibyśmy i jesteśmy w stanie, kurwa. To jest sadistic.
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-01-11, 23:31
Ale dlaczego zjebanym amerykancom tak sie podoba to gowno a nie MMA? Z MMA tez mozna by zrobi jakies popierdolone poddyscypliny tak jak WWE czy cos. Najpierw sie napierdalamy a pozniej z polamanymi nogami i wstrzasem mózgu po drabienie po walizke z kasa ;D
Zgłoś
Avatar
Prokop_1991 2011-01-11, 23:32 1
Idąc Twoim tokiem myślenia, że pomimo tego że wrestling jest udawany ale i tak są tam same zabijaki doszedłem do wniosku że Keanu Reaves, Mel Gibson, Bruce Willis czy Arnold są nie do zajebania i rozpierdalają w pył każdego co się źle popatrzy...
Zgłoś
Avatar
SuperTramp 2011-01-12, 0:17
"tylko powiem jedno:

1.Nie jesteście w stanie wykonać nawet 5% tych akcji
2.Nie wytrzymalibyście w ringu nawet minuty
3.Nie chcielibyście znaleźć się na ich miejscu"

No to się zdecyduj - Jedno czy trzy?
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2011-01-12, 0:22
Prokop_1991 napisał/a:

Idąc Twoim tokiem myślenia, że pomimo tego że wrestling jest udawany ale i tak są tam same zabijaki doszedłem do wniosku że Keanu Reaves, Mel Gibson, Bruce Willis czy Arnold są nie do zajebania i rozpierdalają w pył każdego co się źle popatrzy...



taaaaa... i jeszcze Daniel Radcliffe
Zgłoś
Avatar
R................8 2011-01-12, 0:55
co to za nuta w drugim filmiku ??
Zgłoś
Avatar
viktorx 2011-01-12, 1:04 1
Kurwa, dziękujemy. Zwyczajnie dziękujemy. Nareszcie ktoś wstawił i uzasadnił coś o wrestlingu... No, ale co. Hejterzy i tak się spinać będą. Nie wiecie, nie wypowiadajcie się Bo zwyczajnie gówno wiecie, no ale cóż.

Ogólnie nawet przykład z niedawna, Mr. Anderson dostał wstrząśnienia mózgu bo wyłapał krzesłem w tył głowy... Ot, proszę.

EDIT:

I nie rozpierdalajcie swoimi zajebistymi postami "Co to za walka", bo to walka ma nie być. Oraz "gejowskie obściskiwanie", tutaj ogranicza się to do wykonania ruchu, w MMA leżą przez kilka naście minut i się macają. JEB.
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-01-12, 1:39
rezyserka to jedno ale wyrezyserowac sie nie da upadku z 2m. z tego co kiedys czytalem to oni jada ostro na lekach przeciwbolowych na kazdej walce, bo czasem glowa w cos przypierdoli i mimo ze skacza jak pojebani to ciala z gumy nie maja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie