18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Hasający Przytulasek
LoV3LaS • 2013-07-28, 13:32
Taki oto przytulasek pierdolony hasał sobie grzecznie po ścianie mojej kuchni. Jako że jego rozmiary i ogólny wygląd mnie zaniepokoiły, a i arachnofobów można przy okazji podrażnić pomyślałem, że wrzucę tu tego gnoja.



Proszę o rozpoznanie gatunkowe tego kurwiwałka bo nie wygląda mi na mieszkańca naszego kontynentu a sam zesrałem się na jego widok i nie wiem czy mogę bez ryzyka mogę poruszać się po własnej kuchni.

P.S. Pierwszy temat. Możecie mnie napierdalać jak szmatę.
Zgłoś
Avatar
T................T 2013-07-28, 16:37
Widać, że ładny masz syf na chacie. Za tapczanem pewnie pewnie masz takie kilku kilogramowe okazy.
Zgłoś
Avatar
gutsy666 2013-07-28, 16:44 6
arachnoserver.org/images/spiderimages/Atrax%20robustus%20female%2012%2...
obstawiam tego jegomościa. Nie wyglądajśą tak samo, ale ten Twój jest po prostu młody. Nazwa potoczna- atrax. Ciekawostką jest, że ten w chuj jadowity sukinsyn, rodem z Australii utworzył w Polsce już małą populację, a to za sprawą jakiegoś geniusza plastycznego, który wypuścił parkę na łąkach. Na pocieszenie dodam, że w naszych warunkach klimatycznych nie dożywa wylinki, po której robi się naprawdę groźny.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-07-28, 16:46
jak mnie takie pizdy wkurwiają co nic nie wiedzą a się prują do innych, że ci próbują (przy tak średnim zdjęciu) odpowiedzieć na wyraźną prośbę kolegi usera. ostatni, powinni wam w taborach zakazać używania internetu, w końcu jest ramadan.
Zgłoś
Avatar
Skowu 2013-07-28, 16:51
Kopalny napisał/a:

funnel-web, australijski morderca gwałciciel chaotyczny zły. Masz przesrane.

PS
Nie mam pojęcia o pająkach, ale oglądam dużo Animal Planet.



To nie jest Ptasznik australijski
po prostu jakiś kątnik... nie bój się go. W ostateczności jakby Cie ukąsił to masz po prostu max. ból jak po użądleniu szerszenia xd
Zgłoś
Avatar
upagowno 2013-07-28, 17:04
mama mówiła "pająki pożyteczne nie zabijać"
Zgłoś
Avatar
jestemdarkiem 2013-07-28, 17:17
Moim zdaniem to trujący pająk
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-07-28, 17:29 2
SQT napisał/a:

Znając życie to kątnik.



Srątnik. Kątnika nie widziałeś?
Zgłoś
Avatar
quilk 2013-07-28, 17:29
fajny zwierzak, może coś warty!
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-07-28, 17:40 3
Zgłoś
Avatar
kokiesz 2013-07-28, 17:47
jak dla mnie to jest Atrax robustus.. poczytaj sobie o nim i popytaj sąsiadów czy ktoś takowego nie hodował... bo będziesz miał ciekawie jak Cie jebnie....
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-07-28, 18:01
Jak już zgromadziły się eksperty to spytam bo ostatnio nawiedziło mnie kilka takich dziwnych wynalazków.
Pająk jakieś 5mm długości nie licząc nóg, ubarwiony jak osa, duża głowa, na górze ze 4 oczy(jak zbliżałem do niego palec to widać było ze się na niego gapi), szybko biega i skacze(klatkuje go co kilka mm). Tygrzyk to raczej nie jest
Zgłoś
Avatar
Atrax 2013-07-28, 18:06 6
kokiesz napisał/a:

jak dla mnie to jest Atrax robustus..



nie to nie ja

ps. chociaż może
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-07-28, 18:26 2
nanab napisał/a:

Jak już zgromadziły się eksperty to spytam bo ostatnio nawiedziło mnie kilka takich dziwnych wynalazków.
Pająk jakieś 5mm długości nie licząc nóg, ubarwiony jak osa, duża głowa, na górze ze 4 oczy(jak zbliżałem do niego palec to widać było ze się na niego gapi), szybko biega i skacze(klatkuje go co kilka mm). Tygrzyk to raczej nie jest



Skakun bodajże arlekinowy. A gapił sie, bo skubany ma bardzo dobry wzrok. Prawie jak ludzki.
Zgłoś
Avatar
Voodoo96 2013-07-28, 18:35
Znawcą nie jestem, ale to może być występujący w Polsce Gryziel Tapetnik jeden z trzech występujących w Polsce Gryzieli jadowity ale nieszkodliwy dla człowieka, (chyba że masz uczulenie)
google.pl/search?gs_rn=22&gs_ri=psy-ab&cp=9&gs_id=4g&x...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-07-28, 19:12 1
Voodoo96 napisał/a:

jak mnie takie p*zdy wk***iają co nic nie wiedzą a się prują do innych, że ci próbują (przy tak średnim zdjęciu) odpowiedzieć na wyraźną prośbę kolegi usera. ostatni, powinni wam w taborach zakazać używania internetu, w końcu jest ramadan.



Ty chyba kurwa nie wiesz do kogo piszesz, cuchnąca spuścizno PRLu. Jak się nie znają to mordy w kubeł, a nie chęciami się tłumaczyć. Jak kolega napisze, że boli go głowa to jakiś debil twojego pokroju powie, że się nie zna, ale ma dobre chęci i podejrzewa raka mózgu.

Co do tematu. Złap skurwiela w słoik i wypierdalaj do jakieś sanepidu czy uczelni wyższej gdzie znajdzie się jakiś arachnolog.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie