18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
niejemmiesa 2024-08-05, 1:59 1
Stalker ostry, wyśledził dupe z internetu i pod balkonem czatuje na darmowy pokaz
Zgłoś
Avatar
Mitch 2024-08-05, 2:34 1
A niechaj sobie chodzi. Robi komuś krzywdę?
Wieczór, cisza, zainteresowania żadnego, ciało ładne...
Dajcie żyć!
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-08-05, 2:49 4
jeden po 12 latach konta na sadolu wrzuca zdjęcie post mortem jaworka, drugi po 12 latach wrzuca kurwiszona na balkonie. Oni nie są tacy sami.

______________

i tak mnie jebie twoje zdanie
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-08-05, 2:54 9
Marian_Koniuszko napisał/a:

Hahaha tuman jeden
Wysyłajcie CV może któryś się załapie:



Glupia kurwa chce wyszukać przystojniaka, z gruba kasa, żeby się z nią na wizji jebał? Czy one wszystkie są tak kurwa głupie czy tylko wydymane za dzieciaka przez wujka... Żaden facet, który ma od chuja forsy co za tym idzie jakis biznes lub stara kase rodzinna... Nie będzie świecić dupa przed milionami dla paru tysiaków... Plus raczej wątpię, żeby chciał dzielić się swoją panna z całym swiatem marszczyfredów

______________

Ola gringo
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-08-05, 5:05 7
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

Wy i ja się smiejemy z tego a ona jak dobrze to ogarnia to naszą wypłate ogarnie w jeden dzień. Można sobie wycierać mordę moralnością albo czyms innym ale tak naprawdę to nie ma znaczenia. Każdy orze jak morze i dla niej lepsza taka praca niż jebanie w stonce. Jest popyt to jest i podaż a w sumie każdy kto pracuje sprzedaje swoj czas. pozostaje tylko kwestia za ile. Lepiej za więcej niż mniej



Czyli co jak masz 300 dniowki za 8h w urzędzie to przyjdziesz do mojego sąsiada na godzinę na bdsm ? Za 350 ? No lepiej na tym wyjdziesz... Życie trzeba przeżyć tak żeby było dobrze dla nas. Słuchaj jeżeli ona woli leżeć pod spoconym prosiakiem to jej sprawa ale 90% kobit woli normalnie pracować i żyć według jakis zasad moralnych. To że moda jest na kurestwo to wiemy od dawna. Kobity potrafią zarabiac w necie kompletnie inaczej niż ten nieudacznik. Ty też możesz robić fikolki z krzesła za 5zl na twitchu nikt nie broni. Też będziesz zarabiał 50x więcej niż zwykly Kowalski. Wybór należy do nas
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-05, 8:04
Marian_Koniuszko napisał/a:

Hahaha tuman jeden
Wysyłajcie CV może któryś się załapie:



Kurwa co za tępa Dzida pusta jak pierdolony dzban
Zgłoś
Avatar
feniks777 2024-08-05, 8:12
Marian_Koniuszko napisał/a:

Hahaha tuman jeden
Wysyłajcie CV może któryś się załapie:



jezuu ale pusty cymbal. W sumie dobrze wybrala zawod, ale niech sie nie wypowiada.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-08-05, 9:35 1
Zwykła e-kurwa, scrolluj dalej
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-08-05, 9:35 2
To tak wszystko serio - to jest taka społeczność ? Najpierw ktoś dziwke na balkonie rozpoznaje, potem ona zaskoczona jest że ją fan przyuważył a następnie robi kasting na jednorazowego ruchacza wśród tych co ją oglądają ?
Stary jestem.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-05, 9:43 4
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

Wy i ja się smiejemy z tego a ona jak dobrze to ogarnia to naszą wypłate ogarnie w jeden dzień. Można sobie wycierać mordę moralnością albo czyms innym ale tak naprawdę to nie ma znaczenia. Każdy orze jak morze i dla niej lepsza taka praca niż jebanie w stonce. Jest popyt to jest i podaż a w sumie każdy kto pracuje sprzedaje swoj czas. pozostaje tylko kwestia za ile. Lepiej za więcej niż mniej



Mam większy szacunek do dozorczyni która cały rok zapierdala myjąc nam klatkę schodową i odśnieżającą wielkie płaty śniegu w zimie, a jest to kobita około lat 40 bardzo atrakcyjna, ładniejsza z twarzy niż te kurwiszcze a jednak dupy nie wypina tylko uczciwie zapierdala, zawsze jej się kłaniam w pas a tej to bym co najwyżej napluł na ryj.

Są złodzieje, gangsterzy, oszuści, janusze przedsiębiorcy wyzyskujący pracowników i płci męskiej i żeńskiej, to że ktoś dorabia się dużych pieniędzy nie oznacza że należy mu się szacunek od taki Matczak
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-08-05, 10:15 1
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

Wy i ja się smiejemy z tego a ona jak dobrze to ogarnia to naszą wypłate ogarnie w jeden dzień. Można sobie wycierać mordę moralnością albo czyms innym ale tak naprawdę to nie ma znaczenia. Każdy orze jak morze i dla niej lepsza taka praca niż jebanie w stonce. Jest popyt to jest i podaż a w sumie każdy kto pracuje sprzedaje swoj czas. pozostaje tylko kwestia za ile. Lepiej za więcej niż mniej



Szczyt ambicji wystawić dupę żeby napalone chuje płacili za to, jak dla mnie może nawet mieć tyle pieniędzy że z dupy się będą sypać, ja bym się nie sprzedał za żadne, Ci wszyscy instagramowi debile się nadają to tarcia chrzanu, wolę być sobą niż sprzedajna łajza bez honoru
Zgłoś
Avatar
Tryniu62 2024-08-05, 10:28
Japierdole co za kretynka xD
Zgłoś
Avatar
ss1jw0ra 2024-08-05, 10:40
nowe bloki w pierwszej dzielnicy, kurwa pod moim domem
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-05, 10:48
Marian_Koniuszko napisał/a:

Hahaha tuman jeden
Wysyłajcie CV może któryś się załapie:



Ojej pani kurwa jest zniesmaczona xd
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-08-05, 11:45 1
pazuzu napisał/a:

"Kojarzycie te dupe hasitke z onflyfansa i showupa?"
Nie, nie kojarzymy bo nie jesteśmy stulejarzami z piwnicy którzy dają hajsy dziwkom z internetu

🍻 krata dla ciebie

______________

I tak to jest.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie