18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Headshot przez monitor
~Velture • 2024-06-10, 4:18
Cytat:

Snajper z oddziału SWAT strzela przez monitor komputerowy w czoło podejrzanego, który trzyma 2 zakładników w banku na Florydzie



Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-10, 15:40 6
Tak zwany martwy pixel
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-06-10, 15:55 1
birddog102 napisał/a:

Przecież jest tam komentarz ze wybrali specjalnie .308 bo jest znany z tego że nie rykoszetuje przechodząc przez obiekty



pociski pełnopłaszczowe nie grzybkują tylko przebijają taki monitorek jak masło.

Z założenia pociski z pełnym płaszczem mają mniejszą zdolność rozszerzania się po kontakcie z celem niż pociski z wydrążonym grotem. Chociaż może to być zaletą podczas atakowania celów za osłoną, może to być również wadą, ponieważ kula FMJ może całkowicie przebić cel, prowadząc do mniej poważnych obrażeń i prawdopodobnie nie unieszkodliwiając celu.

w przypadku strzału w głowę przebicie celu jest zaletą a nie wadą
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-10, 20:07 1
dOpieca napisał/a:

Jestem ciekaw czy nie bylo szansy na rykoszet od tego monitora zdziwko by bylo jakby babka z banku dostala w główke.



Jesteś debilem ? Co najwyżej lekka zmiana trajektorii.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-10, 23:42
Sadysta.
Strzelił koledze nad uchem. W poborze jesień '93 gość za takie coś wylądował w Orzyszu.
Zgłoś
Avatar
kenizeg 2024-06-11, 6:32
nie jestem ekspertem, ale to, że się udało to trochę fart, jakby zastrzelił zakładnika pewnie była by cisza.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-11, 8:46
PeterNORTH napisał/a:

pociski pełnopłaszczowe nie grzybkują tylko przebijają taki monitorek jak masło.
Z założenia pociski z pełnym płaszczem mają mniejszą zdolność rozszerzania się po kontakcie z celem niż pociski z wydrążonym grotem. Chociaż może to być zaletą podczas atakowania celów za osłoną, może to być również wadą, ponieważ kula FMJ może całkowicie przebić cel, prowadząc do mniej poważnych obrażeń i prawdopodobnie nie unieszkodliwiając celu.
w przypadku strzału w głowę przebicie celu jest zaletą a nie wadą



Zgadzam się, dodatkowo na nagraniu widać że kula po przejściu przez monitor i głowę typa zostawiła też otwór wlotowy w ścianie
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-06-11, 11:15
MysteryMan napisał/a:

Jesteś debilem ? Co najwyżej lekka zmiana trajektorii.



Spec sie kurwa znalazł , temu napisałem że jestem ciekaw. Naucz sie czytac ogórku

[ Dodano 2024-06-11, 11:16 ]
birddog102 napisał/a:

Przecież jest tam komentarz ze wybrali specjalnie .308 bo jest znany z tego że nie rykoszetuje przechodząc przez obiekty



Nie zwrocilem uwagi , masz racje.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-11, 13:03
dOpieca napisał/a:

Spec sie kurwa znalazł , temu napisałem że jestem ciekaw. Naucz sie czytac ogórku
Nie zwrocilem uwagi , masz racje.



Specem nie jestem tak samo jak i ty sądząc po bredni jaką napisałeś.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-06-11, 15:22
MysteryMan napisał/a:

Co najwyżej lekka zmiana trajektorii.



I to pewnie liczona w minutach kątowych, przecież taki monitor to folia i kilka mm plastiku, na tej odległości strzału nie miało to najmniejszego znaczenia.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-11, 17:18
Anonimowyja napisał/a:

I to pewnie liczona w minutach kątowych, przecież taki monitor to folia i kilka mm plastiku, na tej odległości strzału nie miało to najmniejszego znaczenia.



Tysz prawda,
Zgłoś
Avatar
LeGagarin 2024-06-11, 21:42
smc napisał/a:

Sadysta.
Strzelił koledze nad uchem. W poborze jesień '93 gość za takie coś wylądował w Orzyszu.



Kolega ma coś takiego, jak tłumik zamontowany. Kolega służący za podporę zakrył ucho. Jak nie miał za bardzo jak inaczej się ustawić, to co miał zrobić, żeby oddać precyzyjny strzał?
Zgłoś