18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
meme18 2013-06-24, 16:02
Hell 'O' Kitty. Dobre kurwa
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-06-24, 16:25
Jest w tym dużo racji, jeżeli mówiłby o tym max kolonko, nie użwałby słów takich jak : opętanie , tylko użyłby słów : manipulacja , to byście się bardziej tym zainteresowali. Dobry temat, zaczniecie myśleć jak wam dzieci zaczną szaleć, to samo z tymi lalkami, chora moda z zachodu, zamiast mieć typowe zabawki dla dzieci, czy to klocki, które rozwijają zmysł dotyku, wyobraźnię, to wciskają jakieś emo laleczki czy inne gówna typu hello kity.

Pomyślcie czasami zanim coś napiszecie, bo teraz patrzycie na kościół z tej negatywnej strony bo teraz kościół jest w defensywie, sam nie jestem mentalnie chrześcijanem, ale wszystko zależy od tego jak wam coś podadzą, Natanek, źle nie mówił, tylko forma w jakiej była podawana informacja robi ogromną różnicę , której nie zauważacie i z góry negujecie. Kupują ludzie produkty, nie zastanawiając się nad tym co to za sobą niesie, zamiast uczyć dzieci żeby nie ulegały wpływom mody to faszerujemy je jakimś zachodnim gównem, w pewnym momencie dziecko myśli sobie, dlaczego Jacek to ma a ja nie mam, dziecko zaczyna zazdrościć, a zazdrość rodzi problemy. Tak czy siak nie jestem tutaj, żeby was moralizować.

to już bardziej offtopem, ale niech chociaż do malej części dotrze przekaz, odpowiedni i mam nadzieje słuszny.

Zgłoś
Avatar
Logika 2013-06-24, 17:06
Fajnie. Mój stary ksiądz jest sławny. Pozdro xMarek

a tak btw dobrze gada. Żebyście się kiedyś nie zdziwili
Zgłoś
Avatar
ebdac 2013-06-24, 17:18 2
@Logika ten nick to też Ci ksiądz Marek podpowiedział? ...

Poza tym zawsze mnie ciekawiło skąd się tacy ludzie biorą? Ktoś im chyba musiał wcześniej naszczać do głowy żeby takie teksty później walić, jeszcze z przekonaniem że się mówi dobrze...
Zgłoś
Avatar
sentyy 2013-06-24, 17:48 2
W kościele mają wieksze science fiction niż w współczesnych bajkach!
Ale stare baby będą go słuchać i palić wnuczką zabawki...
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2013-06-24, 18:23 4
Ciapate obcinają ludziom głowy na ulicy, żydzi w Amerykańskim rządzie jednym podpisem potrafią zagłodzić pół miliona dzieci. A ten chuj widzi zło w heloł kiti i kadzidełkach. Brak mi słów.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-06-24, 18:30
Widzę ksiądz jest fanem "czterech kółek"
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-06-24, 18:59
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Mom and Death 2013-06-24, 20:58 3
W ogole ta jego historyjka z bakuganami jest przejebana. spalil zabawki, odprawil egzorycm i zaburzenia snu jak reka odjelo. no ja pierdole. pewnie dzieciak specjalnie powiedzial ze juz moze normalnie spac bo sie bal ze znowu przyjdzie pokurwiony klecha i mu zniszczy jakies zabawki albo cos innego odjebie.
Zgłoś
Avatar
diamonn 2013-06-24, 21:02
kurwa jak jest mądre dziecko to zadna bajka go nie ruszy a jak głupie i to dragon balla źle zrozumie.
Zgłoś
Avatar
Danielos362 2013-06-24, 22:13 1
Niech się leczy na głowę bo na nogi już za późno
Zgłoś
Avatar
enviaczek 2013-06-25, 1:56
a on nie powinien wstać przy kazaniu ?
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-06-25, 21:31
dobrze wujek

chyba chciał powiedzieć dobrze tato
Zgłoś
Avatar
M2TheMilk 2013-06-27, 3:24
Nie dość, że na wózku to jeszcze niepełnosprytny
Zgłoś
Avatar
axeraver 2013-06-28, 19:56
Elanez napisał/a:


P.S Biblia ma tyle samo liter co Piekło - przypadek?



nie sondze
Zgłoś