18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
auridius 2011-09-09, 2:39
hermafrodyta to co ku**a poznales ja/jego dogłębnie? Bo ja po tym filmiku nie moge wnioskowac jaka to płeć
Zgłoś
Avatar
Elesdi 2011-09-09, 4:43
"... Idź sobie teraz do klubu i poznaj taką piękną Michalinę
" chodziłem semestr z "nią" czy tam nim na uczelnie i nawet kurwa nie widziałem;o
Zgłoś
Avatar
radziuxd 2011-09-09, 8:52
głos ma straszny :o
Zgłoś
Avatar
A................l 2011-09-09, 8:53
W agencji modelek większość szefów to pewnie i tak pedały, więc jej kariera murowana
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-09-09, 8:55
to w końcu ma wacława i piczę czy nie ma ?
Zgłoś
Avatar
Tomasz23 2011-09-09, 10:07 1
Michal(ina) jest obojnakiem czyli ma cechy rozrodcze i męskie i damskie, więc lekarze nie wiedzieli co z tym zrobić i wpisali do książeczki "chłopak", no i wsio ;p
Zgłoś
Avatar
modyf 2011-09-09, 10:14
Takie jaja tylko u nas...

...nie dość, ze trzeba się wstydzić za rzad, złodziei, turystów, skarpety do klapek, stan dróg, stan służby zdrowia, stan oświaty i nauki, silną pozycję kościoła, moherowe berety, plastiki-fantastyki, Dodę i resztę naszej 'sceny muzycznej', i tysiąc innych rzeczy...

...to jeszcze okaże się, że najpiękniejszą modelką* w Polsce jest... MICHAŁ

*tak, wiem że Tap Madl nie ma nic wspólnego z najpiękniejszymi... ale chyba powinien?
Zgłoś
Avatar
draconic 2011-09-09, 11:11
Czekałem na film ,,W morzu ognia" a tu dupa koniec buforu ...
Zgłoś
Avatar
s................r 2011-09-09, 12:02
No ale naprawdę zabawnie będzie dopiero jak będą występy w strojach kąpielowych. Michalina z wielką parówą z przodu
Zgłoś
Avatar
To_Nie_Ja 2011-09-09, 12:24
Oddo napisał/a:

wzruszylem sie



Jak chuj
Zgłoś
Avatar
djoshin 2011-09-09, 14:37
żadna hermafrodyta tylko poprostu czysty jebany pedał
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-09-09, 15:09 1
Pozwolę sobie zacytować

Cytat:

Obojnactwo (hermafrodytyzm, interseksualizm) to ogólne określenie na wrodzone zaburzenia różnicowania narządów płciowych. Obojnactwo jest wrodzoną wadą rozwojową okresu płodowego i ma podłoże genetyczne, bądź hormonalne.

Interseksualizmu nie należy mylić z zaburzeniami o charakterze psychicznym, takimi jak transseksualizm (zespół dezaprobaty płci) czy transwestytyzm (ubieranie się w stroje płci przeciwnej). Obojnactwo może wpływać na poczucie płci, jednak zwykle osoby z tym zaburzeniem są zdecydowanie mężczyznami bądź kobietami, pomimo nieprawidłowości i niezgodności anatomicznych w obrębie narządów płciowych.

Obojnactwo dzieli się zazwyczaj na obojnactwo prawdziwe, obojnactwo rzekome żeńskie i obojnactwo rzekome męskie. Należy mieć jednak na względzie możliwość wymieszania się tych form, co prowadzi do innych, atypowych postaci obojnactwa.

Szacuje się, że obojnactwo występuje w przypadku od 1/500 do 1/1500 żywych urodzin. Tak duży przedział rozbieżności wynika z faktu, że bardzo trudno jest zdefiniować "zasadnicze" lub "istotne" cechy, którymi różni się męska i kobieca anatomia.

Obojnactwo prawdziwe

Obojnactwo prawdziwe, wynikające z zaburzeń różnicowania gonad, jest bardzo rzadkie. Cechuje się ono obecnością u tej samej osoby tkanki jądra i jajnika. Wygląd zewnętrznych narządów płciowych u noworodka utrudnia ustalenie płci.

Obojnactwo rzekome

Obojnactwem rzekomym nazywa się powstanie form pośrednich budowy narządów płciowych między męskimi a żeńskimi przy obecności jąder lub jajników lub ich form szczątkowych. (Pediatria - podręcznik do Lepu - A. Dobrzańska, J. Ryżko)

Obojnactwo rzekome żeńskie

Obojnactwo rzekome żeńskie charakteryzuje się tym, że pomimo obecności jajników, zewnętrzne narządy płciowe mają wygląd męski i występują somatyczne cechy maskulinizacji (męski fenotyp).

Obojnactwo rzekome męskie

W tym przypadku gonadom męskim towarzyszą zewnętrzne narządy płciowe typu kobiecego.



Wszystkie wasze pierdolnięte i obrażające komentarze wywodzą się z niewiedzy. Nie że bym jebał, ale wkurwia mnie jak ktoś pisze pierdoły.
Zgłoś
Avatar
MdoN 2011-09-09, 16:59
"i co chłopaki?!" ciekawe do kogo to pytanie było skierowane
Zgłoś
Avatar
cisek666 2011-09-09, 19:28
A są tacy co by sobie konia zwalili do jej fotek... ale tutaj siedzą cicho
Zgłoś
Avatar
salsamichal 2011-09-09, 20:28
to ma kutasa i cipke
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie