18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
Herman Li
n................2 • 2013-05-12, 1:31
Herman Li z Dragonforce pokazuje jak specyficzne dźwięki można wydobyć z gitary elektrycznej


Oraz mała parodia
Zgłoś
Avatar
Delemele 2013-05-12, 21:34
W Piosence zespołu Budgie "Parentss" (początek lat 70 chyba 1971) na końcu piosenki słychać mewę , znaczy sorki to gitara elektryczna
Zgłoś
Avatar
i................d 2013-05-12, 22:15
Hernan jak już... Ma skila jak moja babka w lepieniu pierogów...
Do dupy z nim
Zgłoś
Avatar
franz_maurer 2013-05-12, 22:20 3


Tylko Eddie może robić "słonia" na elektryku.

Tak przy okazji Herman to dupa wołowa a nie gitarzysta. Pozdrawiam wszystkich fanów chujowego zespołu jakim jest dragonforce.
Zgłoś
Avatar
greene 2013-05-12, 22:30 1
power metal ssie, tak bardzo kurwa ssie..
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-12, 22:59 1
thrash till death !!!
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-05-12, 23:03
3m napisał/a:

Wolę słuchać power metalu o bohaterach i fantastycznych krainach niż black matalu i wpierdalaniu kota. Prawda, że DF dawało dupy na koncertach, bo albumy mieli kurewnie zremasterowane ale z nowym wokalistą ocieplili styl gry i na koncertach wyszło to na dobre. Już zaczynają brzmieć tak jak na płytach (: Tak czy siak mój ulubiony zespół i chuj w dupe hejterom, którzy mieli w rękach tylko gitarkę od Guitar Hero i nie potrafią docenić talentu.



Co jeżeli powiem Ci, że jest mnóstwo lepszych zespołów od DF, a Power Metal ni się na nich nie zaczyna, ni kończy?
Zgłoś
Avatar
KrólRyszardPierwszy 2013-05-12, 23:19 4
Mnie ta parodia zawsze rozpierdala
Zgłoś
Avatar
lol3kk 2013-05-13, 19:57
Dajcie spokój internetowi napinacze. Kto mówi że Herman Li ssie niech pokaże co umie i niech klęka w kolejce do ssania. Nie nawidzę jak się ktoś wpierdala do ludzi którzy robią to co lubią. Jak wam się nie podoba to przewińcie sobie dalej.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-30, 21:58
jak "cI" sie nie podobaja komentarze to na nie nie odpisuj .... tfu
Zgłoś