18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Nazad 2011-04-15, 14:00
neoneron napisał/a:

Nazad całe szczęście że przestałeś palić dzieciaku bo jak ty się we własnym domu obsrywasz jak zajarasz to jakby cię naprawdę za dupę złapali to sprzedałbyś wszystkich....



Nie pierdol. Co innego mieć schizy a co innego sprzedawać.
Zgłoś
Avatar
biedronka19920 2011-04-15, 18:02
Jak to powiedział kiedyś mój brat... Nie obchodzi go boks, ani karate, bo wyjarałby więcej, niż wziąłby na klate.
Zgłoś
Avatar
Medar92 2011-04-15, 19:18
Pierdolona degrengolada... Fajnie sie samży blanta? jarajcie dalej! przecież za wsze leczenie zapłacą podatnicy czy np. ja... bedzie wszystko drożało bo jeden idiota z drugim musiał zajarać balnta no kurwa wspaniale. Na 100% jakaś 2/3 z palaczy marihuany nie sa świadomi nawet jak łatwo jest sie uzależnić ale lepiej wierzyć w to co pierdolą jacyś kolesie w dreadch ze marycha nie uzależnia bo to miekki narkotyk. CHUJA prawda, uzależnia nie fizycznie ale psychicznie. A później chce sie czegoś mocniejszego i mocniejszego i nie pierdolcie ze tak nie jest.

A teraz uprzedzam napinaczy i wyzwolicieli gandzi ze paliłem maryche bo jednak nie mozna sie wypowiadać na jakiś temat nie mając o tym pojęcia i znam przypadki uzależnień od konopii indyjskiej wiec kretyńskie komentarze wsadźcie sobie w dupe!
Zgłoś
Avatar
Warchlaczek 2011-04-15, 22:00 2
@Medar92

Zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz. Wiele alkoholików zaczynało swoją przygodę z piciem od PIWA! Piwo jest wstępem do alkoholizmu, niemal każdy kto chociaż raz wypił piwo kończy na denaturacie!
Żeby nie było, że wypowiadam się o czymś o czym nie mam pojęcia- tak, zdarzyło mi się kiedyś wypić piwo.
Nie stawiajcie mi żadnych piw, nie chcę się uzależnić.
Zgłoś
Avatar
daf098 2011-04-15, 22:50
Warchlaczek napisał/a:

@Medar92

Zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz. Wiele alkoholików zaczynało swoją przygodę z piciem od PIWA! Piwo jest wstępem do alkoholizmu, niemal każdy kto chociaż raz wypił piwo kończy na denaturacie!



chciałeś chyba napisać:
niemal każdy kto pije denaturat chociaż raz wypił piwo
Zgłoś