18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TheBadFrog 2022-07-09, 21:01
Vitu napisał/a:

Masz na myśli serię "Gateway in Stockholm"??
Pamiętam pierwszą i drugą część (2000 rok czy coś w tej okolicy):
1. Porsche 911 -
2. Supra i Cosworth -



to samo przyszło mi do głowy czyi seria gateway in stockholm
Zgłoś
Avatar
holbi 2022-07-09, 21:21
Vitu napisał/a:

Masz na myśli serię "Gateway in Stockholm"??
Pamiętam pierwszą i drugą część (2000 rok czy coś w tej okolicy):
1. Porsche 911 -
2. Supra i Cosworth -


Klasyka!
Zgłoś
Avatar
Gromm 2022-07-09, 22:06 1
Cienias, zrobiłby to samo w Szczecinie... Dziury i roboty drogowe by go pokonały w 3 minuty.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-07-09, 22:19
DariuszKalafior napisał/a:

O widzę Wysyp pedałów z fiatów i opluf



No pedałów też dużo u nas, ale głównie buraków w wieśwagenach passerati 1.9 TDI. Do krytyki opla muszę się przypierdolic bo jest takie coś jak OPC, i co prawda tylko V6 Turbo ale mam w swoim 360 kuca.
Zgłoś
Avatar
bajt3l 2022-07-09, 22:34
Po co ścigać debila, benzyna droga, inflacja... Sam się w końcu rozjebie i ktoś przynajmniej nerkę dostanie.
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2022-07-09, 23:53 1
35i napisał/a:

Stan umysłu typowej motopizdeczki i tyle w temacie.



No tak, bo jedynym czym możesz się bawić w swoim chujowym życiu, to laptop i walenie swojego 10cm kutasika...

baronturbina napisał/a:

Lepsze to niż żiguli i kamazy twoich czerwonych braci. Bardziej pedalskie jest zapierdalanie pralek i gwałcenie psów nazistowskich Ukraińców. Jak wam operacja specjalna idzie?
Bo to ma sens. Jak ukradnijcie nazistom wszystkie lodówki to im się jedzenie popsuje. Ach ta sowiecka myśl.


Walisz konia do słów tego śmiecia Dudy, że szanuje ukrów i to są nasi bracia? Nie pracujesz pewnie, to z podatków takiego śmiecia nie utrzymuje się tego ukraińśkiego ścierwa.

Z mojego z resztą też, bo nie płacę podatków w kraju tych cebulaczków.
Zgłoś
Avatar
i.m.p. 2022-07-10, 1:38 1
Z niecierpliwością czekamy na występy tego pana w dziale HARD.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-07-10, 2:05
Jestem największym fanem Froga
Jak odzyskam prawko tzn za jakieś 4 lata to chciałbym się z nim pościągać gdzieś w Polskim mieście
Wiem prawko szybko znów stracę, ale uwielbiam łamać przepisy drogowe i to mnie kręci
Zgłoś
Avatar
K................k 2022-07-10, 8:55 1
Na podlasiu dopiero Internet podłączyli czy modemem 56kbps tyle czasu to ściągałeś ?
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2022-07-10, 12:33
Co to do chuja miało być? Nawet się nie rozjebał :/ Dobrze, że nie obejrzałem całego tego gówna, tylko przewinąłem na końcówkę
Zgłoś
Avatar
SCIX_69 2022-07-10, 13:19 1
35i napisał/a:

Stan umysłu typowej motopizdeczki i tyle w temacie.



A ty dalej pedaluj na rowerze tempy huju, nigdy nie zrozumiesz o co chodzi w takim zapierdalaniu.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2022-07-10, 21:55
35i napisał/a:

Stan umysłu typowej motopizdeczki i tyle w temacie.



tacy jak ty zapierdalają 20 lletnim passatem 1.9 tdi albo skodą octavią w gazie, bo to v10 będziesz jedynie oglądał na tvn turbo polaczku
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-10, 22:24
Sosna84 napisał/a:

No tak, bo jedynym czym możesz się bawić w swoim chujowym życiu, to laptop i walenie swojego 10cm kutasika...
Walisz konia do słów tego śmiecia Dudy, że szanuje ukrów i to są nasi bracia? Nie pracujesz pewnie, to z podatków takiego śmiecia nie utrzymuje się tego ukraińśkiego ścierwa.
Z mojego z resztą też, bo nie płacę podatków w kraju tych cebulaczków.


Sosna czy ty naprawdę wiesz co piszesz? Tyle nienawiści bez konkretów. Chyba mi ciebie żal…
Zgłoś
Avatar
35i 2022-07-11, 5:08
SCIX_69 napisał/a:

A ty dalej pedaluj na rowerze tempy huju, nigdy nie zrozumiesz o co chodzi w takim zapierdalaniu.



Mam prawko dłużej niż ty jesteś na tym łez padole, świński pomiocie. Od zapierdalania są tory, a nie ulice pełne ludzi i czyjejś własności. I dlatego, ze względu na takich typów jak ty, jestem za opóźnioną aborcją.
Zgłoś
Avatar
borsq 2022-07-11, 9:21
Nagrał się na co najmniej kilkudziesięciu kamerach monitoringu. Policja odwiedzi go rano w domku i na spokojnie zawiezie do aresztu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie