18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Hiperdoncja
rolinka • 2013-05-30, 0:38
Hiperdoncja, zwiększenie liczby zębów – zaburzenie rozwojowe polegające na obecności zębów nadliczbowych o nieprawidłowej budowie albo prawidłowo zbudowanych zębów dodatkowych.







W uzębieniu mlecznym hiperdoncję obserwuje się rzadko (0,3 - 1,8%), w uzębieniu stałym częściej (2 - 3,1%). Występuje częściej u mężczyzn niż u kobiet (2:1) i częściej dotyczy szczęki niż żuchwy (9:1).
Zgłoś
Avatar
Klawisz-84 2013-05-30, 6:35
Ciekawe jak taka kobieta robi "loda" facetowi ;]

Co dopiero pomyśli sobie koleś ;D "tylko mnie nie ugryź !! ' "
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-05-30, 10:53
Co nie zmienia faktu, że "nadmierna ilość zębów" może występować.

W liceum na biologii przy omawianiu chorób i mutacji genetycznych nauczycielka pokazała nam odcisk zębów osoby urodzonej po katastrofie w Czarnobylu, gdzieśtam w okolicy.

Co się tej osobie działo? Odrastały jej zęby. Oczywiście nie na całym podniebieniu jak tutaj na tych zdjęciach, ale zęby trzonowe. Miejscami ta osoba miała ich 3 rzędy. Pomimo wyrywania odrastały nowe, podobno kurewsko boli.

Można wierzyć, lub nie, ale przejebane to przejebane

ps. nie mogę wygooglować żadnej informacji o tym, jakby się komuś udało to podrzućcie link.
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2013-05-30, 10:58
Tak mikel, nauczycielka w Polsce w jakimś cholernym liceum zdobyła odcisk zębów kogoś w Czarnobylu. Ludzie takich rzeczy nas studiach nie widzą, ale Ty widziałeś odcisk. Idź precz trollu
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-05-30, 11:00
Co 25 facet tak ma? Nie wydaje mi się...
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-05-30, 11:06
Pilotn22 napisał/a:

Tak mikel, nauczycielka w Polsce w jakimś cholernym liceum zdobyła odcisk zębów kogoś w Czarnobylu. Ludzie takich rzeczy nas studiach nie widzą, ale Ty widziałeś odcisk. Idź precz trollu



No tak...

Bardziej prawdopodobne jest, że sama stworzyła taki odcisk w domowym labolatorium i opowiada uczniom głupoty dla zabawy.

Swoją drogą - byłeś Ty na tych studiach medycznych, że się na ten temat wypowiadasz? Czy syn wujka siostry brata ojca kumpla dziewczyny brata studiował medycynę przez rok i go wyjebali?
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-05-30, 12:09 1
mikel1994 napisał/a:



No tak...

Bardziej prawdopodobne jest, że sama stworzyła taki odcisk w domowym labolatorium i opowiada uczniom głupoty dla zabawy.

Swoją drogą - byłeś Ty na tych studiach medycznych, że się na ten temat wypowiadasz? Czy syn wujka siostry brata ojca kumpla dziewczyny brata studiował medycynę przez rok i go wyjebali?


Co to jest kurwa labolatorium? Ja pierdolę, co za kraj, co za niedojebani ludzie.
Labolatorium. Na studiach miałeś labolki? Sprawozdanie z labolek? Kurwa lecz się cieciu.
Zgłoś
Avatar
INOGIEKSA 2013-05-30, 12:24
@up, a ja dalej nie umie zrozumieć takich ludzi jak ty. koleś zrobił literówkę, też to przeczytałem, zobaczyłem błąd, ale nie spinam się z takiego błachego powodu. zwal sobie konia czy coś, bo ci jądra pękną.
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2013-05-30, 13:32
Nie no mikel, bardziej prawdopodobne jest, że w polskim liceum, gdzie z reguły albo nic nie ma albo są zamarynowane żaby znalazł się odcisk zębów kogoś z czarnobyla ;]

Mało tego, w internecie w tej chwili znajdziesz informację o każdym dziwnym przypadku, np alergii na wodę, jedzenie, znajdziesz numer buta dowolnej osoby, ale nikt nie słyszał o jebanym mutancie któremu cały czas wyrastają zęby. I teraz odcisk zębów tego mutanta specjalnie przywieźli do Polski z czarnobyla i zamiast wrzucić na wyższe uczelnie, do muzeów albo sprzedać jakiemuś świrowi to dali to do jakiegoś liceum ;]

Edit: A co do uczelni medycznej. Ja wiem, że rocznik 94 w tym roku zdawał chyba maturę i gówno wie o studiach, ale jak dorośniesz to będziesz wiedział, że jeśli studiowałem na politechnice, to znajomych na WUMie też się ma. I zapewniam, że często się chwalą jakich to rzeczy nie oglądali
Zgłoś
Avatar
rolinka 2013-05-30, 13:59 1




Zgłoś
Avatar
mildyner 2013-05-30, 14:09 4
@up:
Ostatnia fota to uzębienie typowej teściowej. Są kły jadowe
Zgłoś
Avatar
wujcio 2013-05-30, 14:45
Hehe, a jednak wiedziałeeeem mówiąc swojemu koledze w gimnazjum, że ma zęba na podniebieniu
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-05-30, 14:54
INOGIEKSA napisał/a:

@up, a ja dalej nie umie zrozumieć takich ludzi jak ty. koleś zrobił literówkę, też to przeczytałem, zobaczyłem błąd, ale nie spinam się z takiego błachego powodu. zwal sobie konia czy coś, bo ci jądra pękną.


To nie jest literówka. To jest głupota. Literówką by było, gdyby napisał "lanoratorium" czy "laboeatorium". To jest tak samo jak ze słowem frustracja i tworem "flustracja". Tak samo jak z "weźże" i "wejże". Nie ma takich słów jak "flustracja", "wejże" i nie ma też "labolatorium". Literówki wynikają z pomyłki w pisaniu, a nie w braku zrozumienia słowa. Nie wstawił tego "l" przypadkiem, bo ono po prostu nie leży blisko "r". To przykład głupoty, kretynizmu i niedouczenia.
Zgłoś
Avatar
Lingu 2013-05-30, 21:14
Nawet jeśli zdjęcie w temacie to fejk... Kurwa jak to mnie brzydzi! Trzęsie mnie dosłownie. :/

Wyprzedzając fakty - tak, oglądam harda.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-05-30, 22:47
KidDynamite napisał/a:


To nie jest literówka. To jest głupota. Literówką by było, gdyby napisał "lanoratorium" czy "laboeatorium". To jest tak samo jak ze słowem frustracja i tworem "flustracja". Tak samo jak z "weźże" i "wejże". Nie ma takich słów jak "flustracja", "wejże" i nie ma też "labolatorium". Literówki wynikają z pomyłki w pisaniu, a nie w braku zrozumienia słowa. Nie wstawił tego "l" przypadkiem, bo ono po prostu nie leży blisko "r". To przykład głupoty, kretynizmu i niedouczenia.



Wiele o mnie wiesz.

Mam nadzieję że zmarnowanie swojego jakże cennego czasu na napisanie tych dwóch postów i wyplucie swojego jadu na mnie zwiększyło Ci ego na tyle, że teraz sobie stąd pójdziesz i nie wrócisz.

Co do odcisków zębów; nie twierdzę, że był to oryginał, raczej jakaś kopia. A nawet jeżeli to nie była kopia żadnych prawdziwych odcisków zębów, to doprawdy nie rozumiem skąd taki fejk miałby się wziąć w mojej byłej szkole i dlaczego nauczycielka miałaby nas okłamywać.
Zgłoś