18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:12
Avatar
draxidox 2024-10-10, 8:41
baronturbina napisał/a:

DuPont nie zawiodłeś mnie błyskotliwym i wysublimowanym komentarzem o lewactwie w odniesieniu donoszą srajacego kolorowyminkulkami. Dodaj jeszcze, że to typowy wyborca „KO”, postępowa Europa, chwała wielkiej roSSyji. Czy coś w tym stylu. Jesteś tutaj kwiatuszkiem i księciem nie spierdol tego.



"Szczym" ryj i wypierdalaj, lewaku.

______________

Natura sama eliminuje debili.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-10, 11:26
draxidox napisał/a:

"Szczym" ryj i wypierdalaj, lewaku.


Nie musisz swojego chłopaka bronić oficjalnie bo wyjdzie i bracia Rycerze Maryji się dowiedzą. Nie no jak się dowiedzą to będziesz miał pełną inicjację. Tak trzymaj nie puszczaj a drugiego do ryja.
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-10-10, 12:16
Czy to nowa reklama skittlersów?
Zgłoś
Avatar
draxidox 2024-10-10, 12:43
baronturbina napisał/a:

Nie musisz swojego chłopaka bronić oficjalnie bo wyjdzie i bracia Rycerze Maryji się dowiedzą. Nie no jak się dowiedzą to będziesz miał pełną inicjację. Tak trzymaj nie puszczaj a drugiego do ryja.



Dziękujemy za podzielenie się historią z Twojego życia. Nikt nie pytał. A teraz przeczytaj ponownie mój pierwszy komentarz i się zastosuj, lewacki kundlu.

______________

Natura sama eliminuje debili.
Zgłoś
Avatar
utherr 2024-10-10, 12:58
🤣🤣🤣

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-10, 14:38
baronturbina napisał/a:

DuPont nie zawiodłeś mnie błyskotliwym i wysublimowanym komentarzem o lewactwie w odniesieniu donoszą srajacego kolorowyminkulkami. Dodaj jeszcze, że to typowy wyborca „KO”, postępowa Europa, chwała wielkiej roSSyji. Czy coś w tym stylu. Jesteś tutaj kwiatuszkiem i księciem nie spierdol tego.



Zjadłbyś te skittlesy, co?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Tadzik_Na_Górę 2024-10-10, 15:39
Fajny, żeby tak wytresować tylko żeby złotem srał a nie skittelsami
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-10, 16:49
Siriuz napisał/a:

Zjadłbyś te skittlesy, co?



Jak byś mi je ustami pozbierał i na kolanach podał.

[ Dodano 2024-10-10, 16:51 ]
draxidox napisał/a:

Dziękujemy za podzielenie się historią z Twojego życia. Nikt nie pytał. A teraz przeczytaj ponownie mój pierwszy komentarz i się zastosuj, lewacki kundlu.


Lewacki kundlu. Nie uważasz ze brzydko Cię w dzieciństwie nazywali. Było chociaż trzeźwi? Chcesz o tym porozmawiać chłopczyku?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-10, 16:55 1
baronturbina napisał/a:

Jak byś mi je ustami pozbierał i na kolanach podał.
Lewacki kundlu. Nie uważasz ze brzydko Cię w dzieciństwie nazywali. Było chociaż trzeźwi? Chcesz o tym porozmawiać chłopczyku?



Znowu się rozmarzyłeś i wyszło LBGTXYZ Gej bez bolca dostaje pierdolca

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
zubek25 2024-10-10, 17:03
A myślałem że to tylko żyrafa daje skitelsy
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-10, 18:13
Siriuz napisał/a:

Znowu się rozmarzyłeś i wyszło LBGTXYZ Gej bez bolca dostaje pierdolca


No dla tego ostatnio jesteś aktywy. Nie mam gejowskich zapędów bardziej chciałem żebyś tobjak pies zrobił.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-10, 18:47
baronturbina napisał/a:

No dla tego ostatnio jesteś aktywy. Nie mam gejowskich zapędów bardziej chciałem żebyś tobjak pies zrobił.



Zoofilia zatem?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-10, 19:09
Siriuz napisał/a:

Zoofilia zatem?


Cieszę się że ci to nie przeszkadza. A zatem do budy Łajka.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-10-10, 20:08
baronturbina napisał/a:

Nie mam gejowskich zapędów



Looo Panie, tak perfidnie klamac.. aniolek twierdzi co innego.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-10, 20:10
KosmatyHui napisał/a:

Looo Panie, tak perfidnie klamac.. aniolek twierdzi co innego.


Aniołek to jakiś wasz pedalski szyfr? Coś jak „zwalimy paru lewaków”. „Zajmiemy się tymi czarnymi chujami z Afryki”?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie