18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam drogich użytkowników Sadola, to mój 1 post ale wydaję mi się że historia która wam opowiem jest w miarę ciekawa

Piątek gdzieś pół roku temu, akcja dzieje się w Częstochowie na dzielnicy Raków(tubylcy wiedzą co ta dzielnica, generalnie łatwo dostać), godzina około 22:45 jeszcze piątek to raczej o tej godzinie kieruje się do jakiegoś klubu. Spotykam się z znajomymi w mieście to niestety dojechać muszę sam, kieruję się na przestanek, idę po w miarę długiej alei pokoju i zaczepia mnie dwóch gości(jeden koks, drugi raczej normalny), generalnie myślę sobie niestety ale portfela albo twarzy już nie mam. Typ bardziej koksu podbija z opcją dania mi darmowego wpierdalu, już generalnie przestraszony zbytnio nie wiem co robić usłyszałem
"EJ GRUBY TEGO NIE KLEPIEMY, ZNAM RYJ Z KOŚCIOŁA", gdy to dosłyszałem raczej nie wiedziałem co robić, zdecydowałem jak najszybciej się oddalić , z tego co kojarzę tą osobą która mnie "uratowała" był ministrant!

Morał z tego zdarzenia: JEZUS RATUJE ŻYCIE!

nie było bo własne
Zgłoś
Avatar
Lojluk 2013-09-14, 1:20
Słowo gruby zostało wypowiedziane przez tą drugą osobę, dla mnie wyglądał jak koks a to ze został inaczej nazwany to już nie moja wina

W zasadzie, wyjebane czy w to wierzysz czy nie lecz pamiętam wszystko jakby to było wczoraj

ps: Od tego czasu szanuje ministrantów.
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2013-09-14, 1:22 1
Niewiem czy smiać się, czy płakać ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
w................u 2013-09-14, 1:23 17
Nie... Kurwa nie. Co druga odpowiedź to jakaś pierdoła zaczerpnięta żywcem z otchłani internetu, reprezentująca gówno, a nie poziom prawdziwego komentarza.
Sytuacja Sadola- do pozazdroszczenia- usługi dentystyczne są dziś w cenie, a "łaska" i "litość" coniektórych troglodytów sięga koniuszków serca.

A tak z drugiej strony... Jesus Saves!



I kto nie da piwa za Slayera- ten miękka fajka.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-14, 1:24 1
a no na rakowie wpierdol dostać nie trudno święte miasto w końcu
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-09-14, 1:27 13
wladcamajonezu napisał/a:

I kto nie da piwa za Slayera- ten miękka fajka.



A kto da ten pedofil i murzyński pało-opierdalacz.
Zgłoś
Avatar
w................u 2013-09-14, 1:34
Fragless napisał/a:



A kto da ten pedofil i murzyński pało-opierdalacz.



Kwestia wiary jest osobista. O gustach się nie dystkutuje. Ale łączenie Slayera z opierdalaniem murzyńskiego prącia- a tymbardziej łączenie go z pedofilią, jest dla mnie równoznaczne z utratą szacunku do tejże osoby.
Zgłoś
Avatar
pietrucha 2013-09-14, 1:46
Ach ten nasz Raków Pamiętajcie jak jedziecie do Cze-wy to zawsze odpowiadajcie, że jesteście za Rakowem, bo Włókniarzyki czy siatkarzyny z AZSu są raczej mniej "agresywni" ;P
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-09-14, 3:35
Jesteś medalikiem, giń! Częstochowa, Sosnowiec a potem Radom - największy kurwidołki w kraju, które powinny zniknąć z mapy Polski - to prosta recepta, żeby nasz kraj stał się normalny! Eksterminować ludność tych jebanych dziur i jest pięknie!
Ps.Raków to nie jest najgorszy rewir medalikarni, więc tak nie strasz - ostatni grosz, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
27Pablo 2013-09-14, 7:06
Ale marudzisz na ten raków. Ja chodzę tam dość często i nigdy nie dostałem
Zgłoś
Avatar
Damieeen 2013-09-14, 8:38 2
@panchamityle a ty patałachu skąd jesteś że śmiesz kogokolwiek eksterminować? słoiczek z warszawki? a może po prostu zwykły wsiur który w życiu cywilizacji nie widział? od Częstochowy i wszystkich jego mieszkańców, serdeczne WON!
Zgłoś
Avatar
adrian686 2013-09-14, 9:04
Jak się ma ryj jak "Ciapak" to się nie dziw że kulturalni polscy dresiarze zechcą spuścić Ci Manto !
Zgłoś
Avatar
AlexStrife18 2013-09-14, 11:15
W tam pierdolicie. Tyle lat chodziłem do szkoły w Częstochowie i nigdy po ryju nie dostałem .
A zdarzało się włóczyc i po rakowie.
Nawet parę razy nocą.
Jak dla mnie to wszystko zależy czy ktoś jest pozazdroszczenia czy nie.
Niestety ale czy tego chcecie czy nie nasi dresiarze wyczuwają strach na odległość .
Ja tam nigdy nie miałem takich problemów,bo nikogo się nie boję.
Tak wiem ze kiedyś przy odrobinie szczęścia czeka mnie za to kosa w żebra. Ale co zrobić .
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-09-14, 12:17
To nie jest bezsensowne pierdolenie, u mnie wielu dresów z osiedla kiedyś było ministrantami/aspirantami czy chuj wie kim.
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-09-14, 13:24
A wiesz, że teraz będziesz musiał dać "coś" w zamian temu ministrantowi?
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-09-14, 13:51
Hehe. Może jeden z moich "koleżków" cię dopadł. Mieszkam dwie ulice od alei Pokoju.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie