18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
z................u 2011-05-25, 23:38
Alex De Large napisał/a:

Więcej zarabia znawcaekranu bo załatwił sobie żółte papiery, pracuje na czarno na budowie, a w weekendy daje dupy niemcom na granicy.


kolega dobrze mówi, wszystko o mnie wie, bo robimy na zmianę.
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2011-05-25, 23:42
znawcaekranu napisał/a:


kolega dobrze mówi, wszystko o mnie wie, bo robimy na zmianę.


Tak, robisz na zmiane- raz w dupe, raz do ryja i zmiana.
Zgłoś
Avatar
gistlee 2011-05-26, 0:36 2
@znawcaekranu

Twoje argumenty są na poziomie 15 latka więc sądzę że nie powinieneś się wypowiadać na takie tematy. Gdyby wszyscy nauczyciele mieli wyjebane na uczniów tak jak mówisz, nasz naród prezentował by teraz (w znacznej większości) poziom przed gimnazjalny. A potem wielki płacz że nie ma pracy i szaleje bezrobocie bo państwo nie daje. A komu ma kurwa dać jak polowa dzisiejszej młodzieży to (za przeproszeniem) debile którzy nie potrafią nic poza klnięciem i napierdalaniem w gierki? I owszem też nie lubiłem nauczycieli za to że cisneli z materiałem ale teraz jestem im wdzięczny, bo dzięki temu nie jestem jakimś tam oszołomem z interneta który CHUJ nie potrafi napisać! Gdyby nie to ciśnięcie to większość ludzi po liceum/technikum nadal było by na poziomie gimnazjum i jedyne co mogli by robić to kurwa krowy doić albo psie gówna w parku zbierać.
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-05-26, 3:47
Ale mnie zjebaliscie w tym temacie, aż mnie serce boli.
Zgłoś
Avatar
Cthullu 2011-05-26, 11:18 2
znawcaekranu napisał/a:



Dziękuję. Z tego co wiem 99% uczniów woli nauczycieli którzy mają wyjebane na nich, którzy stawiają piąteczki i czwóreczki za zerżnięte wypracowania z neta.



No i potem wyrastają takie tępe chuje, co nawet listę zakupów z neta muszą ściągać.
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-05-26, 12:16 1
Jak was nauczyciele nie przycisną odpowiednio, tylko będą mieli wyjebane to sie wyjebiecie prędzej czy później. Chociażby na maturze. Niestety taka prawda. Lepszy wymagający nauczyciel (ale tylko od ważnych przedmiotów) niż ktośkto ma wyjebane i nic się nie robi. Bo się człowiek nic nie nauczy.
Zgłoś
Avatar
Cthullu 2011-05-26, 16:38
sveq napisał/a:

Jak was nauczyciele nie przycisną odpowiednio, tylko będą mieli wyjebane to sie wyjebiecie prędzej czy później. Chociażby na maturze.



Tak, tyle że matura coraz prostsza a magistrowie coraz głupsi.
Zgłoś
Avatar
tag O 2011-05-26, 16:54
A ja znam osobiście tego Pana, uczył mnie i może jest troche nadgorliwy w tym co robi to w sumie jest ok. Dwie smieszne sytuacje mi się z nim przypominają:
1 - jak rozlał sobie kawe spiesząc sie na lekcje i 99% osob dostalo banie wtedy (ale nie bylo z tego powodu zadnych konsekwencji później)

2 - Jak wyrzucał uczniom tel przez okno jak zadzwoniły na lekcji i nie pierdolił sie czy był drogi czy nie, leciały wszystkie bez wyjątku. Pewnego dnia zapomniał wyłączyć swój tel i trzymając się reguł, jego też wyjebał przez okno
Zgłoś