18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tranzystor 2014-11-16, 11:20 9
Zordo0n napisał/a:

Nie no, ale żeby pszemocom w lewaczków? Jak to?! Milosc i tolerancja!!



Ty debilu, co ma lewica do Greenpeace? Wszystkich musisz wyzywać od lewaków? Za kilka wirtualnych piwek od gimbusiarni jesteś skłonny zrobić z siebie kretyna? Nie każdy na słowo-klucz "lewak" wrzuca automatycznie piwo.
Zgłoś
Avatar
Jantaron 2014-11-16, 11:20
No i bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
Rosomak 2014-11-16, 11:30 24
Cała akcja dzieje się na Wyspach Kanaryjskich - a problem w tym, że Repsol (hiszpańska firma naftowa) chce stawiać platformy wiertnicze koło 10- 15 km od Fuertewentury i Lanzaroty. Ludzie protestują, bo obawiają się drugiej zat. Meksykańskiej, a te wyspy żyją niemalże tylko z turystyki bo po prostu tam nic innego(no może oprócz kóz ) nie ma. To nie jest tak, że tylko greenpeace tam działa, mieszkańcy robią marsze i inne manifesty przeciwko budowie platform. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że tam, gdzie chcą prowadzić wydobycie jest koło 3km do dna oceanu - i tego najbardziej się obawiają. Jak coś pójdzie nie tak to będzie duży problem, bo ma być to jeden z najgłębszych odwiertów w historii, dodatkowo na niestabilnym sejsmicznie terenie.
Nie jestem greenterrorystą, ale rozumiem tych ludzi obawiających się straty pracy i zniszczenia piękna tych wysp.
PS Tak, jestem ekspertem, spędziłem całe lato (3mies.) w tym roku na Lanzarocie
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-11-16, 11:57 5
To są zielone kurwy! Nic więcej. Każdą inwestycję która może w jakiś sposób pomóc społeczeństwu skutecznie blokują, z każdych stron walczą o nakładanie sankcji przy jednoczesnym braku szczątkowej wiedzy na poruszane tematy. Pierdolą na prawo i lewo, że w Polsce można bez problemu uzyskać 1500W/m^2 z energii słonecznej... taaaaaaki chuj! Sam to badałem i jeśli chwilowo jest 800W/m^2 to jest na prawdę dobrze (słoneczny, bezchmurny, czerwcowy dzień).
Ograniczenia emisyjne dla elektrowni są już bardzo rygorystyczne, a te kurwy wciąż psioczą o więcej, ciągle im mało i mało. Jeśli dalej wraz z UE będą się prześcigać w pomysłach to będziemy siedzieć przy lampach naftowych bo nie będzie nas stać na energię elektryczną.
Zgłoś
Avatar
Rysiuk 2014-11-16, 12:01 9
Miałem nadzieje że ich ostrzelają :<
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-11-16, 12:37 1
za wpierdol zielonym - piwo
Zgłoś
Avatar
konieczko96 2014-11-16, 12:41
Baba oczywiście musiała drzeć morde
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-11-16, 12:45 4
Nie jestem bezkrytycznym zwolennikiem GreenPeace, ale czasami mają rację (np obrona gatunków, którym grozi wyginięcie).

lllll napisał/a:

To są zielone kurwy! Nic więcej. Każdą inwestycję która może w jakiś sposób pomóc społeczeństwu skutecznie blokują, z każdych stron walczą o nakładanie sankcji przy jednoczesnym braku szczątkowej wiedzy na poruszane tematy.



Zarzucasz im brak szczątkowej wiedzy, to pewnie jesteś wybitnym ekspertem w tych dziedzinach. Podaj przykłady, jakie inwestycje mogące pomóc społeczeństwu blokuje GreenPeace, bo coś zaczynasz dziwnie ogólnikowo pierdolić od rzeczy. Jakie sankcje chce nakładać ta organizacja? Bo póki co, to wszystkie pomysły były z Brukseli (UE to nie GreenPeace, jakbyś się jeszcze nie zorientował).

lllll napisał/a:

Pierdolą na prawo i lewo, że w Polsce można bez problemu uzyskać 1500W/m^2 z energii słonecznej... taaaaaaki chuj! Sam to badałem i jeśli chwilowo jest 800W/m^2 to jest na prawdę dobrze (słoneczny, bezchmurny, czerwcowy dzień).



O kurwa, mamy naukowca na Sadisticu! A przy swoim badaniu uwzględniłeś wszystkie ich założenia? Oni pewnie też nie zakładali, że kupisz ogniwo fotowoltaiczne z Allegro za 10zł.
Zgłoś
Avatar
kcprwwl 2014-11-16, 13:08
A na Sadisticu pocisnął wam dzisiaj tran(s)zystor

Zgłoś