18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Holocher bez cenzury
PRG • 2013-09-05, 15:06
Cytat:

Można by się spodziewać że walczące z bezprawnym aresztem domowym swojego redaktora naczelnego (minął już 1000 dzień Assanga w zamknięciu) Wikileaks zajmuje się obecnie głównie próbą utrzymania swoich ludzi i Edwarda Swondena przy życiu i na wolności...

Okazuje się jednak że znaleźli chwilę żeby zrobić nam nie lada prezent!

1 września o godzinie 17:00 (!) na serwerach Wikileaks opublikowany został pełen profil facebookowy Przemysława Holochera, byłego führera Obozu Narodowo-Radykalnego i obecnego członka władz Ruchu Narodowego i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.



Cytat:

W najlepsze rozkręca się impreza z nagłośnionym dzisiaj wyciekiem danych z konta facebookowego fuhrera ONR/RN Przemysława Holochera. Informację z linkiem można znaleźć już chyba na wszystkich wolnościowych stronach, ale w razie czego służę; file.wikileaks.org/file/fb_onr/ albo w wersji do ściągania; file.wikileaks.org/file/fb_onr.7z

W najlepsze trwa festiwal odkrywania co lepszych cytatów, a na prawdę nie brakuje tam materiału, tak jak i zainteresowanych. Jak na razie najbardziej spektakularnie i przy okazji siejąc niezłe spustoszenie działają oczywiście anony z karachanu, ale z tego co widzę i słyszę siedzi w tym w tej chwili sporo ludzi i jutro możemy się spodziewać pierwszych zestawień w mediach…

Tymczasem przytoczę tylko jak pan Holocher daje podręcznikowy przykład tego jak prawica manipuluje opinią publiczną żeby szczuć społeczeństwo na swoich wrogów politycznych, jakie ma plany i jak postrzega swoją rolę w nowym lepszym świecie którym rządzą;



PRZYKŁAD

a sadistiki milczo! bo so na usługach tefałenuw i innych scierwów

PS.
Podobno także kradł kutasy i chował je sobie w dupie, a policja nic nie wie.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-09-06, 18:42
Można by się spodziewać że walczące z bezprawnym aresztem domowym swojego redaktora naczelnego (minął już 1000 dzień Assanga w zamknięciu) Wikileaks zajmuje się obecnie głównie próbą utrzymania swoich ludzi i Edwarda Swondena przy życiu i na wolności...

Mam nadzieje że ten fragment jest prowokacją... Snowden i Assange to są szpiedzy działający na niekorzyść USA i ludzie którzy przyczyniają się do zamachów w których giną niewinni ludzie, więc Stany mają święte prawo aby ich ścigać i prosić inne kraje o pomoc, a potem złapać i powiesić przed Białym Domem.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-09-06, 21:05
@up dokładnie tak samo jak Kukliński
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-06, 22:28 1
I bardzo dobrze. Najsłabsze ogniwo odpadło z rn. Kowalski, Winnicki i Bosak są ok. Ale jego nigdy nie lubiłem.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-09-06, 22:46
jabolmax napisał/a:

@up dokładnie tak samo jak Kukliński


O ile wiem to Kukliński zdradził PRL. Więc nie mogę mieć mu to za złe. PRL jak każdy komunistyczny system był z natury ustawiony na agresję i ekspansje kosztem tych krajów gdzie komunizmu jeszcze nie ma i jest z czego grabić je.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-09-07, 1:19
sory ale USA może nie jest nastawione na agresje? z ich punktu widzenia bronili idei staw zjednoczonych czyli wolności za wszelką cenę, a nie totalnej inwigilacji i działania poza prawem
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-09-07, 12:38
jabolmax, przykład jest idiotyczny bo ty mówisz o agresywnym dzisiejszym USA rządzonym przez socjalistów w stylu Obamy, którzy jak na socjalizm przystało są mało pokojowi, w stosunku do USA sprzed prawie 30lat, gdzie ten socjalizm nie hasał tak bardzo.
No chyba ze dla ciebie agresja to zaatakowanie kraju który oficjalnie wojnę wypowiedział poprzez finansowanie zamachów na terenie USA, albo który jest rządzony przez terrorystów. Albo krajów komunistycznych, które w swojej oficjalnej ideologii mają że USA jako kapitalizm zostanie zniszczone wraz z każdym kto się śmie przeciwstawić tej idei.

USA byłoby agresywne gdyby zaatakowało kraj typu UK, Francja albo Hiszpania.

"czyli wolności za wszelką cenę" - ten fragment brzmi jakby pisał go jakiś naćpany komunista...
Zgłoś
Avatar
nielu 2013-09-07, 18:59
USA nie jest agresywne (teraz i za czasów zimnej wojny), Assange jest be, a Kukliński ok - skąd żeś Ty się chłopie urwał?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-09-07, 19:48
nielu napisał/a:

USA nie jest agresywne (teraz i za czasów zimnej wojny)


Nie każdy jest pacyfistyczną ciotą i nie odpowiada agresją na agresję przeciwników, w przypadku USA najczęściej za czasów Zimnej Wojny jakiś komunistów, bo jak mówiłem agresja w stosunku do kapitalizmu jest u komunistów cechą główną, a dziś USA głównie strzępi swoje siły na różnych terrorystów-dyktatorów.
Potencjalny atak na Syrię jest jedynym konfliktem który znam z czasów współcześniejszych za który odpowiada agresja ze strony USA.

nielu napisał/a:

Assange jest be


Rozumiem że jeśli opublikował by tony dokumentów narażających bezpieczeństwo Polski to nadal byłby okej?

nielu napisał/a:

a Kukliński ok


Nie wiem czy wiesz ale komuniści Polscy i radzieccy zakładali że muszą zmobilizować ogromne armie na terenie Polski, NRD czy Czechosłowacji, bo gdy zaczną III Wojnę Światową to muszą mieć mięso armatnie który przebije się przez nasze i niemiecki, gęsto usiane rzekami, czyli przeszkodami tereny oraz posłużą jako cel dla pierwszych zachodnich głowic.
Więc jeśli Kukliński działał na niekorzyść PRLu i ZSRR to tylko i wyłącznie przyczynił się do tego że Polska nie służy jako ziemia niczyja na którą regularnie posyła się atomówki by spowolnić kolejne natarcia z obu stron...

nielu napisał/a:

skąd żeś Ty się chłopie urwał?


Z miejsca w którym lewaki nie wciskają do głowy hejtu na USA.
Zgłoś
Avatar
nielu 2013-09-07, 23:14
Kukliński złamał prawo, Assange też złamał prawo. Nie można mówić, że jeden jest ok, bo był przeciwko komuchom, a drugi fuj be bo jest przeciwko super USA. Tylko o to mi chodziło.
Świat nie jest czarno biały.
@edit - a tak po za tym, to Assange nie miał nic wspólnego zapewne z tym wyciekiem, tylko ktoś mu (tj. wikileaks) podesłał te dane.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-09-08, 0:02
nielu napisał/a:

Kukliński złamał prawo, Assange też złamał prawo.


Ja nie twierdzę że nie złamał prawa. Ja tylko twierdzę że nikt nigdy nie szykował się do ataku na komunistów Europy i ZSRR bo po IIWŚ niestety Stalinowi nie wyszedł jak chciał podbój Niemczech i plany które snuł odnośnie podboju świata nie mogły nigdy na poważnie wystartować. Więc to co przekazał Kukliński oszczędziło tylko śmierci niewinnych żołnierzy obu stron. A Assange'a dokumenty nie przeglądałem wszystkie, ale sporo z nich zawierało strzępki danych wywiadowczych z których można złożyć coś co może przerodzić się w jakiś zamach czy coś w tym stylu.

nielu napisał/a:

Nie można mówić, że jeden jest ok, bo był przeciwko komuchom, a drugi fuj be bo jest przeciwko super USA.


Oczywiście że można. Kapitalizm w przeciwieństwie do komunizmu nie jest nastawiony na walkę i wojny i to jest fakt historyczny.

nielu napisał/a:

Świat nie jest czarno biały.


W tym przypadku jest bardzo. Póki socjalizm po II WŚ nie uderzył w USA to polityka błędnie zwana izolacjonizmem, czyli izolacja polityczna ale nie ekonomiczna, kulturalna, etc.
Za to komuznim/faszyzm/nazizm i inne socjal-systemy od kiedy się urodziły to zajmowały się agresją.

nielu napisał/a:

@edit - a tak po za tym, to Assange nie miał nic wspólnego zapewne z tym wyciekiem, tylko ktoś mu (tj. wikileaks) podesłał te dane.


Gdyby nie miał nic wspólnego to by go USA nie ścigało. Byłoby jak z tym żołnierzem niskiego stopnia, którego niedawno ułaskawiono.
Zgłoś