18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
lofix1 2012-11-12, 20:44
okar19 napisał/a:

i tak wiesz ze nic bys nie zrobil



może miał na myśli zrobienie gały
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-12, 21:35
Czy ktoś z obecnych miał holowany samochód? Jestem ciekaw czy ktoś choćby w najmniejszym stopniu dba o nierozjebanie i ile samochodów wychodzi z tego bez szwanku. Co się dzieje kiedy ciągnie się osią napędową po asfalcie, a bieg był wbity?
Zgłoś
Avatar
koliberk 2012-11-12, 21:54
tu chodzi o to, ze w tym Bentley'u jest zawieszenie regulowane na powietrze - air suspension. Każde podniesienie lewarkiem tegoż auta powoduje automatyczna regulacje poziomu zawieszenia, czyli wypuszczeniem powietrza ze strony podnoszonej, żeby ten poziom wyrównać.
Następstwem tego jest ciągle wypuszczanie powietrza przez system, aż do całkowitego opróżnienia. Po kilku minutach auto opada całkiem na glebę.

One maja zabezpieczenie przed tym, włącza się manualnie tryb "Jacking Up Mode".
Auto blokuje automatyczna regulacje poziomu zawieszenia.

Tak, dowiedzialem sie o tym dopiero kupujac moje auto!
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-11-12, 21:55
@alan10
co do holowania, duża część producentów nie przewiduje w ogóle holowania nawet na luzie, jedynie na rolkach albo na lawecie...
holowanego nie miałem, był wieziony na lawecie po wyrwaniu półosi ze skrzyni biegów, koleś który wciągał auto na lawete robił to w taki wspaniały sposób że wyrwał drugą tak że najprawdopodobniej mają to zawsze w dupie, aby zawieść auto gdzie każą i zabrać kasę...
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-11-13, 2:30
@up

Kurwa, do tego auta dokup sobie słownik, bo zarzygałem laptopa i kota czytając to gówno.
Zgłoś