18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Homoschody
dzarul • 2014-03-14, 22:47
1) Richard Kennedy wychodząc z klubu gejowskiego w Preston został brutalnie zaatakowany przez grupę homofobów.

2) Jego post na fejsbuku o treści "tak wygląda moja twarz po homofobicznym ataku, mam wybite cztery zęby, pokiereszowane kolana...a wszystko to z powodu mojej orientacji seksualnej" udostępniło ponad 180 tysięcy osób a sprawą bardzo poważnie zajęła się policja.

3) po krótkim śledztwie okazało się że Richard z powodzeniem może aplikować na staż do Wyborczej w razie gdyby z pisania "listów do redakcji" wycofała się znana nam wszystkim studentka Magda. Na nagraniu z klubu do którego dotarła policja widać bowiem wyraźnie, że nie ma żadnego napadu ani tym bardziej pobicia, jest za to pijany w sztok Richard który spada ze schodów na twarz.
Zdjęcie delikwenta

[
link do źródła dailymail.co.uk/news/article-2579192/Gay-theatre-student-claimed-beate...
za żelazna logika
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-03-15, 11:58 1
Po krótkim śledztwie ustalono winnego. Schody zostały skazane na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres lat pięciu oraz 500 godzin pracy na cel społeczny, oraz nawiązkę w wysokości 2 tys. dolarów na rzecz pokrzywdzonego. Zarzutem była napaść, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, homofobia, a także skrajnie prawicowe przekonania oskarżonego. Wyrok nie jest prawomocny. Prawnicy już zapowiadają apelację. W ich mniemaniu zeznania ofiary są zafałszowane z powodu upojenia alkoholowego
Zgłoś
Avatar
Człowiek Skurwiel 2014-03-15, 20:40
I uniknie konsekwencji, ponieważ policja uznała, że wierzył, w to co mówił... Pedalski immunitet!
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2014-03-16, 13:01
Mam tytuł nowego artykułu: schody pobiły cwela.
Zgłoś
Avatar
biszkopt666 2014-03-19, 10:05
Ilu policjantów trzeba aby zepchnąć pedała ze schodów?

.
.
.
Sam spadł

Zgłoś
Avatar
K3NJI 2014-03-23, 19:12
to wszystko ściema natemat.pl/95111,gej-oglosil-na-facebooku-ze-zostal-pobity-przez-homof...
Zgłoś