Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Czy wy też zauważacie dziwne tendencje homoseksualne wszelkiej maści homofobów?

Nie tylko wy, także naukowcy od lat obserwują środowiska "antyLGBT", nawet poddali badaniom osoby z tych środowisk. Rezultat był do przewidzenia, potwierdziło się stare powiedzenie "od homofobii do pedalstwa tylko krok".
Sam nie jestem jakimś aktywistą LGBT tęczowym czy coś, jest mi to po prostu obojętne kto z kim sypia. Za to jak ludzie myślą, postrzegają świat i dlaczego, to jest coś co mnie interesuje.
Ale do rzeczy:

Niżej kilka różnych artykułów i badań na ten temat:

Pierwszy artykuł opisuje badania, gdzie grupie mężczyzn pokazywano różne treści, a następnie badano ich reakcje, to gdzie patrzyli i ile w zależności od treści na ekranie. Część z tych treści w mniejszym lub mniejszym stopniu można uznać za homoseksualne, więc badając czy badani długo przyglądają się męskim genitaliom, czy może wolą oglądać chmurki na tym samym obrazki, można sprawdzić reakcje na bodziec homoseksualny i uwagę mu poświęcaną.

Tendencja była do przewidzenia. Im bardziej homofobiczni byli dżentelmeni, tym większa szansa na wykazywanie oznak homoseksualizmu w badaniu, ich reakcja na bodziec znacznie bardziej przypominała reakcje osoby homoseksualnej, niż heteroseksualnej.
https://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(16)00319-2/pdf

__________________________________________________________________________________________
Drugi artykuł próbuje odpowiedzieć na pytanie skąd biorą takie homofobiczne urojenia w głowie ludzi. Źródłem bardzo często jest brak akceptacji do własnej orientacji seksualnej, niechęć do własnej osoby, wstyd i pogarda wpojona przez lata wychowania w środowisku bardzo surowym i homofobicznym.

Ludzie często czują zagrożenie ze strony osób LGBT, co spowodowane jest strachem przed własnymi nieprzewidywalnymi impulsami i uczuciami. Ludzie ci chcą prześladować i zwalczać osoby o innej orientacji, gdyż sami sobie robią dokładnie to samo, zwalczając swoje nieheteronormatywne pragnienia. Brak akceptacji do innych oznacza tak naprawdę brak akceptacji do samych siebie.

Dalej artykuł powołuje się na cztery różne badania, trochę przypominające te opisane w pierwszym przywołanym artykule. Badania polegały na sadzaniu ludzi przed ekranem, pokazywaniu im różnych rzeczy, i obserwowaniu reakcji na bodźcie.

Co ciekawe, sposób wychowania także odbija się na tym, na ile osoba próbuje ukrywać i podważać własną orientację. Okazuje się, że w domach, gdzie rodzice wspierali swoje dzieci, i akceptowali ich inne zachowania, osoby te znacznie rzadziej próbowały oszukać siebie i świat jeśli chodzi o własną orientację seksuaną.

Spośród badanych osób, te u których skłonności homoseksualne okazywały się najmocniejsze, i jednocześnie osoby te deklarowały się jako hetero, poziom homofobii był najwyższy.

Artykuł także podaje kilka przykładów znanych homofobów, którzy jednak po kryjomu dobrą kiełbasą nie pogardzili. Ted Haggar ewangelista i przeciwnik małżeństw homoseksualnych który znany jest także z gejowskiego seks skandalu, czy George Rekers aktywista antygejowski, i współzałożyciel organizacji "prorodzinnej" który jest gejem wg męskiej prostytutki która zna tego pana.

https://www.scientificamerican.com/article/homophobes-might-be-hidden-homosexuals/

Jeszcze jedne bardzo ciekawe badania. W tym przypadku, poddano obserwacji dwie grupy, gdzie jedna deklarowała się jak homofobii, pokazywano materiały o charakterze erotycznym. Były to różne kategorie, część filmów była z gejami, część lesbijkami, a część hetero. U badanych obserwowano reakcja na bodziec, chociażby monitorując erekcję.

Okazało się, że o ile poziom zainteresowania filmami hetero i lesbijskimi znacznie się nie różnił między grupami, to już w przypadku filmów gejowskich, homofobi byli znacznie bardziej zainteresowani materiałem od drugiej grupy.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8772014/

Jeszcze dorzucę parę groszy od siebie.
Temat powstał w skutek krótkiej wymiany zdań z pewnym użytkownikiem, który namiętnie przegląda treści pełne nagich mężczyzn, zdjęć z rozebranymi mężczyznami w miejscach publicznych etc. Nie jest to żaden atak na tego użytkownika ani nikogo podobnego.

Zastanówcie się, czy ktoś kto niby deklaruje się hetero, będzie poświęcał wiele godzin by przeglądać internet w poszukiwaniu zdjęć mężczyzn z penisami na wierzchu, czy będzie potem sobie te zdjęcie zapisywał, podniecał się nimi, wrzucał w internet, na jakieś swoje wewnętrzne fora czy nawet na sadola? Oczywiście, osoby te racjonalizują sobie swoje zachowanie jak tylko mogą, chociażby walką o los cywilizacji, czy obroną wartości, tłumaczą że są ofiarami, że są prześladowani przez gejów. Ale ja coś czuje, że jedyny gej jaki ich prześladuje, to ten który żyje w ich ciele, a ta cała obrona to tylko pretekst do przeglądania takich treści.

Radzę też spojrzeć na te blokady parad równości. Chłopcy tacy radości, obściskują się ze sobą, podnieceni, uśmiechnięci, nie przypominają kogoś kto chce powstrzymać zło. Wszyscy w podobnych ubrankach, tak blisko siebie, przyciśnięci, wspólnie śpiewają, tańczą, a kto wie co potem.

Nie twierdzę oczywiście że wszyscy homofobii to kryptogeje, ale badania jasno pokazują, że najciemniej pod latarnią, i jakby chcieć sprawdzać po której stronie parady równości jest proporcjonalnie więcej gejów, może się okazać, że po stronie blokady oni dominują.

Także to że na jakimś osiedlu czy gminie pełno takich znaczków, to nie oznacza że nie ma tam gejów, wręcz przeciwnie, znaczy że żyje tam wielu gejów którzy nie potrafią zaakceptować swojej orientacji.

ps. minęło trochę czasu odkąd ostatni raz popełniłem tak długi temat, więc pewnie jest średnio, ale treść chyba udało się przekazać.

2020-07-04, 19:27

2020-07-04, 19:32
O, pedał chce wcisnąć nam kit i jakieś teorie ma na temat, że gdy brzydzimy się tym tęczowym gównem, to chcemy być tym gównem.

"Sam nie jestem jakimś aktywistą LGBT tęczowym czy coś, jest mi to po prostu obojętne kto z kim sypia. Za to jak ludzie myślą, postrzegają świat i dlaczego, to jest coś co mnie interesuje",

O tak, już ci uwierzyliśmy, cioto.

2020-07-04, 19:34
Że niby najciemniej pod latarnią? Bzdura. Knebel na ryj pod postacią mowy nienawiści nie działa, więc szukają innych, wyrafinowanych metod, które mają zniechęcić normalnych ludzi do wyrażania swojej opinii.

2020-07-04, 19:37
geje won z sadola

2020-07-04, 19:38
Cytat:

O tak, już ci uwierzyliśmy, cioto.

Aż ta cholerna lewacka nauka, w końcu musi to być lewackie i opłacane przez sorosa, gdyż nie zgadza się z naszym jedynym słusznym światopoglądem. :crazy:

Cytat:

To kolejny knebel na ryj, który ma zniechęcić normalnych ludzi do wyrażania swojej opinii.

Przecież nikt ci nie broni wyrażać swojej opinii. To że istnieje wyraźny związek pomiędzy homofobią i byciem gejem, nie znaczy że każdy kto nie lubi tęczowych jest od razu pedałem. Oznacza to jedynie, że wtedy są większa szanse, że taka osoba ludzi mieć penetrowaną swoją czekoladową jamę.

Cytat:

geje won z sadola:

W świetle opublikowanych wyżej badań, oznacza że jesteś przeciwko obecności homofobów na sadolu. Wiesz, ja jestem zwolennikiem wolności słowa, i niech każdy sobie siedzi i publikuje co chce. Nie bądź taki nietolerancyjny dla przeciwników homo.

Jeszcze raz, poza jednym akapitem, nie są to moje własne opinie, nie są to jakieś moje przemyślenia. Jest to podsumowanie kilku różnych badań, które jasno wskazały na związek między pedałowaniem a zakazywaniem pedałowania.
Deal with it. :roll:

2020-07-04, 19:41
freaky napisał/a:

Bzdura. To kolejny knebel na ryj, który ma zniechęcić normalnych ludzi do wyrażania swojej opinii.

ch*ja knebel, umiesz czytac ze zrozumieniem? Po za tym, jesli dasz sie zniechecic do wyrazania opinii neutralnym w zasadzie dla spojnego hetero tekstem, znaczy ze cos jest na rzeczy xD

2020-07-04, 19:49
Ameryki nie odkryłeś tym tematem, szukasz atencji czy co? Nie potrzebuje sprawdzać wyników badan, żeby samemu dojść do tych wniosków. Jednak nie zmienia to faktu, ze j***ć wulgarnych pedałów (czyli tych, którzy paradują z ku*asami na wierzchu). Skoro jesteś ciotą to serio musisz ubierać się w damskie ciuchy? Nie możesz normalnie wyglądać? Mnie nie interesuje kto co robi w sypialni, ale jeśli w przestrzeni publicznej widzę paradujących klaunów, to bierze mnie obrzydzenie

2020-07-04, 19:55
Nazywanej tego "...fobia" to nie jest dobre określenie, bo normalni ludzie się was nie boją a brzydzą.

2020-07-04, 20:07
Skoro napisałeś ten tekst po moim "homofobicznym" temacie to już odpowiadam.
1. Jeśli aż tak Cię to ubodło, że zacząłeś przytaczać badania naukowe i napisałeś długi tekst to są dwie opcje- sam masz skłonności homoseksualne i drażnią Cię wszelkie przejawy homofobii albo ktoś z twoich najbliższych jest homoseksualistą więc bronisz gejów tak zaciekle- w takim wypadku jest to dla Ciebie sprawa prywatna.
2. Sam temat nie był homofobiczny tylko wyrażał dezaprobatę dla epatowania jakimś syfem na które nie ma zgody. Należałoby zrozumieć, że większość z sadoli ma naprawdę gdzieś preferencje innych a nie do zaakceptowania jest namolna propaganda środowisk LGBT.
3. Badania, które przytoczyłeś z dużą dozą prawdopodobieństwa mogły być prowadzone przez ludzi, którym zależało na zdyskredytowaniu oponentów aby udowodnić tezę, że skoro ktoś jest przeciw to jest gej. Każde badanie naukowe może być przeprowadzone w sposób, który udowodni wygodną dla badaczy tezę.
4. Odsetek ludzi, których drażni lewacka narracja jest znacznie większy niż 10% a tyle inne "badania naukowe" sugerowały jest gejów w społeczeństwie, więc liczby się nie zgadzają. Dodatkowo, nie chce mi powiedzieć, że każdy komu przeszkadzają marsze równości gdzie ludzie wyglądają jak karykatury człowieka ma skłonności homoseksualne. Toż to jakaś bzdura wymyślona już mówiłem po co.
5. Są tacy co wyrażają głośno swoją opinię i tacy co "ich nie obchodzi"- nie uważam że umywanie rąk od czegoś spowoduje, że problem zniknie.
6. Powtórzę to jeszcze raz: To oczywiste, że każdy ma prawo robić w swojej sypialni co mu się podoba i ch*j komu do tego ale środowiska LGBT już dawno wylazły ze swojej sypialni i wchodzą we wspólną przestrzeń narzucając innym co mają myśleć.

2020-07-04, 20:09
Jak mnie wk***ia jak jakieś pajace określają osobę nie tolerującą pedałów jako homofoba. Ja się naprawdę nie boję pedałów (fobia), tylko się nimi brzydzę. Jedyne, co mnie jeszcze bardziej wkurza, to fakt, że ta znikoma część społeczeństwa próbuje narzucać swoje chore przekonania i nawyki większości normalnego społeczeństwa (LPGT w szkołach). Chcą związków? Proszę bardzo, do sypialni im nie zaglądam. Chcą dzieci? To niech je sobie zrobią.

2020-07-04, 20:12
Coordinator napisał/a:

ale jeśli w przestrzeni publicznej widzę paradujących klaunów, to bierze mnie obrzydzenie

ja mam tak jak widzę procesję bożego ciała . Jak żyć?

2020-07-04, 20:18
Cytat:

Skoro napisałeś ten tekst po moim "homofobicznym" temacie to już odpowiadam.

Chciałem przytoczyć badania na ten temat, a jest ich tyle, że lepiej założyć nowy temat niż robić tylko komentarz.
Cytat:

1. Jeśli aż tak Cię to ubodło, że zacząłeś przytaczać badania naukowe i napisałeś długi tekst to są dwie opcje-

Stosujesz projekcie i argument w stylu "nie bo ty". Słabo.
Cytat:

2. Sam temat nie był homofobiczny tylko wyrażał

Odpowiedz była na twoje teksty, że twierdzenie że homofobia i homoseksualizm nie mają ze sobą związku. Takie coś ktoś tam twierdził.
Cytat:

. Badania, które przytoczyłeś z dużą dozą prawdopodobieństwa

Fajnie pod tą foliową czapeczką? Masz kilka badań wklejone. Znajdziesz inne możesz się podzielić. Póki co, przeciwko faktom i badaniom stawiasz własne opinie. Słabo.
Cytat:

4. Odsetek ludzi, których drażni lewacka narracja jest znacznie większy niż 10% a tyle inne

Czyli badania naukowe są lewackie OK. :krejzi: Wszystko co nam się nie podoba to lewactwo. Najlepsze jest to, że sam nawet lewakiem nie jestem.

Napisałem na samym początku że ten temat nie ma na celu atakowania ani ciebie ani nikogo. Nie twierdzę że delektujesz się kiełbaską co parę dni :roll:
Po prostu nie lubie pie**olenia i twierdzenia że wszystko co nie po czyjejś myśli to teorie spiskowe. Tutaj masz jasno pokazane badanie, więc o ile nie znajdziesz jakichś lepszych, to mam nadzieje że przestaniesz ty i tobie podobni, twierdzić że nie ma związku między homofobią i homoseksualizmem.

Cytat:

Ideologia katolicka sieje spustoszenie w rozumkach społeczeństwa dużo dużo dłużej, a patrząc na wspólną historię Polski i kościoła można jasno uznać kościół za wroga. No ale lata komuny i wojtyła tak sprali mózgi, że nie wolno tak mówić, bo przecież Polska to kraj KATOLICKI. Szkoda że katolicy o tym nie pamiętali, kiedy biskupi i władze kościoła współinicjowali targowicę, a potem sam papież ją poparł.

2020-07-04, 20:21
Eknen napisał/a:

Różnica polega na tym, że żyjesz w kraju katolickim (ja nie jestem katolikiem) a nie w kraju gdzie dominującą religią jest LGBT. Niestety we wspólnym domu decydujące jest zdanie większości czy nam się to podoba czy nie.

2020-07-04, 20:28
Odsyłam do tego tematu https://www.sadistic.pl/najgorsza-klatwa-xxl-w-vt506023.htm?highlight=najwiekasza+klatwa&start=30#comments i jaszcze na YouTube
polecam wyszukać sobie takie zapytanie "Gej przeciwko światu"

No i w ramach wszechobecnej tolerancji należało by okazać współczucie osobom cierpiącym na homofobię.
Fobie to psychiczne zaburzenia lękowe. Nie widzę powodu żeby kogoś kto odczuwa lęk przed osobami o odmiennej orientacji seksualnej potępiać i stygmatyzować . Należy chronić takie osoby przed ekspozycją na to co wywołuje u nich bardzo nieprzyjemne odczucia. Nikt normalny osobie z lękiem wysokości nie karze stawać nad przepaścią aby napawać się tym jak cierpi. Jakim to trzeba być bezdusznym nietolerancyjnym sk***ysynem żeby osoby cierpiące na homofobię narażać na cierpienia spowodowane widokiem tęczowych parad epatujących sensualnością jednopłciową co w ludziach mających lęk przed tym wywołuje odruch wymiotny . Wstydźcie się nietolerancyjni odczłowieczeni sadystyczni gejowi kałowi !